Plenky Kolorky zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petruna21
Echt Kelišová 9243 příspěvků 04.04.18 21:58
Plenky Kolorky zkušenosti ?

Zdravím :mavam:

Mám otázku má tu někdo z vás zkušenosti s plenkamy od značky Kolorky? :)
A zda ano tak jaké? Dobré, špatné? Moc děkuji :kytka:

https://www.kolorky.cz/

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 04.04.18 21:59

Moje dítě ještě nebylo počato, ale jestli mám něco rozhodnutýho, tak plenky Kolorky :lol: :lol:

Celeste97
Kecalka 291 příspěvků 04.04.18 22:09

Osobně je nepoužíváme, ale neslyšela jsem na ně snad žádnou negativní reakci :palec:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 04.04.18 22:23

Taky jsem o nich neslyšela nic špatného a mam v plánu vyzkoušet, až se miminko v létě narodí :,(.

Petruna21
Echt Kelišová 9243 příspěvků 04.04.18 22:27

@Celeste97 @Kikulele Díky :kytka: já si je právě taky plánuji koupit až se mimčo narodí :)

Martina84
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 04.04.18 22:41

Já je vyzkoušela a spokojenost, až na cenu. Stejnou službu mi udělají babylove z DM, takže jsem se k nim vrátila.

Samuše
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 04.04.18 23:28

Jsou v pohode normlální plenky :lol:…spis to vidim jako modni hit desingový hit pro instagramový mamči :D…nevim no pretahnu pres ne body a stejne nejsou videt..my je dostali a nějaký extra skvelý, že bych už jiný nechtěla mi nepřišly

podaji
Kecalka 274 příspěvků 15 inzerátů 05.04.18 05:12

No nevím… Tváří se eko ale eko rozhodně nejsou. Ve složení se hájí tím, že ty plasty jsou stejně vlastně všude kolem nás tak co.. další složky nejsou sice toxické ale přírodě neublíží…to už vůbec nechápu. Když eko tak plně kompostovatelný bo rozložitelný o čemž u těchhle plen silně pochybuju. O výrobě ani nemluvě, ale tak to je u všeho…kupovat něco co se tváří eko jen proto že to má obrázek na zadku…kvalita je slušná, ale za mě nee. Anavy plenky to jistí a noc jednorázové opravdu eko..

ferdamravenec
Povídálka 24 příspěvků 05.04.18 12:21

Za nas zatim jedine, z kterych se neoprudi. Ale pri vetsi nalozi :-) jsou takove jen tak tak prosaknout. Zatim ale bez nehod.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama