Plenky Sketch - zkušenosti?

dalmatinka2004
17.6.10 09:10

plenky SKETCH - zkušenosti?

Hezký den,

rozhodla jsem se pro látkování. Ještě nevím, jak mi to půjde a dost plavu ve značkách a materiálech. Zatím mám jen jasno v tom, které plenka se dá s čím kombinovat - resp., kde musím použít svrchňáky a tak. Ale těch značek je moc… Zaujala mne hlavně cenou značka Sketch - hlavně proto, že do nákupu této výbavy zatím nechci investovat balík, protože nevím, jak mi to půjde a zda u toho zůstanu, ač mám velké předsevzetí a nadšení že ano… :-P
No ale nemám v okolí nikoho, kdo by mi mohl předat zkušenosti. Máte někdo? Prosím prosím o radu!
Díky moc!
Katka*
:kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17.6.10 09:44

Tak já začnu :-)
Přímo s plenkami zkušenost nemám. Ale mám dvoje svrchní kalhotky a oboje nejsou nic moc… Cena se sice zdá být výhodná, ale vzhledem k tomu, že je nakonec mám jen jako nouzovku, když dojdou všechny vlňáčky a Popoliny svchňáčky, tak to byly spíš vyhozené peníze.
PUL kalhotky mají divný střih, nesedí, netěsní, ale zato v některých místech dřou. Fleecové kalhotky jsou o fous lepší, ale taky je to spíš záloha pro případ nouze.
Slyšela jsem, od hodně holek, že ani s plenkami to není žádný zázrak. Uvidíš co napíšou ostaní, já hohužel moc doporučit nemůžu. Leda třeba pár kousků na vyzkoušení. Abys nekoupila zbytečně něco nekvalitního, co tě nakonec od látkování odradí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neczuz
17.6.10 09:53

Tyto plenky nemám. Ale doporučuji rozhodně nekupovat celou výbavu od jedné firmy. Jendak - ne každému sedne to, co vyhovuje jinému. Takže nejde jen o doporučeníí, ale o „tvar“ zadečku miminka a preferencích maminky. Jednak každá firma mám dobré něco jiného.
Pokud chceš levnou variantu, tak začni s čtvercema, buď skládat, nebo do Disana vázaček. Přes to kup dvoje PUL kalhotky a dokupuj postupně, co budeš potřebovat. Na doma mám právě ty čtvercovky, popřípadě bambusové čtverce od Kikka (víc sajou). A postupně jsem dokoupila nějaké kapsové plenky na cestování, pár kalhotkových plen, vlňěné svrchní kalhotky… Jednak investuješ postupně, zkoušíš, co ti vyhovuje a máš jistotu, že když ti látkování nesedne, nemáš v tom majlant. Ale neboj, ono tě to chytne a pak nebudeš vědět, co koupit dřív. :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
50994
17.6.10 10:07

Sketch plenky jsem měla, a spokojenost nula nula nic, prostě jsou blbé, nebrala bych, to už raději budu balit do čtvercovek než do sketch. Levná varianta jsou také zavazovací disany a do toho savé jádro, třeba čtvercovka, bambusová čtvercovka, froté žíňky atd. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10652
17.6.10 10:24

přesně jak píšou neczuz a katy (zkušené látkařky :)) myslím si že jsou jiné levné varianty látkovek a mnohem kvalitnější.Já mám zkušenosti se sketch taky jsem kupovala hlavně kvůli ceně a teda těžká bída :zed: než jsem teda přišla na jiné tak mě to nějak nedocházelo že je malej věčně pročůranej,že má otlačený bříško atd. ale vyzkoušela jsem jiný a je to teda neskutečný rozdíl.Celkově s firmou medley mám špatné zkušenosti koupila jsem si od nich šátek a to mě odradilo od šátkování pže jsem se do něj zamotala byl úzský malej v něm nechtěl držet no hrůza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1993
17.6.10 10:24

ahojky,
taky s nimi vlastní zkušenost nemám, ale mé zákaznice mi psaly totéž co tady holky, prý jsou dobré jen jako nouzovka, když všechno dojde. Taky bych Ti neradila kupovat vše od jedné firmy, a kup si zatím jen něco, ne celou výbavu, ať si zkusíš, co nejvíc vyhovuje. Rozhodně doporučuji značky Imse Vimse, Tots Bots, Bambinomio a Popolini. Všechny opravdu kvalitní :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6093
17.6.10 10:48

Nebrat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
dalmatinka2004
18.6.10 07:58

Tak holky děkuji moc! :srdce:
Potvrdilo se mi to, co jsem tušila - hodně lidí se totiž v bazárcích těchto plenek zbavuje a píší, že jsou skoro nové nebo téměř nevyužité - nepíší tedy proč, ale říkala jsem si, že v tom bude háček - proč by někdo prodával celou sadu skoro nových plínek, kdyby byly super, že… :think: No a pak že českej výrobek = kvalita… :(
Už si dělám pamlu směsku od různých značek a různých materiálů, páč fakt nevím, co mi padne a co se bude líbit prckovi… :wink: Nekoupila bych to všechno od jedné firmy… ani nápad.
Sem tam koupím něco nového, ale zatím jsem se dala víc na bazarovky, kdyby náhodou, tak to nestojí tolik a nebudu litovat - peníze jen lítají, to znáte. (Když ještě stavíte domek a máte hypotéku, tak to taky není nic moc.) Tak bych se nerada unáhlila.
Skládání čtvercovek mi neva - chci to taky zkusit - už mám od Popolini testovací sadu a moc se mi líbí.
Co si myslíte o tom, že bych zkusila pár tvarovaných plenek z froté nebo flauše našít doma sama? :oops: Jsem tvůrčí typ a baví mě to a kdyby se na tom dalo něco málo ušetřit…? Babička a mamka už pletou z Merino vlny svrchňáčky - ty mě okouzlily a doufám, že se osvědčí i v praxi! :dance:
No a kdyby jste někdo chtěli prodat za rozumnou cenu nějakou již nevyužitou látkovku, ať tvarovanou, nebo čtvercovku, kapsovku, cokoliv, tak písněte - byla bych ráda za jaký koliv typ! :wink: :srdce:
Děkuju moc! :srdce: :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
10652
18.6.10 09:54

dalmatinka:jo doma ušitý jsou superpokud jsi rozumíš se strojem (ne jako já) :lol: a je lepší teda vybrat nějaký lepší materiál.já se všude dočetla že můžeš použít starší ručník nebo tak ale u nás se to moc neujalo teda :nevim: malej je učůránek takže u nás vede bambusová látka nebo konopná,kt. se dá koupit na netu někddy za dobrej peníz a ušiješ si z toho kalhotky přesně podle tvých představ a nebo vkládačky třeba…takže jsem to udělala já z bamb.látky za 350kč jsem měla 7ks vkládaček (různé velikosti a síly) +jedny kalhotky.takže celkově paráda. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hhippie
11.5.11 22:37

Sketch - POZOR!!

S plenkami Sketch i paní majitelkou mám velice špatné zkušenosti. Plenky AIO jsou naprosto propustné - svrchní vrstva je nasákavá, tedy od ní dál vlhkost vzlíná do oblečení :( Tedy jako all in one naprosto nepoužitelné. Za ty peníze pořídíte DALEKO kvalitnější plenky, které budou bez svrchňáčků fungovat. Dál jsme vyzkoušeli fleecové, které se po několikerém praní (asi po 5 vyprání) začaly rozpadat - párají se suché zipy.
Arogance a jednání paní majitelky při reklamaci je také naprosto neadekvátní. Po měsíci, který si nechala na „posouzení“ oprávněnosti reklamace, mi prostě přišla složenka na nějakou částku. Bez jakékoli informace, omluvy, atp. …
Na závěr tedy mohu říci, že plenky Sketch NAPROSTO NEDOPORUČUJI.

• Nahlásit
  • Citovat
19.8.15 13:14

Nebrat nebrat nebrat raděj kupte čč ale sketech fat ne koupila jsem s ty jejch genialní aio měsíc v užívání protekaly kolem nžiček, odpatavaly se zipy a vytrhavaly se zmenšujici patentky ( některé nešly dokonce zapnout ). Když jsem po tel. domluvě poslala na reklamaci tak jsem čekala dva měsíce na vyřízení když jsem tam volala paní Štenclová mi přislíbila výměnu. po dvou měsících přišel balíček plenky nevyměněné plesnve… hruza a děs cos nima mam ted dělat sama nevím asi poletí do kontoše a sní i 700,– za plenky 69,– za poštu a asi 60,– za telefon hlavně že rodíčak je tak štědrý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama