Plavání a kurzy pro těhotné - od kolikátého měsíce?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
276
25.8.14 08:55

Plavani pro tehotne akurzy pro tehotne - od kolikateho mesice?

Zajímalo by mě, od kolikateho mesice tehotenstvi je odbre zacit chodit na plavani pro tehotne nebo kurzy pro tehotne. V mem meste jsem nasla jedno rodinne centrum pro tehulky, kde si zeny povidaji o starostech s porodem, sestinedelim atd. Rekla bych ze tohle je aktualni tema pro treti trimestr a ja sem momentalne na zacatku druheho. Nekdo nejaka zkusenost? rada bych se seznamila s mistnima maminkama abych se v byte necitila tak opustena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
691
25.8.14 08:59

Kurz jsem začínala od třetího trimestru, zrovna se otvíral nový. Ale na plavání jsem chodila už od pátého měsíce, hrozně me bolelo v zádech a plavání mi moc pomáhalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
809
25.8.14 09:06

Chodila jsem plavat od 4.měs., dostala jsem parádní zánět, takže z plavání jsem vyfasovala místo pro tažených zad antibiotika. Teď jsem znova těhotná a zatím radši snáší mi bolest zad než bazén…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
25.8.14 09:11

@BersiEn já jsem začala chodit cvičit hned po ukončení 12tt, vlastně po prvním screeningu. ale musela jsem brzo přestat, protože mě bolelo břicho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27971
25.8.14 09:13

U nás je těhotenské cvičení a plavání od 10tt. Já chodila od 14-16tt až do porodu, na fyzičku a protažení to bylo parádní. měli jsme teplou slanou vodu. A vyloženě na předporodní kurz mezi 33 a 37tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
25.8.14 09:14

Ja na kurz zacala ve 24tt a trval 5tydnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25475
25.8.14 09:15

Tak od kterého měsíce mají kurz netuším, já plavu odjakživa a ráda a v těhotenství sem plavala stejně jako jindy…jen v posledních týdnech už sem šla spíš ke dnu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5767
25.8.14 09:30

Já jsem plavala vždycky, těhotná i netěhotná, takže plavu vlastně od začátku těhotenství. Různé těhu cvičení a jógy bývají většinou podmíněné ukončeným prvním trimestrem. Cvičit jsem začala až od 20tt, kdy mě začala bolet bedra, chodím na gravid jógu a je to bezva!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat