Plenkové kalhotky natahovací

25.7.15 09:24

plenkové kalhotky natahovací

Ahoj holky zkoušel někdo natahovací plenkové kalhotky a hlavně jsem chtěla vědět která jsou nejlepší, chtěla bych je koupit dceri a nevi které,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

verulicek
25.7.15 09:34

@veverka2013 Ahoj, chtěla jsem taky kupovat, ale nakonec jsem si říkala, že je to zbytečnost - hlavně teď v létě. Když jsem ji odnaučovala plínky, lítala nahá, nebo měla kalhotky či kraťásky, které se v případě nehody pehce vypraly, vysušily. Pravdou ale je, že mívala jen nehody s čůráním, kadí do nočníku už několik měsíců..pokud řešíš jen čůrání, nechej dítěti větrat zadek, beztak je to nejzdravější :-) navíc mám pocit, že naše malá si ten pocit bez plenky dost oblíbila a celkem se brání i když jí chci dát plenku na noc. To ale zatím neriskuju. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
791
25.7.15 09:42

@veverka2013 Používáme teď Pampers Active Boy pants. Jsou dobrý. (Pro chlapečky) Ale dávám je jen na spaní, jinak zkoušíme bez plenky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2497
25.7.15 10:18

Maly bude 12 měsíců a natahovací používám cca od března z důvodu že je dcera živa a maskovy bych neměla šanci nasadit, natahovací se dá nasadit za pohybu. Kupovala jsem activ girl od pampers, ty už se ted nevyrábí a jsou to pampers pants. Jsem spokojena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1724
25.7.15 10:45

Taky používám asi 2 týdny pampers pants girl. Já sice pamprsky moc nemusím a tyhle pants fakt smrdí umělotinou, ale měla jsem možnost vzít 7 balení po 100,– :D
Nejsou špatné, nikde se nic neroluje, neodlepuje. A na noc je dávám naruby, protože to savé jádro je hodně vepředu a vzadu je jen to bílé co moc nedrží vlhkost. Když je dám naopak je ráno pěkně suchá. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
25.7.15 10:45

Taky používáme ty od pampers a jsou dobré. Já je nosím s sebou ven, protože jak bylo řečeno, je to mnohem snažší přebalování - ve stoje, než hledat místo, kam dítě položit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4760
25.7.15 10:52

Taky je mame a jak holky psaly, jsou super ven na zahradu a tak nemusim resit kam maleho polozim nebo ze nechce byt v klidu. Jinak bych rekla ze savost je taky dobra. Vydrzi v pohode i 4 hodky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.15 11:07

Mám vyzkoušené z DM, vydrží i přes noc. Malá (20měsíců) si je zvládne sama natáhnout, má je na doma, jinak na zahradu holý zadeček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.15 11:13

A ty z dm jsou levnější než pempers

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
25.7.15 11:14

Používáme Babydream z Rossmann a velká spokojenost, pěkně sedí, dobře sají, dlouho vydrží, nijak nedráždí. Ale určitě nemohu doporučit navlékací Tesco Loves baby - mají strašně ostré to šití na bocích a uvnitř takovou ostrou perforaci, dcera měla po 1,5 hodině boky a zadek rozškrábaný do krve :cert: takže ty fakt nebrat…
Ty z Rossmann, cena za 20 ks /159 Kč + mám ještě slevové kupony na 10%, takže ještě mínus 15 Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26232
25.7.15 11:22

Mám vyzkoušené skoro všechny, co jsou u nás dostupné. Zatím jsem nesehnala Babydream, měli jen větší velikosti.
Pampers Active Boy/Girl - končí. Nejsou špatné, ale mají málo gumiček v pase, tak synovi padaly a to je celkem bumbrdlíček. Jinak se po nasáknutí nijak moc nevytáhly, což je problém nastupující řady.
Pampers Premium - za mě nejlepší, vysoký pas - gumičky, vzdušné, neprotékají. A to jinak Pampers nemusím a normální plíny máme jinou značku.
Pampers active pants - střihově podobné jako Premium, ale při načůrání se protáhnou díky gelu a jedou dolů, což se u Premium nestává. Plus klasický zápach Pampers.
DM - taky skvělé, pas řešený jinak než u Pampers, ale hezky drží, mají hezký potisk a cenově vychází dobře. Takže poměr kvalita a cena určitě nejlepší.
Tesco - srovnatelné s DM
Huggies - jsou pro děti, co začínají chodit na nočník. Udrží jednu nehodu a jsou mokré. Ale tak se prezentují, proto to není překvapivé. Pěkně drží, mají výborně řešený pas.
A jako poslední se ke mně dostaly Tesco Value, nevím jestli jsou k dostání i u nás, jsou bez potisku a hodně podobné bílým Pampers, mají dobře řešený pas, dlouho vydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
25.7.15 11:35

@Billi Ty plenky od Huggies se daji sehnat všude? A cenově? Chtěla jsem plenky pro prcka, kde by cítil vlhko po načůrání…
A máš zkušenost, jestli to prckům nějak pomůže?
Menší výslech :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26232
25.7.15 11:50

@Plomba jaký je efekt nevím, dávala jsem je už odplenkovanému dítěti pro sichr, když jsme šli někam ven a nikdy se nepočůral, jen párkrát při spaní. My je kupovali v DM, tam je mají určitě. Cenově jsou na tom jak bílé Pampers.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11055
15.1.18 19:35

Já mám super zkušenost s Pampers a jsem jim věrná. Je pravda, že já plenky docela utahuju, takže se mi zdály volné a čekala jsem, že je za chvíli bude mít z kolen. Ale velice mile překvapily. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama