Plenky Pampers a nebo Dada

550
12.7.19 14:42

Plenky Pampers a nebo Dada

Ahoj holky. Uvažuji nad koupí plenek pro našeho novorozence a rozhoduji se mezi plenkami Pampers a od značky Dada. Máte někdo aktuální zkušenosti s jejich kvalitou? Dokážete poradit, které jsou lepší? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3256
12.7.19 14:45

Do porodnice mam nachystane male baleni pampers premium care 1 a doma jeste me ceka jedno maleni 1 a dve baleni 2. A pak prejdu na dady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3380
12.7.19 14:54

Jedine Dada, nic jineho nekupujem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
12.7.19 14:55

Pampers fakt ne, všechna bodýčka synovi páchla jakoby močí a byla navlhlá v rozkroku, nechápu proč. Staršího jsem měla jen na nich, ale kvalita šla hrozně dolu. Mladšího jsem měla v Babylove a první dvě velikosti jsou fajn, pak už to taky nějak šidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
12.7.19 14:56

Budeš muset vyzkoušet, každá mimiprdel snese něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4179
12.7.19 14:59

Pampers mi nevyhovují, strašně smrdí umelotinou a jsou predrazeny, značky zásadně neplatim. Dada z vlastni zkusenosti neznám, ale už z principu k nim mám odpor, jak to všichni preprodavaji, propocitavaji apod, jako kdyby tady nebylo značek dost. Zajimalo by mě, jestli to vsichni kupuji jen kvůli ceně a na kvalitu nehledí, nebo kvalitní opravdu jsou, Pak by ale ta cena byla někde jinde, ze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
12.7.19 15:01

My zase jedeme jen pampers premium. Nicméně do porodnice bych vzala pleny s otvorem na pupeční pahýl, děla je tuším bella - happy newborn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29442

Za mě Dada. Pampers jsou předražené a za tu cenu tu kvalitu prostě nikde nevidím. :nevim: Teď tady mám zrovna pro batole ty zelené, koupené v akci, plnou bych za to nedala ani náhodou a žádná hitparáda. Každou druhou noc je i pyžamo durch, o prdelce v suchu jako v reklamě si lze nechat jenom zdát. Lepší jsou i sovičkové z Alberta v akci za 150,–
Dada mě nezklamaly nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420

My máme nejlepší zkušenosti s Pampers premium care. Jiné značky protíkaly :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1812
12.7.19 15:04

@Qadra za mne Dada, nesmrdi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3192
12.7.19 15:09

Vím, že tahle značka tady nepadla, ale jak psaly holky výše, je potřeba to vyzkoušet…

Já měla možnost snad úplně všechny značky a u Pampers mi nejvíc vadil smrad jakoby belidla… sály dobre, ty malé, větší pak už hrůza, když je měl přes noc, tak měl pak mezi nohama takové bílé cucky…

Za mě nejlepší Lupilu z Lidlu… připomínají mi Pampers, ale nesmrdi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18094
12.7.19 15:11

Pampersky smrdí. S Dada zkušenost nemám. Já teda z 90% latkuju, ale když občas dám jednorázový tak kupuju v lidlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5144
12.7.19 15:12
@chaela píše:
Pampers mi nevyhovují, strašně smrdí umelotinou a jsou predrazeny, značky zásadně neplatim. Dada z vlastni zkusenosti neznám, ale už z principu k nim mám odpor, jak to všichni preprodavaji, propocitavaji apod, jako kdyby tady nebylo značek dost. Zajimalo by mě, jestli to vsichni kupuji jen kvůli ceně a na kvalitu nehledí, nebo kvalitní opravdu jsou, Pak by ale ta cena byla někde jinde, ze…

Prekvapive to spoustu lidi kupuje protoze kvalitou jsou srovnatelne s pamperspremium za cenu jakou maji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3380
12.7.19 15:17
@chaela píše:
Pampers mi nevyhovují, strašně smrdí umelotinou a jsou predrazeny, značky zásadně neplatim. Dada z vlastni zkusenosti neznám, ale už z principu k nim mám odpor, jak to všichni preprodavaji, propocitavaji apod, jako kdyby tady nebylo značek dost. Zajimalo by mě, jestli to vsichni kupuji jen kvůli ceně a na kvalitu nehledí, nebo kvalitní opravdu jsou, Pak by ale ta cena byla někde jinde, ze…

Jsou vazne dobre.. Nesmrdi, neprotekaji, jsou prijemne na dotek. Jezdime si pro ne samy do Polska. Nemame do teda daleko. Prekupniky rozhodne nepodporujem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29442
12.7.19 15:18

@Kriss Tina @Verurizeckova Ano, Lidl pleny mám taky ráda a taky je kupuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama