Plenky Lupilu tyrkysové a fialové - rozdíl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mysina
Kecalka 362 příspěvků 11.04.19 10:44
Plenky Lupilu tyrkysové a fialové - rozdíl

Ahoj holky. Víte někdo, jaký je rozdíl mezi plenkami z Lidlu Lupilu soft and dry (tyrkysové) a Lupilu easy and active (fialové)? Mám vyzkoušené ty tyrkysové soft and dry a vyhovují nám. Teď jsou v akci ty druhé, tak přemýšlím, že bych je vyzkoušela. Řekly byste, že jsou některé z nich lepší? Díky za odpovědi.

Přečtěte si článek: Bezplenková metoda - průvodce, jak začít

Reakce:
PetuleS1
Stálice 92 příspěvků 11.04.19 11:06

Žádný rozdíl v nich není, jen trochu jiný materiál nebo spíš jen barva materiálu.

hospodki
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 11.04.19 11:06

@Mysina ty fialové mají mít snad drážky, jiný rozdíl jsem nepoznala. Možná jsou trochu měkčí, ale to je jen domněnka

veria
Nadpozemská drbna 25380 příspěvků 11.04.19 11:20

Tak na to jsem zatím nepřišla. :lol:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 11.04.19 13:32

Mě ty fialové přijdou trosku tlustší… ale jinak taky žádný extra rozdíl nevidím, když jezdím nakupovat do Německa, tak tam ani fialové nejsou :nevim: takže si myslím, ze je to reklamní tah na Čechy, napíšou lepší a hned nakupujeme :lol:

Káťa19
Extra třída :D 12053 příspěvků 18 inzerátů 11.04.19 15:20

Ahoj holky, budu ráda za přidání zkušeností sem :mavam:

Mysina
Kecalka 362 příspěvků 24.04.19 08:54

Tak oficiální odpověď ze zákaznické linky Lidlu: „Plenky Soft and Dry jsou základní řada plenek značky Lupilu, Plenky Easy and Active jsou prémiová řada plenek pro náročnější zákazníky. Tyto plenky mají oproti plenkám Soft and Dry vyšší savost a jsou jemnější z vnitřní i vnější strany.“

Můžu po vyzkoušení potvrdit, že obojí jsou dobré, ale ty fialové Easy and Active jsou opravdu jemnější, měkčí, mají drážky a lépe sedí. Nicméně přes noc vydrží obě.

veria
Nadpozemská drbna 25380 příspěvků 24.04.19 09:37

Ale cena je stejná ne?

Váš příspěvek
Reklama