Plavecké špunty do uší - děti od 3 let

615
4.7.15 16:49

Plavecké špunty do uší - děti od 3 let

Ahoj holky,

potřebovala bych se poradit ohledně plaveckých špuntíků pro děti.
Dcera plave od miminka velmi aktivně - teď v létě ještě jednou tolik, ale máme za sebou zánět středního ucha a píchání. Potřebujeme tedy špuntíky do plavání, aby se jí tam nedostala voda a mohly bychom pokračovat v režimu co máme. Jen se v tom houby vyznám a na internetu je toho tolik na výběr.
Jsou jí 3 roky.

• Prosím tedy o radu, kdo používáte - tak jaké a taky beru veškeré zkušenosti.

Moc děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

896
4.7.15 17:36

Plavecké se dělali takové silikonové, dala se ta hmota dobře tvarovat. Ono totiž takové ty pěnové a podobně co se používají na spaní a tak, tak pustí vodu.
A taky vzhledem k velikosti ouška nejšetrnější..

Ale asi bych to nedoporučovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
615
4.7.15 18:47

I ty silikonové? A právě že nevím tu velikost, tak jsem se potřebovala zeptat jestli má někdo třeba vyzkoušené přímo nějaké konkrétní. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56513
4.7.15 18:56

A to vam poradil nejaky lekar? :think: sorry za ot. jsem zvedava, jako prevence zanetu stredousi mi to prijde zvlastbi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
615
4.7.15 19:04

No do toho uška se po dobu léčení nesmí dostat žádná voda aby se to nedostalo za ten bubínek.. a než se ta ranka jakoby zavře - tak tohle je prevence před opakovaným zánětem - aby se to nevracelo pořád dokola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
615
4.7.15 19:05

@Lama Lama
Samo jen na plavání ne na celé dny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6228
4.7.15 19:12

@Barusatko doporučovala bych teda plavání vynechat, neboj, za těch pár dní nebo týdnů to fakt nezapomene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56513
4.7.15 19:15
@Barusatko píše:
No do toho uška se po dobu léčení nesmí dostat žádná voda aby se to nedostalo za ten bubínek.. a než se ta ranka jakoby zavře - tak tohle je prevence před opakovaným zánětem - aby se to nevracelo pořád dokola.

jo, takle krátkodobě… já myslela, že už s bude plavat furt.
podle mě nebude na hojení optimální ani ten špunt. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
615
5.7.15 19:10

@kacz
Ono nejde o to že by to zapomněla, ale o to že jí mimo vodu neudržím.. miluje to plavání a tak jí to nechci brát. Proto když půjde plavat chtěla bych to aspoň trochu eliminovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6228
5.7.15 20:00

@Barusatko jak neudržíš? Prostě plavat nepůjde, ne? Je nemocná, tak to bude muset pár dní vydržet… nechápu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.18 10:21
https://www.earplugs.cz/…ty-pro-deti/
@Barusatko píše:
Ahoj holky,

potřebovala bych se poradit ohledně plaveckých špuntíků pro děti.
Dcera plave od miminka velmi aktivně - teď v létě ještě jednou tolik, ale máme za sebou zánět středního ucha a píchání. Potřebujeme tedy špuntíky do plavání, aby se jí tam nedostala voda a mohly bychom pokračovat v režimu co máme. Jen se v tom houby vyznám a na internetu je toho tolik na výběr.
Jsou jí 3 roky.

• Prosím tedy o radu, kdo používáte - tak jaké a taky beru veškeré zkušenosti.
Moc děkuji :mavam:

já jsem nedávno pro kluka koupil tady 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama