Plenky dm babylove vs. dm babylove eko

995
26.3.17 14:15

plenky dm babylove vs. dm babylove eko

Ahoj maminky, jaký je prosím rozdíl mezi těmito plenkami? myslím ve složení v souvislosti s dětskou pokožkou? gumičky, savost apod. mě nezajímají, měním stejně mnohokrát denně…Ty eko jsou šetrnější k pokožce, nebo jsou eko z důvodu rozložitelnosti v přírodě? Ty klasické dm by také měli být bez parfemace a jiných sajrajtů, ne? Malá je trošku opruzená, a nechce se to po ničem zlepšit.. máme pampersky zelené, tak chci přejít na něco jiného, i mě štve jak jsou pampersky navoněné :roll:… děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s DM Babylove plenky?

Přidejte zkušenost s DM Babylove plenky
Napsat příspěvek

Reakce:

26.3.17 14:42

Použídám DM eko, ale měli jsme i ty normální a nijak extra navoněné mi nepřišly. DM eko se teď trochu změnily a jsou víc podobné klasickým jednorázovkám, bývaly takové tužší a jakoby víc papírové.
Dcera byla kvůli reakci na jednorázovky do roka v látce, občas jsem to mohla proložit těma DM eko, jiné nesnesla, z pemprsek byla opruzená hned. Pak jsou ještě šetrnější varianty, nevzpomenu si teď na značky, ale jsou to přímo pleny pro alergiky a exematiky, jen jsou podstatně dražší než ty z DM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951
26.3.17 15:32

Tady máš rozdíly:
http://www.dm-drogeriemarkt.cz/…di_46ks.html
http://www.dm-drogeriemarkt.cz/…i_100ks.html

Já kupuju tyhle v krabici. Jsem s něma spokojená. Jsmě teda zatím u trojek, ale ještě se mi nestalo, že by byla plenka pročůraná nebo tak. A nejsou navoněný, jsou to klasický jednorázovky bez nějaký vůně. Pampersky jsou hrozně navoněný, sice malý nevadí, ale mně vadí jak „smrdí“ a jsou podstatně dražší než tyhle z dm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9650
26.3.17 19:31

Já měla DM eko jen jednou, cca před třemi měsíci a nevyhovovaly my - jsou takové hodně papírové a tvrdé, v noci protékaly, nepojaly to samé množství, co ty obyč. Eko by měly být hlavně proto, že jsou ekologické - rozložitelné. Jinak na obě holky používám obyč babylove.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
995
26.3.17 22:06

Holky moc dekuji za info.dnes jsem koupila i eko i klasiku a uvidim co nam sedne vic. otevrela sem eko a uz je mala ma…u obou jsou fajn ceny celkem. dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama