Plavání 3 měsíčního miminka bez očkování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Agiba
Kecalka 347 příspěvků 1 inzerát 13.10.14 12:02
Plavání 3.mesicniho miminka bez ockovani?

Holky prosim jen o nazor, prcek ma jit pristi patek, v den sveho ukonceneho 4.mesice na PRVNI ockovani (hexa, odkladalo se to kvuli jeho dvoumesicni ryme a pak ze sme oba s muzem byli nemocni a i malej trochu kuckal). A ja je prihlasila tento patek na plavani do virivky, protoze uz se spolu potapi ve vane a ja budu radsi, kdyz nekdo zkusenejsi rekne muzi co a jak teda (ne)delat. Na te 1.hodine budeme sami, zadni jini rodice a deti… Resili byste to nejak s ohledem na to ockovani?? Jakoze jeste nebyl ockovanej a muze neco chytit a nebo je to blbost, tezko v detskem plavacim centru chytne nejakou hruzu, na kterou jeste neni ockovanej a i instruktor by mel byt zdravej.
Odkladat se mi to jen tak zbytecne nechce, pak by se neslo nejakou dobu po ockovani a pak zas pred dalsim apod.

Dekuji za nazor.

Reakce:
Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 13.10.14 12:09

JE to jedno, nebála bych se. My odkládali až na půl roku a chodily skoro všude.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 13.10.14 13:49

@Agiba moje dítě nebude očkované min půl roku, chodí se mnou všude. Starší byl to samé - hexa odložena na 5. měsíc, do té doby nic a v pohodě. Nebála bych se toho.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >