Plavání žen a udržení zdravé mikroflóry

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
17.11.21 18:09

Plavání žen a udržení zdravé mikroflóry

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jak si udržet zdravou mikroflóru při každodenním plavání v bazénu, například když někdo plave závodně. Neumím si představit se do chlorované vody namáčet každý den tak, aby to bylo pro dívku bezpečné. Užívaly jste třeba speciální laktobacily nebo jiné přípravky? Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
SAJ
11495
17.11.21 18:17
@ketyt píše:
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat, jak si udržet zdravou mikroflóru při každodenním plavání v bazénu, například když někdo plave závodně. Neumím si představit se do chlorované vody namáčet každý den tak, aby to bylo pro dívku bezpečné. Užívaly jste třeba speciální laktobacily nebo jiné přípravky? Moc děkuji.

Plavu několikrát týdně a i když jsem si zažila i větší problémy s mikroflórou, tak nikdy problémy nesouvisely s bazénem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
17.11.21 18:18

Plavu několikrát týdně a bez problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19739
17.11.21 18:43

Bazen mi nikdy nic spatneho nezpusobil (teda kecam, jednou v Nemecku byl chlorovany opravdu hodne a rozbolela me hlava, ale to se asi tady nepocita :) ). Naopak, chlor paradne hoji ruzne ranky na tele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3590
17.11.21 18:59

Chodim plavat pravidelne a nikdy jsem zadne problemy nemela, ani ted v tehotenstvi. Na tvem miste bych se poradila s gynekologem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
17.11.21 19:01

Neměla jsem nikdy problémy, to spíš z tepla, pocení a špatné stravy. Spíš bych měla strach z nějakých infekcí noh a nosila pantofle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
822
17.11.21 19:06

Chlor mi spouští mykózu. Pomáhá mi předtím použít krém gynlakt. Je to pro mě spása, dřív jsem nemohla do chloru, druhý den mi začínala mykóza.
Také mi na to pomáhá koupání v moři, potom jsem měsíc nemusela krém používat a byla jsem bez mykóz :D.
Na mykózy jsem začala trpět po začátku užívání HA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11691
17.11.21 19:14

Ja chodim trikrat tydne a mykozy mi chlor nespousti. Zase mi ale podle meho nazoru zhorsuje astma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
17.11.21 19:41

Musim rict, ze dva roky zpatky jsem chodila do bazenu 3-4× tydne nekdy i vic a nikdy jsem zadny pfoblem nemela. Coz je prekvapujici, protoze na mykozy trpim od 16 let. A v tomto obdobi jsem teda mela klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat