Plenky - kolik které velikosti?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2551
27.11.12 19:19

Plenky - kolik které velikosti ?

Ahoj, prosím o radu a Vaše skušenosti. Před 2 týdny se mi narodil syn 3400g a zajímalo by mě jak dlouho se vejde do plenek vel.1 a následně do plenek vel.2 nevím jak rychle děti rostou :nevim: a já teď nevím jestli nemám plenek moc :oops: spotřeboval již jedno balení 78 ks vel.1 a mám doma ještě 2 balení vel.1 43ks a jedno balení vel.1 78 kusů následně mám 4 balíky dvojek. Zajímal by mě Váš názor/zkušenosti zda-li to stihneme vynosit :think: po případě jestli jsou pleny stejně velké anebo je rozdíl mezi huggies newborn a pampers newborn a následně mezi plenami dvojkami pampers, pampers premium care a tesco essencial. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4961
27.11.12 19:33

@kitty77 Už si to moc nepamatuju, ale čeká mě to zase. Každopádně tescový jsou krapet větší než pampersky. Já používám jen pampersky, premium jen ze začátku (zbytečný luxus na hovínka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ),každopádně jedničky už nekupuj, malý bude za chvilku cvalík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
442
27.11.12 19:35

Ahoj, spotřebuj ty 1 a přejdi k dvojkám… Já mám dceru dnes 3 týdny, dopotřebováváme 1 Pampersek premium care a už jdeme na dvojky. Malá má přes 4.5 kg. Dvojek mám jen 2 balení a už kupujeme do zásob trojky. Zkušenost mám jen s pamperskama, pravda je, ty zeůlené active baby jsou menší než ty premium care, jen o krapánek.. Jiný pleny nepoužívám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7512
27.11.12 19:39

Každé dítě je jinak velké, každé jinak rychle roste. :nevim: Ty zásoby co popisuješ se mi zdají akorát, abys mohla případně velikost vyměnit a nezbylo ti x balíků plínek. Premium Care jsou větší, ale dýl než 1 vydržely 2. Teď má taky ještě 4 a jinak má všechny plínky vel.5 (Actvive Baby vel. 5 je stejně velká jako Premium Care 4). Huggies New Born jsme používali, ale ty se měnily za 2 mnohem dřív. Od žádných si ale nedělej větší zásoby, pokud je nemáš vyzkoušené! Já jsem vyhodila 3/4 balíku Tesco plínek, protože se z nich strašlivě osypal. Ale kamarádka je třeba používá bez problémů, takže záleží na dítěti, co mu sedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
27.11.12 19:39

Malej měl dvojky asi do 5. měsíce, jedničky cca 200 plenek, ta starší končila v 18. měsících na 3, měla necelých 12 kg, ale nevadilo to. V Lidlu jsou ty plenky podle mě největší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73689
27.11.12 19:41

Ono velikostně to zas takový rozdíl není. Ty dvojky víc poberou. Máš plen, při přebalování novoše x denně to je za dní fuč, takže OK, dvojek taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7403
27.11.12 19:51

Muj malej mel porodni vahu 3580g. Zacali jsme rovnou velikosti 2 - Pampers Sleep&Play, potom New Baby. Dvojka nam vydrzela asi 5 tydnu, potom uz mel hodne otlacene gumicky na stehnech a obcas je i v noci procural, takze jsme presli na velikost 3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2017
27.11.12 19:51

Měla jsem pro malýho myslím 2 balíky jedniček (Huggies) a ještě jsme dokupovali. A ve dvojkách mi vydržel taky celkem dlouho, takže myslím, že to spotřebujete. Jinak z těch co si psala mi přijdou huggies jako nejmenší a tesco o něco menší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2760
27.11.12 19:56

Ahoj Kitty, my jsme meli por. vahu stejnou a jednicky jsme meli stejne jako ty, dvojek taky- velke Pampers baleni, byly tehdy v akci :lol: a stihli jsme to vypotrebovat, dvojky mel jeste v pulce tretiho mesice a i ted by to jeste zvladl.. jinak my meli Pampers a Happy a pampersky zelene byly mensi nez ty happy, na druhou stranu mi Happy vyhovovaly i vice, z p. mel otlacene stehna..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14046
27.11.12 19:59

Trochu OT jsem si vzpomněla na spotřebu 30 plen za den, jo s dvojčaty byla sranda :)
6000 měsíčně za UM :)

jinak nikdo ti neřekne, jak rychle ti dítě vyroste. J8 kvůli tomu zásoby vůbec nedělala a kluci měli jedničky do 3 měsíců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29439
27.11.12 20:23

Já jsem třeba zásoby nedělala. Pokud bych zásoby chtěla, nakoupím vel. 4, které se opravdu používají nejdéle, menší pleny by se mi nevyplatily. Jedničky jsem neměla vůbec, měli jsme až dvojky 3-6kg a syn je měl chvilečku. Za trojky jsme je vyměnili ve 2 měsících, za čtyřky ve čtyřech měsících. Ty jsem pak střídala s plenama 4+ a od nějakých 16 měsíců používáme 5. Narodil se s váhou 4490g.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9090
27.11.12 20:29

Tak naše malá měla jedničky první měsíc, dvojky cca do 4 měsíců a trojky zatím pořád používáme (má 8 měsíců) a ještě chvilku budeme. Ale já bych asi zásoby nedělala, na pleny jsou akce v různých obchodech dost často, takže nakupuju vždy v akci průběžně podle potřeby, měla bych strach, že třeba prckovi nějaké pleny nesednou a co pak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2184
27.11.12 20:31

Ahoj mne byli nejlepši tesco plinky což maly ma maly zadeček tak stale nosime 2:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2551
27.11.12 20:34

Děkuju za příspěvky :palec: je mi jasné že každé dítě je jiné, ale dnes mi mamka koupila nějaké pleny a mě zajímalo jestli je reálné že je spotřebujeme bylo by mi líto je vyhodit :( máme spotřebu cca 8 plen na den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12928
27.11.12 20:42

@kitty77 Těch 1 máš dost, ale třeba je spotřebujete. Moc bych to dopředu do 3 nekupovala, protože nikdy nevíš jak ti vyroste

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat