Pleny Babylove z DM - výměna bez paragonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kukacka123
Závislačka 2833 příspěvků 14.10.18 18:06
Pleny Babylove z DM - výměna bez paragonu

Ahoj holky :) dostaly jsme plenky Babylove Eko z DM vel. 3, ale nasi male nesedi dobre kolem nozicek a vzdy propusti :? Naopak mam vyzkouseno, ze ty obyc Babylove vel. 3 (ne Eko) ji sedi krasne. Byl to ale darek a nemam k tomu uctenku. Myslite, ze kdybych tam dosla s nenacatym balikem, tak mi ho vymeni s doplacenim za ty jejich obyc? Nebo nema nekdo zkusenost? Diky :kytka:

Reakce:
pavlaPP
Povídálka 36 příspěvků 14.10.18 18:19

Bez účtenky těžko vyměnění..

Kukacka123
Závislačka 2833 příspěvků 14.10.18 18:29

@pavlaPP ja to i chapu…zas si rikam, kdyz je to primo jen znacka DM a nenacate samozrejme…ale tak myslela jsem si to…diky ;)

Micaella22
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 14.10.18 18:34

Bez uctenky asi ne… to proste dej do nakyho ustavu, jinym to pomuze

Kukacka123
Závislačka 2833 příspěvků 14.10.18 18:45

@Micaella22 :palec: Jo, neco s nima asi vymyslim ;)

Nell2
Ukecaná baba ;) 1774 příspěvků 14.10.18 18:49

Mně vyměnili bez účtenky to jejich UM. A doplatila jsem (kupovali jsme bio a manžel se přechytl).

Aduš8
Závislačka 3036 příspěvků 14.10.18 19:33

Já bych se zkusila zeptat, když se jedná přímo o jejich značku, neměl by to snad být problém

lolink
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 14.10.18 19:41

Pouzila jsi pri koupi tu jejich kartu na body? Nekde to bohate staci. Tam je koupe zaznamenana taky…

Mirenka
Stálice 98 příspěvků 14.10.18 19:54

Zavolejte si na Dm linku, nebo se zeptejte na fcb, ale měli by to vyměnit.

ivik21
Generální žvanilka 20436 příspěvků 14.10.18 19:58
@Kukacka123 píše:
@pavlaPP ja to i chapu…zas si rikam, kdyz je to primo jen znacka DM a nenacate samozrejme…ale tak myslela jsem si to…diky ;)

Je to DM značka, takže nevymeni, ale vrátí peníze  :palec:

Kukacka123
Závislačka 2833 příspěvků 14.10.18 20:45

@Nell2 @Aduš8 @Mirenka @ivik21 diky holky :) zkusim se optat a uvidim :)

@lolink plinly jsem dostala, jak jsem psala ;) zda byla karta pouzita, nevim :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 21:02
@Kukacka123 píše:
@Nell2 @Aduš8 @Mirenka @ivik21 diky holky :) zkusim se optat a uvidim :)@lolink plinly jsem dostala, jak jsem psala ;) zda byla karta pouzita, nevim :nevim:

Neřeš kartu, nemají důvod nevěřit, když je to jejich privátní značka… Na pokladně zatáček o výměnu kvůli nevhodné velikosti darovaných plenek a měla by ti vrátit peníze…

Já bych to tak udělala a zboží si vzala zpět ;)

Kukacka123
Závislačka 2833 příspěvků 14.10.18 21:04
@Anonymní píše:
Neřeš kartu, nemají důvod nevěřit, když je to jejich privátní značka… Na pokladně zatáček o výměnu kvůli nevhodné velikosti darovaných plenek a měla by ti vrátit peníze…Já bych to tak udělala a zboží si vzala zpět ;)

Diky ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >