Plavání v bazénu ve 34 týdnu

414
27.2.20 13:30

Plavání v bazénu ve 34 týdnu

Čauky holky jsem 34tt dneska myslíte, že je dobrý nápad chodit plavat? Já už toho totiž moc takhle nenachodim :lol: a doma mě to taky nebaví :roll: a takhle bych chodila s kamarádem co chodí pravidelně plavat ????
Děkuji za názory a rady. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1477
27.2.20 13:47

Byla jsem v 37tt a nevidím v tom jediný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14211
27.2.20 13:50

@Pepinka23 u nás je kurs Plavání těhotných - vede to porodní asistentka - plavat lze až do porodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
27.2.20 13:53

Já teda rodila na začátku září, takže jsem celé léto strávila na koupališti pod slunečníkem a ve studeném bazéně. Jetšě 4 dny před porodem jsem se byla rochnit :-D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
27.2.20 16:01

@skorotehotna
Ji a normálně ve veřejném bazenu? A jak se mám případně chránit proti infekci? =) dekujii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
27.2.20 16:27

@Pepinka23 taky jsem normalne chodila skoro az do porodu, na hodinu, a to jeste do jiného mesta. Pokud netrpis na nejake infekce a zanety, myslim, ze je to prospesne. A nebo si zjisti ve meste tehotenske plavani, u nas bylo v nemocnici, ale jen 1× za 14 dni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
727
27.2.20 17:36

Chodím do bazénu, který má slanou vodu místo chlóru, je vhodný i pro novorozence. Jediné co, tak jsem si to nechala posvětit doktorkou, napsala mi i povolení do průkazky. :palec: A musím říct, že jednou týdně se jít porochnit je fajn. Už moc neplavu, spíš se tam vznášim jako bójka, ale je to fajn na uvolnění. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 18:56

@Pepinka23 jsem taky 34tt, chodím plavat aspoň jednou týdně a je to super, přestala mě bolet záda. Pro předcházení zánětů - po bazénu hned ve sprše se oplachnu gelem s Tea tree olejem a na noc si zavedu trochu bílého jogurtu (na prst, do vagíny). Ve druhém trimestru (to jsem plavat nechodila) jsem měla několik mykóz za sebou a tohle byla jediná věc, co mi (po přeléčení) pomohla. Doporučeno kamarádkou instruktorskou plavání, co je v bazénu x hodin týdně.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama