Pleny a UM pro novorozence z DM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KRIKRIKRI
Nováček 8 příspěvků 21.07.18 17:06
Pleny a UM pro novorozence z DM ?

Dobry den, zamaji mne zkusenosti plen, UM, vlhcenych ubrousku. Za kazdou reakci dekuji. :dance: :kytka:

Reakce:

sanyv
Povídálka 31 příspěvků 21.07.18 17:10

Dobrý den,
my používáme pleny oranžové midi a ubrousky Babylove bílé neparfemované a spokojenost. Měli jsme i jejich plenky do vody a taky dobrý. :palec:

Tydlifuk
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 21.07.18 17:32

Pro malého používám na cesty plenky a ubrousky Babylove a spokojenost.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 21.07.18 17:33

Měla jsem Babylove pleny a spokojenost :mavam:

movahu
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 21.07.18 17:35

Pouzivame plenky babylove nature a za nas nejlepsi co jsme vyzkouseli :) na cesty i vlhcene ubrousky (nevim jake presne, ale je na nich hermanek :mrgreen: ), UM tedy ne, ale kamaradka si ji vychvaluje :) meli jsme i plenky do vody, taky v pohode, nejaky krem na zadecek, prikrmy, ovocne presnidavky a se vsim jsme spokojeni :kytka:

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 21.07.18 18:32

BabyLove nature a ubrousky babylove sensitiv, za me nejlepsi. Normalni Babylove se daj „prezit“ - jsou lehci, mekci, ale mene prodysne a mene save nez nature, charakterem stejne jako pempers. Nature babylove jsou podobne jako treba Moltex. :palec:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 21.07.18 18:37

Pouzivame od malinkeho miminka UM babylove to bio a super, to obyc se mi nelibilo. Tak nejak vzhledove spise zvyk na bio. To obyc dokonce vyhralo v dtestu, takze i bio bude urcite dobre. Ubrousky vlhcene sensitive. Jednou jsme meli pampers s hermankem a hrozne se oprudila pak jsem radeji nic uz nepokousela. A pliny nevim,nemeli jsme. Jen dada z polska a ted lupilu.

P4ja
Kelišová 6355 příspěvků 21.07.18 18:53

Malá se osypala z bílých Pampers. Tak jsme přešli na Baby love a super. Ale dávám jen na noc přes den latkuju.

Ivul87
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 21.07.18 18:58

Starší syn byl na jejich mléku a ok. V dTestu bylo myslím na třetím místě, z těch, co jdou u nás koupit.

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 21.07.18 19:30

Vyzkoušela jsem jen pleny, ty byly ok :palec: Teď jsem spokojená s příkrmy.

Medičkaa
Kecalka 119 příspěvků 7 inzerátů 21.07.18 19:35

S plenami ani UM zkušenost nemám, ale vlhčené ubrousky už kupuji jedině babylove z DM. Vyšel mi u nich bezkonkurenčně nejlepší poměr cena/kvalita…

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 21.07.18 21:46

Po „vylepšení“ plen z Alberta používáme na noc pleny Babylove z DM. Ubrousky z DM používáme od narození prvního dítka, a to od roku 2004. Ani na jeden výrobek si nemůžu stěžovat. UM jsem zkusila kdysi, ale nějak mě nenadchlo, ale to bylo opravdu cca 8 let zpět, třeba je teď jiné a lepší. Od té doby jsem nekoupila.

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19140 příspěvků 21.07.18 22:02

OT
@fragola Kdepak máme další metřík? :oops: :think: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >