Pláže, dovolená a krásná místa, které jste navštívili

18.10.19 00:56

Pláže, dovolená a krásné místa, které jste navštívili

Ahoj holky, plánujeme s přítelem dovolenou a nejsme moc na chození po památkách a podobně. Vždycky mě spíš zajímaly krásná místa v přírodě a nádherné pláže. Můžete mi prosím dát tip na nejhezčí pláž a destinaci na které jste zatím byly? Můj sen je modré čisté moře s bílým pískem nebo kamínky. Díky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1282
18.10.19 01:38

My letos na severnim kypru, pruzracnejsi more sem zazila jen v keni, bohuzel jsme byli uz zacatkem cervna, tak jeste nevyhrate, tak jsme si ho neuzili na plno, ale urite se za par let vratime, no a z tech levnejsich destinacich urcite Mahdie v Tusisku, ne nadarmo se tomu rika druhe maledivy :srdce: ale bohuzel jsou tam silene nahecmane na sobe lehatka… jinak za mne nejhezci ta kena, plaz se mi tam libila vice jak na maledivach nebo v thajsku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 01:50

Děkuju a tu nejhezčí kdes byla v rámci Evropy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1282
18.10.19 02:07

@LadynkaPelinka v evrope jsem u more nebyla, ted jedem svet, evropa pocka az nam bude 65+ :mrgreen: kazdopadne v evrope jsou vsude vicemene oblazkove, kaminkove plaze, at si vezmes recko, spanelsko, baleary, maltu, proste tvrdy povrchy i prudke vstupy…myslim, ze krasne piskove plaze jsou tak akorat na Zakynthosu. A za tu cenu muzu byt 14 dnu na djerbe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2780
18.10.19 02:59

Ja miluju Virgin Beach na Bali a Lonely Beach na Ko Changu v Thajsku. A jestli jde jen o Evropu tak Lefkada a Sardinie maji krasne plaze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1074
18.10.19 06:23

Mallorca je paradni, azurove more, pisecne plaze, hezka priroda, da se tam chodit kilometry a kilometry a porad je co objevovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2044
18.10.19 06:38

Nungwi Zanzibar, plaze na Saone v Dominice, Australie - jsou tam mista, ktera jsou liduprazdna, lucky bay.. Nanunay Lailai na Fiji (ale to bylo stesti, Fiji je letecky dost drahe a cesta umorne dlouha, ja letela z NZ pri studijnim pobytu),ale za me TOP! A ty ostruvky! Cabo de Rama Indie ( na te jsem nebyla teda, ale manzel o ni basni, dle fotek krasa), jinak Thajsko, na Yucatanu plno krasnych dlouhych plazi bez lidi, Karibik - mensi ostrovy :srdce:.. Jinak v Evrope je krasna plaz Formentera, rika se ji evropsky karibik, ale dost lidi..krasna dovolena je i v Kostarice s navstevou narodniho parku Manuel Antonio, tam take krasne plaze a priroda, mrkni na to.
Exit: ale zalezi co chcete, e ropu ci dal, chcete se spis valet ci i poznavat, nevadi vam prelidnene plaze ci chcete spis soukromi?

Příspěvek upraven 18.10.19 v 07:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35989
18.10.19 06:42

Chorvatsko- Makarská riviéra. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1051
18.10.19 07:01

Nejčistší moře v Evropě jsem zažila kousek od Pargy a u ostrůvků Paxos a Antipaxos. To byla nádhera. Případně se mi i líbily pláže v Sarandě v Albánii a přitom téměř bez turistů. Spíš než přelidněnou Mallorku upřednostňuji Menorku. Líbí se mi i pláž v Essaouiře v Maroku, ale pravda, do přírody bych tam sama nešla. Ake město má krásnou atmosféru. Zakynthos taky dobrý, pláž v Laganasu je krásně dlouhá a široká, ale v sezóně je to pomalu o ušlapání.

A ze vzdálenějších.. Můj osobní problém je, že mi jsou nepříjemné trávy a řasy pod vodou, pokud jsou blízko břehu. Takže třeba Zanzibar a Mauricius mě plážemi uchvatil, ale tohle mi trochu dojem kazí. Můj favorit je zatím Barbados.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2044
18.10.19 07:14
@katyna1984 píše:
Nejčistší moře v Evropě jsem zažila kousek od Pargy a u ostrůvků Paxos a Antipaxos. To byla nádhera. Případně se mi i líbily pláže v Sarandě v Albánii a přitom téměř bez turistů. Spíš než přelidněnou Mallorku upřednostňuji Menorku. Líbí se mi i pláž v Essaouiře v Maroku, ale pravda, do přírody bych tam sama nešla. Ake město má krásnou atmosféru. Zakynthos taky dobrý, pláž v Laganasu je krásně dlouhá a široká, ale v sezóně je to pomalu o ušlapání.

A ze vzdálenějších.. Můj osobní problém je, že mi jsou nepříjemné trávy a řasy pod vodou, pokud jsou blízko břehu. Takže třeba Zanzibar a Mauricius mě plážemi uchvatil, ale tohle mi trochu dojem kazí. Můj favorit je zatím Barbados. [/citace

Takovy Oman a plaze taky super, ale zrivna tohle je dle me zeme idealni oro batuzkare a projet ho ci cast a plaze spis okrajove, ale kazdy to ma jinak. Nam se libila Al Fizayah, malo lidi, plaz krasna. Khalouf beach, tam moc lidi nejezdi, neni tolik vyhledavana, jsou tam ale krasne bile piscite duny, ja nevim, mne se tam libilo moc a plaze nejsou moc zname, ale nadherne, stoji za to tam kozknout, ale hodne lidi uprednistni jine destinace, pritom ty plaze a celkove Oman je nadherny..btw kdyz pisu o Omanu vzpomnela jsem si, ze je tam plaz Tiwi, ta je taky krasna, ale proc to pisu, totozny bazev ma plaz v Keni, mrkni, ja tam zatim nebyla, ale znam ji z fotek a myslim, ze by splnovala to co hledas takze Tiwi beach Kena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 07:20

Rhodos - Kalithea Spring

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4060
18.10.19 08:02

Chorvatsko má krásné moře, ale často hlava na hlavě:-( Dají se tam ale pořád najít i opuštěnější místa. Řecko - Kréta pláž Elafonisi a Řecko Zakynthos - pláž Navagio - obě jsou bohužel turistická atrakce:-( U Elafonisi se vyplatí si přivstat a být tam brzy ráno.
Z doporučení kamarádů - Řecko - Lefkada
Obecně si většinou za krásnými plážemi musíš dojet. Nebývají hned u hotelu a často je na ně ztížený přístup - hodně schodů z útesů apod.
Krásné pláže má určitě i jih Itálie, Sardinie, řecké ostrovy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4060
18.10.19 08:06
@Peggy54 píše:
kazdopadne v evrope jsou vsude vicemene oblazkove, kaminkove plaze, at si vezmes recko, spanelsko, baleary, maltu, proste tvrdy povrchy i prudke vstupy…myslim, ze krasne piskove plaze jsou tak akorat na Zakynthosu.

Krásných písečných pláží je v Evropě spousta. Zrovna Španělsko má hodně písečných pláží, Portugalsko (tam je ale divoký oceán), Itálie, Řecko - tam je vše jak písečné, tak oblázkové, tak skalnaté… a často na jednom ostrově může člověk vyzkoušet vše :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4060
18.10.19 08:07

Jinak my letos plánujeme jezero Garda - krásná voda a nádherné okolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 08:22

Jednoznačně jih Itálie. Kalabrie. Krásnější moře jsem osobně nikde neviděla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie