Plenky Darly Premium - máte prosím někdo zkušenost?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanyketty
Stálice 99 příspěvků 08.10.18 08:38
plenky Darly Premium - máte prosím někdo zkušenost?

Na Feedo jsem narazila na jednorázovky Darly Premium ale nikde jsem nenarazila na pořádnou recenzi, informace atd… je tu nějaká maminka, která je používá a může se podělit o zkušenosti?

Reakce:
Blackeye
Povídálka 15 příspěvků 05.11.18 09:10

Plenky Darly jsou naše nej! Bohužel, na Feedu už skončila velikost, kterou potřebujeme a jinde je nemůžu sehnat. Na pokožku příjemné, nedělají velký polštář mezi nohama, žádná špatná reakce, např. po Huggies se dcerka opruzuje, Darly perfektní.

Romik12
Nováček 2 příspěvky 11.11.18 21:10
Plenky Darly

Za mne plenky Darly taky super. Bohuzel taktez uz nemaji nasi velikost uz na prodej. Nejsou navonene jako pampersky, jsou takove heboucke a malej se z nich nikdy neoprudil a neprotekl. Napr z pampersek byl v lete strasne opruzenej. Byla jsem zklamana, ze je prestali na feedu prodavat a nikde jinde je clovek nesezene. Chtela jsem si je objednat z Nemecka, ale doprava vysla dost draho. Doporucuji nekupovat, protoze az vase ditko vyroste z velikosti, kterou maji stale na prodej, tak z toho budete nestastna jako ja.

Blackeye
Povídálka 15 příspěvků 11.11.18 21:57

@Romik12 psala jsem Feedu, jestli je budou znovu nasazovat do prodeje, ale bez reakce…
Pampers jsme zkusily jednou a hrůza, Huggies ještě horší… za mě pak jedině Bella Happy z těch levnějších.
TeĎ jedem v Muumi, abychom vyřešily opruzeniny po Huggies…
Budu muset kontaktovat kamarádku, která dělá v Německu, jestli by bylo možný sehnat Darly přes ní…

Romik12
Nováček 2 příspěvky 13.11.18 20:57

@Ja jim take psala nekdy v lete:) Jestli si to dobre pamatuji. Tak mi psali, ze je to doprodej a uz je prodavat nebudou. Pouzivame plenky babylove z DMka. A nemuzu o nich rict nic spatneho.

Amalka22737
Nováček 1 příspěvek 1 inzerát 21.11.18 15:47

Holky nabízím plenky Dada 150kc balení kdyby ste některá měla zájem :D :dance:

Blackeye
Povídálka 15 příspěvků 21.11.18 15:57

@Amalka22737
určitě, 4 nebo 5
Hanka

Blackeye
Povídálka 15 příspěvků 30.11.18 10:28
@Amalka22737 píše:
Holky nabízím plenky Dada 150kc balení kdyby ste některá měla zájem :D :dance:

Takže, od 21.11. máte ode mě na účtě 1320,–Kč - kde jsou plenky, na email mi neodpovídáte…

Blackeye
Povídálka 15 příspěvků 30.11.18 10:34
@Amalka22737 píše:
Holky nabízím plenky Dada 150kc balení kdyby ste některá měla zájem :D :dance:

Včera jste byla aktivní, vraťte peníze nebo pošlete doklad o poslání zásilky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >