Plenky zkušenosti,rady?

9888
25.5.18 16:34

Plenky zkušenosti,rady ?

Ahoj :mavam:

Chci se zeptat, jaké se vám osvědčili plenky pro miminko? Někdo si chválí Pemprs někdo zase v té levnějí variantě třeba z DM BabyLove? Ale mě zajímá i zda má někdo zkušenost z Kolorkamy a jaké jsou vaše zkušenosti? Děkuji :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10431
25.5.18 16:40

Belly Happy, Tesco sovicky a DM - nej pleny, Pampers za me ne, smrdi chemicky, opruzuji a jsou zbytecne predrazene, protoze platis jen za znacku a ne kvalitu ;) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15781
25.5.18 16:41
@Petruna21 píše:
Ahoj :mavam:Chci se zeptat, jaké se vám osvědčili plenky pro miminko? Někdo si chválí Pemprs někdo zase v té levnějí variantě třeba z DM BabyLove? Ale mě zajímá i zda má někdo zkušenost z Kolorkamy a jaké jsou vaše zkušenosti? Děkuji :kytka: :kytka:

Na uplne miminko se mi nejvic osvedcily Bella Happy, a ted jsem vyzkousela Huggies a jsou taky super. Na prostredniho nedam dopustit na sovickovy Tesco loves baby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.18 16:44

Tak za nás Bella Happy vůbec :think: Hned nacucané, vůbec neseděly. Nejlepší z DM Babylove, krásně vydrží celou noc. Pro uplné prťata Pampers. A nebo i Monperi jsou super.. Ty se objednávají z netu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10431
25.5.18 16:45

Jo a jeste plenky Naty, sice jsou drazsi, ale super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Myssicka
25.5.18 16:49

Jedině Dada pleny, těm se nevyrovná nic.

• Citovat
  • Nahlásit
10431
25.5.18 16:49

@Myssicka Tak dceri treba nevyhovuji :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
25.5.18 16:50

U nas babylove zarucene nejlepsi. Pouzivame od narozeni do ted :palec: obcas jsme zkusily i pamers, jako sice voní, ale drahý jako prase :roll: Dceri sedly snad uplne vsechny.Ale babylove nejlepsi, a hlavne cenove dostupné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Myssicka
25.5.18 16:50
@Ketris píše:
@Myssicka Tak dceri treba nevyhovuji :nevim:

A z jakého důvodu?

• Citovat
  • Nahlásit
2452
25.5.18 16:54

Za nas nejlepsi tesco sovicky a dm babylove. naopak des bes byly oranzove pampers.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
25.5.18 16:57

Za nás Dada. Vydrží, žádné opruzeniny. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
25.5.18 16:58

Úplně ze začátku jsme kupovali Pampers, pak jsme přešli na sovickove z Tesca. Ted manžel koupil ty natahovací od Pampers, syna učím na nočník a ta parfemace mi docela vadí, uz jsem tomu odvykla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12305
25.5.18 17:04

Nejdriv pampers, pak smouli z albertu, pak oranzove pampers a ve finale pampers pants. Obcas jsem koupila Bella Happy, ale za me nic moc, to same huggies taky nic moc zlaty albertacky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7383
25.5.18 17:06

Pleny Lupilu z Lidlu :palec: Srovnatelne s pampers premium care, ale narozdil od pampersek nejsou parfemovane :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12305
25.5.18 17:09
@Michalka80 píše:
Pleny Lupilu z Lidlu :palec: Srovnatelne s pampers premium care, ale narozdil od pampersek nejsou parfemovane :mavam:

Jj ty me mrzi, ze jsem nemela moznost vyzkouset. Maji je na trhu docela kratce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama