Plavání dětí - Pražačka nebo okolí Prahy 3

595
10.3.04 17:35

Plavání dětí - Pražačka nebo okolí Prahy 3

Ahoj mamči,
nemáte některá z Vás zkušenosti s plaváním dětí na Pražačce nebo jiným v okolí Prahy 3 (třeba Vršovice apod.)? Nechce se mi jezdit s kočárem MHD někam přes celou Prahu a s autem je to ještě horší. Zajímala by mne cena a možnost náhrady zameškané hodiny. A také Vaše spokojenost nebo výhrady.
Díky Ariana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

52
11.3.04 09:31

Ahoj Ariano,

chodím plavat do Juklíku, tel 271 726 567, stojí to skoro 4.000 Kč na čtvrtletí (jsem členem klubu a tak mám slevu), hodiny se dají nahradit a já i 9ti měsíční Tomášek jsme tam spokojeni. Podívje se i na www.juklik.cz, kde najdeš určitě všechny informace, je to na Vršovické ul. gymnázium Přípotoční, vchod ze Sportovní ulice
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
11.3.04 16:10
:D

ahoj Ariano, my jsme chodili do Kenny, mají plavání po celé Praze. Jelikož jsem ze dvojky, chodily jsem do Chodské ulice, ceny jsou srovnatelné s Juklíkem.
Velmi profesionální přístup. byly jsme s nimi i na dovolené a bylo to super. Hlavně pro malýho. Jejich stránky www.bc-kenny.cz
Vřele doporučuji Tera+Jája

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
23.3.04 12:22

Ahoj holky,
dík za rady. Budem chodit do Kennyho. Plavou i na Pražačce. Do Juklíka jsem se v úředních hodinách bohužel nedovolala (mají je hodně krátké) a po jejich skončení se už se mnou nebavili, že prý to dávají dohromady a nemůžou mi říct jestli mají ještě volno. No, jejich škoda. :evil: :D Ale už se těším až budeme spolu v bazénu.
Mějte se fajn.
Pa Ariana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama