Plenky podobné starým plenkám Softino z Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danča_87
Kecalka 325 příspěvků 05.01.17 08:35
Plenky podobne starym plenkam Softino z Lidlu

Dobre rano vsem,

nedavno jsem u nasi babicky narazila na plenky Softino z Lidlu po sestrenici. Byly uplne super na noc a male vubec neprotekly. Bohuzel se prestaly pred nejakou dobou vyrabet a ja bych potrebovala nejake takove vycpane. Nemuzu na nic poradneho narazit. Zkousela jsem davat ty Basic z Albertu a taky protekly. Smouli Albert Quality plenky po inovaci stoji za prd a Bella Panda plenky male uz taky nestaci. Jedine se zatim osvedcily ty Babydream z Rossmannu, ale jsou mimo akci drahe jako prase. :( Pouzivame velikost 4, mala ma necelych 12 kg.

Predem dekuji za rady a omlouvam se za diakritiku (jsem na anglickem PC). :)

Reakce:

Mína47
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 05.01.17 09:25

Ty jsem pouzivala u syna, byli super! Dcera se narodila a snad za dva mesice je prestali vyrabet. Tak pouzivame ty v Tesca - loves baby, jsou podle me uplne stejne jako ty z Lidlu a jine nekupujeme. Velikost mame take 4 a v akci jsou skoro porad.

Danča_87
Kecalka 325 příspěvků 05.01.17 20:27

@Mína47 Dík za tip! Ty z Tesca jsem ještě nezkoušela a cenu mají dobrou, takže zkusím a uvidím :-)

Mína47
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 05.01.17 22:39

To jsem ráda, že jsem poradila, já v nich žádný rozdíl nevidim. Nám se nestalo, že by protékaly. Ale musí to být ty loves (velikostí mají hodně 4,4+,5). Tchýně si to jednou spletla a koupila tam nějaké jiné asi obyč levné a ty byly hrozné.

Danča_87
Kecalka 325 příspěvků 06.01.17 21:28

@Mína47 Ty obyčejné se prý cca před rokem zlepšily. Jen prý nemají suché zipy, což je při učení na nočník dost blbé.

Mína47
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 07.01.17 22:52

Tak to já je měla tak před rokem a půl cca.

Danča_87
Kecalka 325 příspěvků 08.01.17 09:07

@Mína47 Ja jsem prave na ne slysela vcelku pozitivni ohlasy, ale je pravda, ze na Toujours z Lidlu taky a trosku u nas pohorely. :-) Tak otestuju vsechny mozne a vyplacam pripadne pres den. No pri tom poctu baliku, co ted doma mame, se mi Evca driv odplenkuje :-D

Mína47
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 08.01.17 19:06

Mě ty z Lidlu co začali dělat jiné úplně zklamali a nechápu proč to dělali? Ale naštěstí jsme hned vyzkoušeli ty z Tesca. My už přes den také zkoušíme nočník a docela to jde :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >