Plenky č. 1 nebo 2, čerstvé zkušenosti

641
25.2.16 21:19

plenky č. 1 nebo 2, čerstvé zkušenosti

Ahoj, chci poprosit o radu/zkušenosti ohledně plenek pro novorozence-č. 1 nebo 2.
Všimla jsem si na recenzích, že dříve byly maminky vcelku často spokojené s Pampers premium care-že dobře zachycují řídkou stolici novorozenců. Jenže zhruba od podzimu 2015 se v recenzích objevují stížnosti na to, že se plenky změnily a strašně chemicky páchnou. Tak nevím, byly to jen vadné šarže nebo ten problém přetrvává? Ještě uvažuji o Babylove z DM. Chtěla bych před porodem koupit aspon 4 balíky (ať nemusíme hnedka po příchodu domu řešit nákupy) a nerada bych je pak vyhodila.. Dík za rady a postřehy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22694
25.2.16 21:22

Měla jsem DM a max. spokojenost. A pak šmoulí z Alberta a časem ty jejich Basic. Nikdy jsem neměla problém. Ale ty šmoulí prý teď taky smrděli, ale já měla asi štěstí. Kupuju je jen v akci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
25.2.16 21:23

No, ony jedničky a dvojky byly super, změna nastala u trojek a výš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
25.2.16 21:24

Ahoj,

já rodila v dubnu 2014 a měli jsme jako první pampers premium care 2-5 kg a v pohodě, nepřišlo mi, že páchnou chemicky. Ale nevím, jak dlouho to je, co údajně vznikl problém se zápachem… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
25.2.16 21:27
@terinka4444 píše:
No, ony jedničky a dvojky byly super, změna nastala u trojek a výš.

jj to je pravda, od trojek uz jsem taky nekupovala. DM jsou taky fajn, stejne tak Smouli z Albertu :palec:
Jinak ty Pampers PC maji zrovna ted v akci v Albertu. ;) Jednicky vychazi 4,– za kus. Ale v letaku ani nikde to nemaji uvedeno. Nicmene jsem je tam dnes kupovala. :palec:

Příspěvek upraven 25.02.16 v 21:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
25.2.16 21:27

Mě nadchly Alberťácké plenky, malé béžové balení s miminkem. Teď jsem je dokupovala pro novorozence a cena lidová - 34ks v akci za 89Kč. Měkoučké, neprotékají, za mě spokojenost :palec: Pampers nemíním sponozorovat už z principu, Babylove mi ve srovnání s plenkami z Alberta lepší nepřišly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
25.2.16 21:28

Ja ma cerstvou zkusenost…rodila jsem v prosinci. Mela jsem Premium care (jeste ten starsi typ se sitkou) a byly super…ale ty novejsi jsou bez sitky a ty protekaly :( A myslim, ze to neni sarzi, ale uz to takove budou vsechny. Jinak mela jsem I ty zelene Pampers (jednicky jsou myslim zlute) a ty jsou super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3635
25.2.16 21:29

Mě se teda pampers premium care neosvědčili ani u jednoho. Měla jsem jen vzorky. Přišli mi, jak kdyby se ten vnitřek po počurání rozpadal. Kupovala jsem zelené pampers, ale až od 2 - já měla velké děti. :D
Co se týká Albertovských Basic, taky jsem kupovala, jak byly děti starší, ale dcera po nich byla stále opruzená a nemohli jsme se toho zbavit. Až jsem zas koupila pampers tak pohoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
25.2.16 21:30

Bavylove(střídavě babydream) jsme měli zezačátku a neprotýkaly, nedráždily…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17327
25.2.16 21:35

Tak já jsem aktuálně řešila stejný problém. Porovnávám Pampers Premium a DADA. Oboje ve velikosti newborn a 2 a musím říct, že DADA byly lepší.
U nás teda neprotekly ani jedny, ale celkově se mi ty DADA zdají lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
25.2.16 21:38

První měsíc jsem taky měla premium care, ale určitě jich nenakupuj moc. Každý druhý ti malý balík plenek přinese a ono mimčo z té první velikosti rychle vyroste..
Kupuji jen v akci a jsem moc spokojená s Happy bella, DM plenky a kupodivu i plenky z Lidlu jsou fajn..
Ale každému miminku vyhovuje něco jiného, asi je potřeba jich pár vyzkoušet :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
964
25.2.16 21:40

Jednicky a dvojky Bella Happy a Dada. Od trojek smouli z Alberta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
25.2.16 21:50

Díky všem za postřehy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2049
25.2.16 21:57

@fragola ty jo, co to je za pliny 8o maji pruzny pas? Nejsou jak igelit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
25.2.16 22:00

Pemprsky uz kvuli tomu nekoupim, fakt smrdeli, pri vyzkouseni Babylove z DM za polovicku ceny jsem neverila, ze muzou byt tak super- ja koupila c.1 jelikoz mala mela 2,4kg, po 3,5kg uz byli maly, tak jsem skocila na 2ky a jsem spokojena, jiny znacky kupovat nehodlam;) babylove nesmrdej, jsou ciste bile, takze to neni napusteny buhvi cim. Neprotecou- to se mi u pemprs stalo, kolem nozicek, a pritom je zapinam furt stejne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama