Plenky Huggies Ultra Comfort, zkušenosti 2021

178
10.4.21 07:36

Plenky Huggies Ultra Comfort, zkušenosti 2021

Ahoj holky, používáte některá této plenky? Co jsem se dočetla, různé značky inovují a našla jsem recenze na tyto plenky starší, tak by mě zajímala Vaše zkušenost. Hlavně jestli se miminko neoprudilo atp.

Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
91
10.4.21 08:26

Používala jsem pro malou. Velikostně jsou o trochu menší. Trpí atopickým ekzémem, tyhle plenky jí nevadily. Vydržely celkem v pohodě. Ale malé bylo už přes rok, ležícímu miminku bych je nechtěla. Na zádech jí to proteklo, když byla v postýlce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
11.4.21 13:32

Taky pouzivam a jsem moc spokojena. Presla jsem z pampersek asi kolem roku. Nejdriv se mi zaclo stavat, ze skoro kazdy ridsi kadeni slo ven okolo nozicek a pak se i vecer procuravala. Ob den jsem prala celou postylku, protoze se procurala (i kdyz treba plena byla skoro sucha), slo to ven pres zada nebo kolem nozicek a samozrejme ji to budilo, protoze spala v mokrym. Vyzkousela jsem toho vic (urcite ale ne vsechno co je na trhu) a zustala u techto - nesmrdi chemii, i kdyz je plena pocurana tak je “v suchu”, hodne toho pojme ma fakt dlouhy absoprpcni pas oproti pampers, nikdy se neoprudila v tom, gumicka na zadech je fajn, dvoji kolem nozicek. Jako jo obcas se stane, ze se v noci trochu procura, ale stava se to za prve uplne minimalne a za druhe je to jen trochu vlhky, a ne ze je cela mokra postylka nebo nase postel, jak kdyby tu plenu ani nemela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat