Plavání kojenců v Jindřichově Hradci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mirčík
Závislačka 3178 příspěvků 28.08.10 16:07
plavání kojenců v Jindřichově Hradci

Zdravím všechny. Měla bych velikou prosbu.. Chystám se přihlásit s malým na plavání kojenců,ale ještě sem nenašla žádnou recenzy na plavání v Jindřichově Hradci.. Je tady nějáká maminka, která už tam na plavání chodila, či chodí?? prosím, napište mi,jak jste s plaváním spokojeni?? jaké to tam je?? rozhoduji se stále mezi Hradce, Táborem a Třeboní…
moc děkuji za vaše názory..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tetma
Kelišová 5164 příspěvků 28.08.10 16:21

ahoj já sice na plavání kojenců zatím nechodím,ale byla jsem se tam několikrát podívat s kamarádkou a je to moc príma-vede to příjemná paní a je tam celkově fajn atmosfera. Myslím,že 2× byla u kamarádky doma a ukazovala jí co a jak cvičit ve vaně,pak už chodili do bazenu a trenovali zadržení dechu na slovo žbluňk a pak už s dětma plavali i pod vodou…Zkus si zajít v JH do bazénu,určitě ti řeknou víc :wink:

Mirčík
Závislačka 3178 příspěvků 28.08.10 16:25

Mabit děkuji:-)

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 28.08.10 17:25

Já s dětma chodím, jsme spokojení. :-) Plave se nastřídačku ve dvou bazénech - v dětském mělkém chodící děti dosáhnou a chodí po svých a v hlubším relaxačním se zase dobře potápí a skáče do vody.

Do bazénu se chodí od šesti měsíců, vaničkový děti i dřív, ale pokud jsi s malým do vaniček nechodila, možná ti nejdřív doporučí vaničku, uvidíš sama.

Zápisy pro letošní rok jsou 1.-8.9., tak abyste to případně nepropásly. :wink:

Mirčík
Závislačka 3178 příspěvků 29.08.10 09:58

Sunnyside moc děkuji, kdy je zápis vím, už se těším až tam budem chodit, aspoň se seznámím s nějákýma mamčama z Hradce, já se sem přestěhovala před rokem ,tak tu ještě,krom kolegyň z práce, nikoho neznám..tak proto chci radši na plavání v Hradci, a jsem ráda, že jste mi sem napsaly,že je to tam fajn:-) moc děkuji :kytka:

Petra2829
Echt Kelišová 7898 příspěvků 06.08.12 17:39

Ahojky je to už stará diskuze koukám, ale snad se někdo ozve. Chystáme se též do Jh na plavání-Je to mamina co tam chodí? :nevim: :think:

Andýsek92
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 01.09.12 15:08

@Petra2829 ahoj :mavam: já tam ted chci začít jezdit, tak mě napadlo se tě zeptat jestli jezdíš do bazenu v Hradci a jaký to je

Petra2829
Echt Kelišová 7898 příspěvků 01.09.12 15:48

@Andýsek92 :mrgreen: :mrgreen: taky tam právě chci.Kdy ty? jak máš staré dítko? odkud jsi?

Andýsek92
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 02.09.12 08:57

@Petra2829 no kamarádka tam bude teprve volat a zjištovat termín. Jsem z Tábora a malé je 8 měsíců. Co vy? :-)

Petra2829
Echt Kelišová 7898 příspěvků 02.09.12 09:12

@Andýsek92 My jsme o dost mladší. Nám jsou 3 měsíce a jsem ze Soběslavi. Proč nejdeš plavat do Tab? Taky se tam chystám volat, ale na netu už jsem kouakala.

Andýsek92
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 02.09.12 13:13

Ze Soběslavi je kamarádka se kterou tam chci jezdit :-) V Táboře je bazén až od roka.

Petra2829
Echt Kelišová 7898 příspěvků 02.09.12 15:07

@Andýsek92 v BAby centru Juklík je plavání pro menší:Ale já na ně moc chválu neslyšela teda. proto chi Hradec.Ale my pojedem na vaničkování a pak přejdem do kurzu pro batolata.:-) :kytka:

Andýsek92
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 02.09.12 17:07

My jsme byli na vaničkováni v Bříšku. Jenže malá se bála té paní a tak se ani nenaučila potápět :nevim: proto chcem do bazénu kde s ní budu plavat já

Petra2829
Echt Kelišová 7898 příspěvků 02.09.12 17:08

@Andýsek92 Tý jo…to teda zkusím a uvidíme. Snad to zvládne. 8o

Andýsek92
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 02.09.12 17:14

Neboj, paní mi řikala, že takhle hysterický dítě tam ještě neměla, takže jsme vyjímka :-D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >