Plavání v těhotenství (Aquapark Barrandov)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MelissaMuray
Povídálka 33 příspěvků 22.11.18 21:44
plavání v těhotenství (Aquapark Barrandov)

Ahoj všem,
ráda bych se zeptala, zda jste někdo chodil plavat v těhotenství do veřejných bazénů?
Já mám permanentku do Aquapark Barrandov, koupila jsem jí ještě před otěhotněním. Docela se právě bojím, abych nechytla nějakou infekci nebo něco :nevim:
Děkuji moc :mavam:

Přečtěte si článek: Plavání pro těhotné - tipy pro bezpečný pohyb

Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5928 příspěvků 22.11.18 21:45

Jsou takové tampony co se v těhotenstvi používají do bazénu.

MelissaMuray
Povídálka 33 příspěvků 22.11.18 21:52

@Kriss Tina děkuji :) ani nevím, že takové tampony existují 8o :mrgreen:

vbu
Stálice 92 příspěvků 22.11.18 21:54

Ja jsem chodila plavat jak Aquapark, tak klasicky bazen. Ale nasadila jsem trochu chemky. Koupila si Canesten intim mydlo po kazdem plavani, pak poridila probitika tablety ci feminelle vagi c po plavani plus krem idelyn, ten jsem dala trosku pred i po plavani..A nikdy zadny problem ani jedno tehotenstvi. tampony jsem mivala u prvniho a rychle zrusila, dle meho k nicemu

kočkaVločka
Povídálka 44 příspěvků 22.11.18 21:55

Chodila jsem v obou těhotenstvích až do porodu a všechno ok. Ale je pravda, že já jsem nikdy na žádné infekce netrpěla. Ani ty tampony jsem nepoužívala.

Ornwen
Závislačka 4655 příspěvků 22.11.18 22:00

nepoužívala jsem nic, chodila jsem do bazénu pro dětské plavání (ale chodí i dospělý, jen výrazně méně, než v aquaparku) bez problému.

lachtanice86
Kelišová 6623 příspěvků 22.11.18 23:16

Chodila jsem někdy do 38tt. Teď ve 40tt už se mi moc nechce. Nepoužívala jsem žádné tampony a vše ok

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2095 příspěvků 23.11.18 00:01

Taky jsem nepoužívala nic. Chodila jsem plavat 1× týdne…a fakt doporučuji. Jinak nedám dopustit na deo intim od justu!

MelissaMuray
Povídálka 33 příspěvků 23.11.18 06:50

Dekuji moc :) ja akorát dřív (je to asi 7let) jsem měla mykozu, léčila jsem jí trošku dýl, jelikož jsem s ní přišla jako s neléčenou k nové gynekoložce. Ale od té doby naštěstí klid :)
A co si myslíte o intimním gelu od Chilly? Ten používám právě od tý mykozy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >