Plenky Pampers a nebo Dada

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Qadra
Kecalka 453 příspěvků 12.07.19 14:42
Plenky Pampers a nebo Dada

Ahoj holky. Uvažuji nad koupí plenek pro našeho novorozence a rozhoduji se mezi plenkami Pampers a od značky Dada. Máte někdo aktuální zkušenosti s jejich kvalitou? Dokážete poradit, které jsou lepší? Děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
janka23
Závislačka 2744 příspěvků 12.07.19 14:45

Do porodnice mam nachystane male baleni pampers premium care 1 a doma jeste me ceka jedno maleni 1 a dve baleni 2. A pak prejdu na dady :)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 12.07.19 14:54

Jedine Dada, nic jineho nekupujem…

bibi2233
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 10 inzerátů 12.07.19 14:55

Pampers fakt ne, všechna bodýčka synovi páchla jakoby močí a byla navlhlá v rozkroku, nechápu proč. Staršího jsem měla jen na nich, ale kvalita šla hrozně dolu. Mladšího jsem měla v Babylove a první dvě velikosti jsou fajn, pak už to taky nějak šidí.

7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 12.07.19 14:56

Budeš muset vyzkoušet, každá mimiprdel snese něco jiného.

chaela
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 2 inzeráty 12.07.19 14:59

Pampers mi nevyhovují, strašně smrdí umelotinou a jsou predrazeny, značky zásadně neplatim. Dada z vlastni zkusenosti neznám, ale už z principu k nim mám odpor, jak to všichni preprodavaji, propocitavaji apod, jako kdyby tady nebylo značek dost. Zajimalo by mě, jestli to vsichni kupuji jen kvůli ceně a na kvalitu nehledí, nebo kvalitní opravdu jsou, Pak by ale ta cena byla někde jinde, ze…

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15109 příspěvků 12.07.19 15:01

My zase jedeme jen pampers premium. Nicméně do porodnice bych vzala pleny s otvorem na pupeční pahýl, děla je tuším bella - happy newborn

Fima
Nadpozemská drbna 29399 příspěvků 12.07.19 15:01

Za mě Dada. Pampers jsou předražené a za tu cenu tu kvalitu prostě nikde nevidím. :nevim: Teď tady mám zrovna pro batole ty zelené, koupené v akci, plnou bych za to nedala ani náhodou a žádná hitparáda. Každou druhou noc je i pyžamo durch, o prdelce v suchu jako v reklamě si lze nechat jenom zdát. Lepší jsou i sovičkové z Alberta v akci za 150,–
Dada mě nezklamaly nikdy.

Gvendolínka
Kecalka 278 příspěvků 12.07.19 15:01

My máme nejlepší zkušenosti s Pampers premium care. Jiné značky protíkaly :nevim:.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1391 příspěvků 12.07.19 15:04

@Qadra za mne Dada, nesmrdi

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1763 příspěvků 12.07.19 15:09

Vím, že tahle značka tady nepadla, ale jak psaly holky výše, je potřeba to vyzkoušet…

Já měla možnost snad úplně všechny značky a u Pampers mi nejvíc vadil smrad jakoby belidla… sály dobre, ty malé, větší pak už hrůza, když je měl přes noc, tak měl pak mezi nohama takové bílé cucky…

Za mě nejlepší Lupilu z Lidlu… připomínají mi Pampers, ale nesmrdi…

Kriss Tina
Extra třída :D 11075 příspěvků 12.07.19 15:11

Pampersky smrdí. S Dada zkušenost nemám. Já teda z 90% latkuju, ale když občas dám jednorázový tak kupuju v lidlu.

ludmilaadamkova
Závislačka 2788 příspěvků 12.07.19 15:12
@chaela píše:
Pampers mi nevyhovují, strašně smrdí umelotinou a jsou predrazeny, značky zásadně neplatim. Dada z vlastni zkusenosti neznám, ale už z principu k nim mám odpor, jak to všichni preprodavaji, propocitavaji apod, jako kdyby tady nebylo značek dost. Zajimalo by mě, jestli to vsichni kupuji jen kvůli ceně a na kvalitu nehledí, nebo kvalitní opravdu jsou, Pak by ale ta cena byla někde jinde, ze…

Prekvapive to spoustu lidi kupuje protoze kvalitou jsou srovnatelne s pamperspremium za cenu jakou maji.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 12.07.19 15:17
@chaela píše:
Pampers mi nevyhovují, strašně smrdí umelotinou a jsou predrazeny, značky zásadně neplatim. Dada z vlastni zkusenosti neznám, ale už z principu k nim mám odpor, jak to všichni preprodavaji, propocitavaji apod, jako kdyby tady nebylo značek dost. Zajimalo by mě, jestli to vsichni kupuji jen kvůli ceně a na kvalitu nehledí, nebo kvalitní opravdu jsou, Pak by ale ta cena byla někde jinde, ze…

Jsou vazne dobre.. Nesmrdi, neprotekaji, jsou prijemne na dotek. Jezdime si pro ne samy do Polska. Nemame do teda daleko. Prekupniky rozhodne nepodporujem.

Fima
Nadpozemská drbna 29399 příspěvků 12.07.19 15:18

@Kriss Tina @Verurizeckova Ano, Lidl pleny mám taky ráda a taky je kupuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama