Plenky podobné pampers? A poradíte nosítko?

Anonymní
4.7.20 23:42

Plenky podobné pampers? A poradíte nosítko?

Ahoj, našel někdo levnější alternativu pampersek? To co jsme koupili byly vždy takové nepříjemné tvrdé plenky a pampers jsou jako jediné měkké. :think:

Pak mám dotaz na nosítka pro děti. Vůbec se v tom nevyznám a chtěla bych pro syna nějaké pořídit. Jaké jste kdo kupovali a jak jste spokojeni? Poměr cena/kvalita. Hlavně aby mu to neničilo páteř, od kdy se dá nosit? Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26209
4.7.20 23:46
@Anonymní píše:
Ahoj, našel někdo levnější alternativu pampersek? To co jsme koupili byly vždy takové nepříjemné tvrdé plenky a pampers jsou jako jediné měkké. :think:Pak mám dotaz na nosítka pro děti. Vůbec se v tom nevyznám a chtěla bych pro syna nějaké pořídit. Jaké jste kdo kupovali a jak jste spokojeni? Poměr cena/kvalita. Hlavně aby mu to neničilo páteř, od kdy se dá nosit? Díky :kytka:

Mně přišly fajn Dada a z Tesca se sovičkou. Nosítko jsem nepoužívala po porodu vůbec. Žiju ve městě, kočárek mi plně vyhovoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 23:46
@Anonymní píše:
Ahoj, našel někdo levnější alternativu pampersek? To co jsme koupili byly vždy takové nepříjemné tvrdé plenky a pampers jsou jako jediné měkké. :think:Pak mám dotaz na nosítka pro děti. Vůbec se v tom nevyznám a chtěla bych pro syna nějaké pořídit. Jaké jste kdo kupovali a jak jste spokojeni? Poměr cena/kvalita. Hlavně aby mu to neničilo páteř, od kdy se dá nosit? Díky :kytka:

Plenky používáme od narození z Alberta. Za mě nejlepší poměr cena/výkon. Ale nemusí sedět každému, chce to vyzkoušet. Nosítko jsme měli manducu. Přišlo mi jednoduché na obsluhu. Na šátky moc nejsem. V manduce lze nosit on novorozence. Když prcek seděl tak jsme pořídili krosnu.

• Nahlásit
  • Citovat
15724
4.7.20 23:59

Plenky Albert nebo Dada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10151
5.7.20 00:16

Já mám nositko Tula, je bezva.
Jen si ho sama nezepnu, to mi vadí. Možná až zhubnu…
Používám zatím na dovolených, vyletech. Když je horší teren. Kocarek je kocarek. Naštěstí v něm vydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
677
5.7.20 00:24

Tohle tema me celkem zajima, resim aktualne hlavne plenky, nositko mam uplne cerstve Monilu, budeme teprve zkouset…
Ale chci se zeptat, vam opravdu nekomu vyhovuji Pampersky? Me teda prijdou strasne, zkouseli jsme uz vic druhu (Muumi, Moltex, Kolorky, Huggies elite soft) a teda ty pampersky jsou nejhorsi, mam balicek a asi ho ani nedodelam, male uz dvakrat protekly, jednou se mi odlepily ty pasky, cela plenka se ji sesunula dole, jsou po hodce uplne provlhle… nevim, kde je chyba… jsou ty z alberta treba lepsi? Jeste budeme zkouset Mon peri, Babylove a Bambo nature (to az ve vel 2)… zatim nejlepsi Muumi, ale ta cena… jinak ty Huggies nsjsou spatne, jsou levnejsi nez Pampersky a o dost lepsi… Moltex super, ale nemaji gumicky a protekly v noci… no je to veda, vybrat dobre plenky, aby za ne clovek nedal majlant :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10151
5.7.20 00:26

@Jogo-Bela mně momentálně vyhovují pampersky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1359
5.7.20 03:27

@Jogo-Bela taky mám špatnou zkušenost s Pampers a přitom jsem u prvních dvou dětí používala jenom je a maximální spokojenost.Ted používám huggies a ty jsem kdysi zase nemusela.Ty elite soft jsou bezvadný, ale nevím jak vychází cenově, dostávám je z práce a i jiné typy, dělám na ne recenze. Jeste nebyli špatné z Tesca, přímo ty jejich, ale tam mám zkušenost jen s malou velikostí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.7.20 07:09

Plenky babylove jsou super :ok_hand: albert také nejsou špatné. A nositko Monilu, určitě se vyplatí investovat.. zkus se podívat na Facebooku zda nemáte v okoli skupinu na nošení dětí.. bývají různé srazy kde ti maminky dovolí vyzkoušet (někdy i půjčí třeba na týden) nositko či šátek, poradí jak nastavit :wink: vim ze existuje i půjčovna nositek přes internet zkus pohledat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2179
5.7.20 07:12

@Jogo-Bela my používáme jen pampers, občas monperi.
Na huggies mi vadí ten pasek vzadu, malá je pak hrozne omackana.
Kolorky za mě málo sají, malá hned plakala.
Pak jsem dostala happy - ale jsou to same, vadí ji to mokro, takže se hned vzteka.
Tesco a albert jsme zkoušeli když jsme měli první miminko, ale za mě pampers nejlepší. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12159
5.7.20 07:25

Plenky pouzivame z DM babylove. Z Pampers srovnat ale neumim, nikdy jsem je nemela. Nositko je nejlepsi vyzkouset, hlavne, pokud planujes pouzivat casto, podivej se, jestli kolem nemas nejakou nosici skupinu. Jsou takove, co umoznuji noseni od narozeni, a jine, vhodne az po par mesicich. Manduca je mozna nejrozsirenejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
5.7.20 07:28

Ja vyzkousela u obou tolik plenek a stejne vzdy skoncila u pampersek. Bud mi vadili na dotek nebo blbe sedely, z parasol a baby charm se oprudil, jediny skvely byly jeste smouli z alberta, ktery uz nedelaj.

Nevim, jak velke mas ditko, nositko jsem mela storchenwiege, je uz od narozeni, super na noseni (mam i manducu a tohle je nesrovnatelne lepsi), ale realne je prijemny na noseni cca do 9 kil. Ale od tech kil, coz bylo cca v 11 mesicich uz temer v nositku nenosim, takze to vyslo akorat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.7.20 07:32

Za mě nej plenky Bella happy. Malá se po nich vůbec neosypala :) po dada plenkách strašně ale každý dítě má jinou prdku :lol: jinak šátek ani nosítka neuznávám, mám kočárek. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26209
5.7.20 07:38

@Jogo-Bela
Pampers jsem začínala a nevyhovovala ni pouze cena. Jinak mi voní :oops: a dítěti nezpůsobovaly obtíže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10151
5.7.20 07:41

Můj malej má 9 kg na půl roce a v tom Tula nositku se nosí bezvadně.
Otázka na vás všechny, dokážete si zapnout vzadu psa ty popruhy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama