Plenky Disana - co do nich vkládáte?

14.5.20 09:52

Plenky Disana - co do nich vkládáte?

Ahoj maminky, obracím se s dotazem, jestli máte zkušenosti s bavlněnými plenkami Disana. Byla jsem z nich nadšená, je to bio bavlna a navrch jsem koupila Disana vlňáčky. Dovnitř na stránce mamaja.cz doporučovali jakoukoliv vkládací plenku, i látkové čtverce. Tak jsem pořídila zatím 20 látkovek od T tomi, protože ty různé vkládací plenky mi prostě přišly hrozně drahé. Když jsem však tuhle sestavičku uvázala svojí 6t dcerce, vypadala v tom jak kdyby měla zadeček vycpaný polštářem a přišlo mi, že se v tom nemůže ani pohnout. ☹️ Vlňáčky mají teda velikost 62/68, protože menší neměli. Myslíte, že stačí počkat, až to moje bejby trochu povyroste? Zatím používáme jednorázové eko plenky, ale už bych ráda vyměnila za látkové. Máte pro mě prosím nějakou radu?

Příspěvek upraven 14.05.20 v 17:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13321
14.5.20 16:27

Dobrý den,

váš dotaz by myslím skvěle zodpověděla naše odbornice v poradně o látkování . Vřele doporučuji položit dotaz přímo tam.

Krásný den a hodně štěstí

Diana :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17811
21.5.20 09:43

@Lesana-Vejana na to malé miminečko je to vždy balík…já látkovala až tak od 2 měsíců, jinak bych zkusila plenku zatím bez vkládačky, mohla bys to vyfotit?
vkládačku jsem dávala, až když nestačila samotná plena :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.5.20 11:20

@Káťa19

Díky moc za odpověď :blush: Já jsem panikařila trošku zbytečně.. Byla jsem totiž celý šestinedělí sama, žádný ženský kolem a když teď konečně přijela za námi moje mamka, tak mi řekla, že je to právě super, že má pěkně nožky od sebe - což je dobrý na kyčle a zpevňuje ji to celý tělíčko - takže i líp drží hlavičku a líp se s ní manipuluje. Takže jsem teď najela na systém - přes den tyhle látkovky a oblečení vel. 68 a na noc jednorázová kolorka a pyžamko vel. 62 :grinning:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.5.20 11:22

@admin
Děkuji, na stránku jsem koukala, ale neměla jsem moc čas ji pročítat. Problém ale již vyřešen. Hezký den :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
27.5.20 12:48

My nelátkujeme batole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17811
27.5.20 12:58

@Lesana-Vejana jj na kyčle je to dobre, moc doporučuji ušít si nebo koupit extendor na body, hodně vyuzivame :palec: i bez látkovky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.5.20 19:57
@Káťa19 píše:
@Lesana-Vejana jj na kyčle je to dobre, moc doporučuji ušít si nebo koupit extendor na body, hodně vyuzivame :palec: i bez látkovky

Wow, to je skvělý! Moc díky za tip, to mě ani nenapadlo, že by to mohlo existovat! :grinning: :pray_tone1:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama