Plenky Kolorky zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 04.04.18 21:58
Plenky Kolorky zkušenosti ?

Zdravím :mavam:

Mám otázku má tu někdo z vás zkušenosti s plenkamy od značky Kolorky? :)
A zda ano tak jaké? Dobré, špatné? Moc děkuji :kytka:

https://www.kolorky.cz/

Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 1 inzerát 04.04.18 21:59

Moje dítě ještě nebylo počato, ale jestli mám něco rozhodnutýho, tak plenky Kolorky :lol: :lol:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 04.04.18 22:09

Osobně je nepoužíváme, ale neslyšela jsem na ně snad žádnou negativní reakci :palec:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 04.04.18 22:23

Taky jsem o nich neslyšela nic špatného a mam v plánu vyzkoušet, až se miminko v létě narodí :,(.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 04.04.18 22:27

@Celeste97 @Kikulele Díky :kytka: já si je právě taky plánuji koupit až se mimčo narodí :)

Martina84
Ukecaná baba ;) 2033 příspěvků 04.04.18 22:41

Já je vyzkoušela a spokojenost, až na cenu. Stejnou službu mi udělají babylove z DM, takže jsem se k nim vrátila.

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 04.04.18 23:28

Jsou v pohode normlální plenky :lol:…spis to vidim jako modni hit desingový hit pro instagramový mamči :D…nevim no pretahnu pres ne body a stejne nejsou videt..my je dostali a nějaký extra skvelý, že bych už jiný nechtěla mi nepřišly

podaji
Kecalka 458 příspěvků 05.04.18 05:12

No nevím… Tváří se eko ale eko rozhodně nejsou. Ve složení se hájí tím, že ty plasty jsou stejně vlastně všude kolem nás tak co.. další složky nejsou sice toxické ale přírodě neublíží…to už vůbec nechápu. Když eko tak plně kompostovatelný bo rozložitelný o čemž u těchhle plen silně pochybuju. O výrobě ani nemluvě, ale tak to je u všeho…kupovat něco co se tváří eko jen proto že to má obrázek na zadku…kvalita je slušná, ale za mě nee. Anavy plenky to jistí a noc jednorázové opravdu eko..

ferdamravenec
Povídálka 24 příspěvků 05.04.18 12:21

Za nas zatim jedine, z kterych se neoprudi. Ale pri vetsi nalozi :-) jsou takove jen tak tak prosaknout. Zatim ale bez nehod.

62Petise
Nováček 1 příspěvek 28.06.18 21:44

Používám kolorky po latkovkach, co syn začal jist normální jídlo.. už jsem to nedavala prát, protože kadi i 4× denně.. za nás kolorky supr, cena vyšší, ale česká firma, a relativně eko.. tak vždy čekám na akci, no a teď jsem po dlouhé době koupila pampers v akci a syn se mi cely oprudil. Kolorky zatím bez problemu, neprotekly ani přes noc, i když mi manžetky kolem nohou nepřišly dostatečně pevné.. Takže za nás dobra volba, u které zůstaneme.

xlin
Echt Kelišová 7712 příspěvků 1 inzerát 01.07.18 14:36

Nám protékají.. navíc v Česku je jen design a vývoj, zbytek různé po světě a kompletace a další části plenek Čína??? To jako fakt? Babylove bio z dm mnohem lepší.. prebalovat co hodinu se fakt nedá..

KlátilKa
Nováček 1 příspěvek 21.10.18 12:30

@xlin taky není vše s Číny špatné a hlavně jsou tam udělané ty lepící pásky ne celé pleny

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Zvrat v případu Terezy: Vykonstruované důkazy, má slíbené Vánoce v Česku

V pondělí se v Pákistánu uskutečnil další soud s Češkou Terezou Hlůškovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >