Playmobil fun park a ZOO Norimberk byl někdo o prázdninách?

34
9.6.20 20:41

Playmobil fun park a ZOO Norimberk byl někdo o prázdniny?

Dobrý den, plánuji dva dny někdy o prázdniny v Německu jestli to půjde. 1 den v playmobil parku a druhý návštěvu delfinaria takže s přepsáním. Chtěla bych se zeptat zda tam takhle někdo byl, jak se líbilo, a typ např. na přespání. Za případé odpovědi díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6819
9.6.20 20:48

Byl, libilo, pro deti fajn uvnitr i venku, ale ikdyz byl vsedni den, tak docela dost lidi. Nejvic samozrejme deti lakaly slapaci lodicky apod., tskze nahradni obleceni s sebou:grinning:.
Zoo jsme nebyli.
Vylet doporucuji Rothenburg ob der Taubern, podle ktereho Dysney maloval mesta a je tam nejvetsi obchod s vanocni vyzdobou na svete (stoji za to), za muzeum Vanoc pak zbytecne priplacet.
V okoli je i hezky Bamberg, neboli nemecky Rim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4918
9.6.20 21:00

V Playmobil parku jsme nebyli, ale norimberská zoo je hrozná. Naťapete kiláky a zvířata nikde :roll: Bylo tam mnohem víc lidí než zvířat, a to počítám i hmyz :roll: Hotel bys chtěla nebo jaké ubytování? Pokud hotel, tak náš tip je Ramada. A Norimberk je hezký i jako město, jezdí tam vláček i jen projít se dá, je krásný. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
9.6.20 21:09

Ja jsem byla v zoo Norimberk a velmi se mi tam líbilo. Delfinarium krasne a představení též.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
9.6.20 21:42
@Premek_Orac píše:
Byl, libilo, pro deti fajn uvnitr i venku, ale ikdyz byl vsedni den, tak docela dost lidi. Nejvic samozrejme deti lakaly slapaci lodicky apod., tskze nahradni obleceni s sebou:grinning:.
Zoo jsme nebyli.
Vylet doporucuji Rothenburg ob der Taubern, podle ktereho Dysney maloval mesta a je tam nejvetsi obchod s vanocni vyzdobou na svete (stoji za to), za muzeum Vanoc pak zbytecne priplacet.
V okoli je i hezky Bamberg, neboli nemecky Rim.

Moc děkuji za info právě se taky bojim, aby tam nebylo hodně lidí, ale slyšela jsem, že prý se to docela rozprchne. A děkuji i za ostatní kouknu a třeba si tedy pobyt prodloužíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
9.6.20 21:46
@mau-mau píše:
V Playmobil parku jsme nebyli, ale norimberská zoo je hrozná. Naťapete kiláky a zvířata nikde :roll: Bylo tam mnohem víc lidí než zvířat, a to počítám i hmyz :roll: Hotel bys chtěla nebo jaké ubytování? Pokud hotel, tak náš tip je Ramada. A Norimberk je hezký i jako město, jezdí tam vláček i jen projít se dá, je krásný. :palec:

Na hotel kouknu asi mi je to celkem jedno jestli penzion nebo hotel, díky. A super asi by si člověk měl prohlédnout i město tak to k tomu budu i směřovat i když jsem to neměla původně v plánu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
9.6.20 21:48
@Mkilus píše:
Ja jsem byla v zoo Norimberk a velmi se mi tam líbilo. Delfinarium krasne a představení též.

Díky podle informací na netu to právě vypadá hezky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama