Plenky které ustojí i velkou nehodu

55
9.6.20 01:06

Plenky které ústoji i velkou nehodu

Maminky asi blbá otázka, ale chci se zeptat, jestli když vaše miminka kakaji, jestli se to vsakne do té plenky nebo to je všude. Malá když má nějakou větší nehodu, tak to má až v genitáliích, dřív to mívala i na zádech. Nějak jsem to brala, že to není plenkama, ale že to je prostě velká nálož. Ale po různých diskuzích si říkám, že možná je opravdu chyba v plenkách ????‍♀️???? Používáme babycharm, měli jsme kolorky(ty toho moc nevydržely) i pampers premium a žádné to nevydrží. Ale curani bez problémů i 14 hodin. Je to plenkama nebo to je normální stav? ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4034
9.6.20 01:38

@Evča 20 Vyzkoušela jsem postupně pampers premium, pampers, babylove, panda, bella happy a protékají na záda všechny. Taky mám pocit, že to tak prostě je a že velkou nálož prostě nic nezastaví. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6509
9.6.20 06:25

@Evča 20 u nas hodne pomohl prechod na pantsy a pro me jsou to neskutecne pohodlne pliny jak pro me, tak pro malou. Kolem obvodu briska i zadicek maji gumicky a nic neprotece. Nejlepe male sedi Pampersky (premium care i normalni) a nejsou spatne Huggies. Ale delaji tusim az od vel. 3.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1303
9.6.20 08:49

Za mě Dada i Lupilu super.. ;) Příjemně měkké, hezky pruží a i fajn cena..
Ne vždy vysoká cena znamená vyšší kvalitu, např. „zázračné“ Pampers.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1191
9.6.20 08:58

Chce to prostě vyzkoušet. Já vyzkoušela několikery plenky než jsem zjistila, které sednou nejlépe. A i v průběhu plenkového období jsem měnila značku, protože se změnily podmínky. :mrgreen: navíc to, co sedne jednomu dítěti nemusí sednou jinému. I děti mají různé postavy ( jedno má větší pupík a v pohodě, druhé je hubeňour a plenky protečou) a např. Dady u nás udělaly pěknou paseku v opruzeninách. Takže hledat. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6865
9.6.20 09:47

Protože stolice není jen čirá tekutina, jako moč, tak je logické, že se nevsákne. Ani by mě nenapadlo přemýšlet, že je něco špatně s plínkama. Je běžné, že větší nálož je všude v plínce, ale pokud sedí hezky, gumičky doléhají, jak mají, stolice by neměla protékat ven. Výjimečně se stát může, ale při pravidelném protékání zauvažuj, jestli kupuješ správnou velikost, jestli správně nasazuješ a potom bych sáhla po jiné značce, která by mohla sedět líp. Ale dokud je to všude v plínce, tak to je normální. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6865
9.6.20 09:53

Jinak nechat dítě v jedné plínce 14 hodin, to si koleduješ o opruzeniny. Přes noc z večera do rána vydrží, ale přes den doufám vyměňuješ častěji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
9.6.20 20:25

@Petule030 jenom přes noc jsem myslela odhadem, přes den vymenujeme furt i když je třeba jen trochu pocurana. Přes noc má jendu plenku spíš tak 7-10hodin podle toho, jak dlouho spí. Ale v noci nám ještě nekakala, možná tak v porodnici, kdy se budila častěji a vymenovali jsme furt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
9.6.20 20:29

@Petule030 jinak si spíš myslím, že je to tím, že se ta stolice se tam nevsakne a tak se v tom trochu vymácha, než ji donesu na prebalovak, ale není to pravidlem, nekdy to na akorát v pline. Na zádech velmi výjimečně, ted už ani moc ne, dřív se to občas stávalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
9.6.20 20:30

@LenaMarry no já jsem to spíš brala, tak ze se stolice zkrátka nevsakne, že to tak prostě je. Ale když jsem pak viděla nějaký příspěvek o tom, tak jsem začala o tom přemýšlet. Jestli je to normální nebo je to plinkama :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
9.6.20 20:32

@Zwetta pampers bych sama ani nekoupila, ale dostaly jsme je od příbuzných, tak jsme rovnou vyzkoušeli. Na tyhle pleny slýchám dost chválu, tak asi vyzkouším

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
432
9.6.20 21:32

Já teda musím říct, že německé Pampers premium protection (v ČR jsou myslím Premium care, ale ty jsem nemela, tak bohužel nemám srovnání) mají takový zvláštní perforovaný povrch, že to zachytí fakt pěkně, vlastně se to do těch otvorů vsákne. Kadění nezůstane jako louže kaše na plence. Ale používám je na střídačku s Bella Happy ( tam se občas průtok až na zádíčka zadáří, protože ty Pampers jednak smrdí a druhak mi přijde, že po nich má malý vyrážku (ale opruzeniny ne).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18027
10.6.20 10:27

@Evča 20 ono je to opravdu spíš normální - je to tím velkým objemem, co mám vyzkoušeno na třech dětech s různými druhy plenek.

nejvíc nám sedí momentálně Babylove NATURE - jsou na zádech opravdu vysoké, dále to chce plenku dobře utáhnout, někdy je lepší přejít na větší velikost a utáhnout plenu do šikma těmi pásky. Jestli rozumíš?
Pak jsou pleny, co mají na zádech gumičku .
Ale víceméně se to vyřeší samo, až najedete na příkrmy a stolice už nebude tak tekutá - pak jsou nehody opravdu ojedinělé ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama