Plenky Pampers SP v akci v Tescu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 19.02.10 11:47
Plenky Pampers SP v akci v Tescu

Ahoj, pro ty, kdo kupuí plenky Pampers Sleep and Play, tak je teď mají v Tescu v akci - 2 balení za 299,–

PS: Jestli to je reklama, tak to prosím smažte. Provizi z toho nemám :-( jen chci dát tip :wink:

Reakce:
KPKristy
Hvězda diskuse 46606 příspěvků 19.02.10 13:05

Tak pokud nechcete desetkrát denně převlíkat proteklé mimino, tak je nekupujte. Já bych je nechtěla ani zadarmo… :cert:

Pípánek
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 19.02.10 13:07

Já je střídám s active baby a problémy s nima nemám, taky se občas stanem že protečou, ale zkoušela jsem i jiný značky a občes protekly všechny. :-)

kamiŠ
Generální žvanilka 23825 příspěvků 19.02.10 13:08

Já je teda používám a neprotekl ještě ani jednou :nevim: I v jedné pleně vydrží celou noc! Tj i 12 hodin :nevim:
Ale vyhovují mi jen dvojky. Trojky už nemají pružné pásky a jsou takové tvrdé. Ty pásky.

surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 19.02.10 13:08

nam teda pres den vyhovujou, jeste se mi nestalo, ze by protekly, na noc je nedavam

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 19.02.10 15:44

Ja je stridam s Huggieskama a jsem s nima celkem spokojena.

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 20.02.10 16:29
KPKristy píše:
Tak pokud nechcete desetkrát denně převlíkat proteklé mimino, tak je nekupujte. Já bych je nechtěla ani zadarmo… :cert:

Myslím že o tohle zakladatelce nešlo!
Někomu vyhovují jinému ne jako ostatně všechny pleny že?Na druhu plen se jistě nikdy všechny maminky neschodnou.
Já patřím mezi ty co je používaj(i na noc)malýmu je 8,5měsíce a protekli tak 2×-stejně tak ale i hugies-zelené i modré,pampers activ a jiné.Z těch všech plen co jsem kdy měla se mi zdají skoro nejlepší-co člověk to názor.

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 20.02.10 16:31

jo a ty pásky proběhla na toto téma tady už taky diskuse.Některý maj pružný pásky jiný ne proč nikdo netuší-je to asi překvapení výrobce :mrgreen:

kamiŠ
Generální žvanilka 23825 příspěvků 20.02.10 17:12
Sunnny Některý maj pružný pásky jiný ne proč nikdo netuší-je to asi překvapení výrobce :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 21.02.10 23:13

Tak jsem pro mě dnes byla a vůbec je nemají-žádný ani v akci ani bez akce :-( smůla no.

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 21.02.10 23:18

musíš jezdit, když akce začíná - tj. ve středu :-) určitě už ne o víkendu, tam se nahrne lidí, ale včera u nás v tescu ještě byly, asi jak kde, my je nekupujeme, tak je mi to jedno.

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 22.02.10 19:27

Já ty plíny nijak nechtěla propagovat, v prvních dvou měsících jsme taky měli jedině Happy a pemprsky mi nesměly do domu, ale teď, co má mladý bobky tuhoše je to jedno. Jsem jen chtěla poradit těm, co si je tak jako tak kupují, že je vhodná doba. Škoda, že jsi to Sunny nestihla, holt jsme je asi vykoupily s kámoškama my :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >