Plenky pants - ceny, druhy, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 12.07.19 09:24
Plenky pants, ceny, druhy, zkušenosti

Ahoj holky, maminky :kytka:

Syn má rok a začínáme s nočníkem… syn je vcelku šikovný a nočník mu nevadí. Přemýšlím do budoucna nad pants plenkami… natahovací kalhotky, protože je občas dost opruz, než rozepnu plenu atd.

Co jsem zatím našla, tak pants plenky dělá jen Pampers a Huggies? Mate zkušenosti třeba i s jinou značkou? Pampers mě maličko odrazuje kvůli ceně a taky mi vadí zápach plenky, Huggies mi přijdou zase hrozně malé, takové plenové tangáče, že se mi blbě nasazovaly… ale měla jsem čest vyzkoušet jen ty normální…

Ráda si nechám poradit od zkušenějších :)

Děkuju 8)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Kelišová 5352 příspěvků 12.07.19 09:26

Dělá je přímo i DM, cena je ale taky vyšší oproti normálním plenam

Králičice okatá
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 12.07.19 09:28

Sleduji, taky mě to zajímá. Mám zkušenosti jen s Pampers pants.

Matylda22
Stálice 60 příspěvků 12.07.19 09:29

Ahoj, ja pouzivam Pampers a nemuzu si stezovat, zadny zapach necitim, asi jsem zvykla :D Huggies jsem nikdy nemela, ale zkousela jsem jeste z tesca a ty byly taky fajn a levnejsi, ale ted jsme se prestehovali a Tesco uz mam daleko. Pak jsem mela jeste z DM, ale ty nemaji gumu po celym obvodu a to mi vadilo, malymu to pak vzdycky vylitlo az na zada :lol:

ElucaK
Kecalka 365 příspěvků 12.07.19 09:43

Tak Pampers mi přišli nejlepší, vůně mi nevadí, ale dcera měla alergii. Hugies a Kaufladská značka mi přišly jak prkýnko mezi nohama. DM měli jen, pro nás, malé balení. Nakonec jsme brali v Tesco Fred a Flo. Byli pohodlné, nenápadné, udrželi noční nálož, v akci, která byla často, byli za super cenu. :mavam:

berua13
Ukecaná baba ;) 1737 příspěvků 12.07.19 09:45

Používám Pampers a z Tesca, ty jsou levnější, jsou silnější než pampers, ale stejně dobré.

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9885 příspěvků 12.07.19 09:45

Nedávno jsem nakoupila pampersky v akci v Kauflandu. Jedna vyšla na cca 5kč. Takže koukej po akcích a nakupuj ve velkým ve slevách.

vaks
Kecalka 285 příspěvků 12.07.19 09:46

Pouzivali jsme, ale neosvedcily se nam zadne.. Z pampers(te nizsi rady) se male udelal skaredy ekzem na zadech po celem obvodu te narasene gumy a pak jsem poridila ty z Tesca a to byla katastrofa ohledne vydrze(ta saci vlozka je hodne uzka-jak tanga, pretekalo ji to z boku a vydrzely max.2h.)..mozna pampers premium by byly lepsi, ty na klasicke zapinani ji sedely..jeste je vyrabi dada plenky(nakup pres net nebo pokud mas blizko Polsko),klasiky maji hodne chvalene, pants jsme nezkousely…

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 12.07.19 10:22

My používáme Fred And Flo z Tesca, dávám je od 8 měsíců, protože se syn nedá jinak přebalit, mám vyzkoušené i Pampers a DM, a ani jedny se s nimi nedají srovnat.

a12
Hvězda diskuse 38039 příspěvků 12.07.19 10:28

Ja ted dostala ty z tesca, no první dojem nic moc teda.. První dve plínky se mi roztrhli uz pri oblikani, treti se mi teda uz podarilo nasadit :mrgreen: ale malej si stoupnul a najednou povida čůrá a pod nim louže 8o
No trochu jsme se s nima szili tak uz jaks taks, ale jestli je znovu koupim nevim teda

Fima
Nadpozemská drbna 29399 příspěvků 12.07.19 10:33

Dělá je kde kdo: privátní pleny v DM i Rossmannovi, Fred a Flo v Tescu, Dada…

Já je používám na pobyt venku, kdy si mi batole nikde dobrovolně nelehne a klasická plena se mi špatně nasazuje stojícímu dítěti. Tohle je šup, šup. Ale extra nadšená z nich nejsem, mám mnohem radši klasickou plenku a doma je málokdy používám. Pokaděné dítě se z toho ne úplně dobře přebaluje a v těch svárech to moc pevně nedrží, tak už jsem spoustu plen rozervala při nasazování.

Co se těch jednotlivých plen týče, tak mám nejraději ty Babylove z DM, poté Dada. Pampers mě neurazí ani nenadchne, plnou cenu bez akce bych za ně nedala a nejhorší mi přijdou Fred Flo. Vizuelně nic moc, mají hodně silný pas a vadí mi cancoury kolem zadku. Klasické Fred Flo mám naopak ráda. Ale tohle je individuální, výše naopak vyhovují nejvíc. Takže zkrátka zkus a uvidíš.

Fima
Nadpozemská drbna 29399 příspěvků 12.07.19 10:34
@a12 píše:
Ja ted dostala ty z tesca, no první dojem nic moc teda.. První dve plínky se mi roztrhli uz pri oblikani, treti se mi teda uz podarilo nasadit :mrgreen: ale malej si stoupnul a najednou povida čůrá a pod nim louže 8o
No trochu jsme se s nima szili tak uz jaks taks, ale jestli je znovu koupim nevim teda

Jo, „teskáckých“ jsem rozervala rozhodně nejvíc a přijdou mi i nejužší.
Rozhodně si u nich extra dávám pozor na úpravu pindíka.

MáškaMarie33
Kecalka 344 příspěvků 12.07.19 10:36

My používáme Huggies pants a žádný problém není, nejsou to žádný tanga, jak tu bylo zmíněno, sedí pěkně, nesmrdí a neprotékají. Dcera má přes 10kg a má velikost 4.

Uživatel je onlineTravelerka
Kecalka 369 příspěvků 12.07.19 10:40

Fred a Flo pants z Tesca byly hrozné, malá hned mokrá. Už bych je nekoupila. Teď jsem na zkoušku koupila Pampers pants, tak uvidíme..

PeetaKo
Stálice 51 příspěvků 12.07.19 15:04

My používáme Dada, jak normální, tak teď i pants. Z jiných značek měla dcera neustále opruzeniny. U Pampers mi taky vadí ta chemická vůně. Ty Dada pantsy jsou celkem „robustní“, nestalo se mi, že bych je omylem přetrhla a přitom jsou měkké. Jen asi 2× dceři protekly, ale ona hodně pije a tak i hodně čůrá. Tyhle plenky se vyrábí v ČR, ale jsou pro polský trh, tak je k nám pak znovu dováží :roll: My je kupujeme na netu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama