Pleny Babylove z DM - výměna bez paragonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2335 příspěvků 14.10.18 18:06
Pleny Babylove z DM - výměna bez paragonu

Ahoj holky :) dostaly jsme plenky Babylove Eko z DM vel. 3, ale nasi male nesedi dobre kolem nozicek a vzdy propusti :? Naopak mam vyzkouseno, ze ty obyc Babylove vel. 3 (ne Eko) ji sedi krasne. Byl to ale darek a nemam k tomu uctenku. Myslite, ze kdybych tam dosla s nenacatym balikem, tak mi ho vymeni s doplacenim za ty jejich obyc? Nebo nema nekdo zkusenost? Diky :kytka:

Reakce:

pavlaPP
Povídálka 36 příspěvků 14.10.18 18:19

Bez účtenky těžko vyměnění..

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2335 příspěvků 14.10.18 18:29

@pavlaPP ja to i chapu…zas si rikam, kdyz je to primo jen znacka DM a nenacate samozrejme…ale tak myslela jsem si to…diky ;)

Uživatel je onlineMicaella22
Kecalka 424 příspěvků 14.10.18 18:34

Bez uctenky asi ne… to proste dej do nakyho ustavu, jinym to pomuze

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2335 příspěvků 14.10.18 18:45

@Micaella22 :palec: Jo, neco s nima asi vymyslim ;)

Nell2
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 14.10.18 18:49

Mně vyměnili bez účtenky to jejich UM. A doplatila jsem (kupovali jsme bio a manžel se přechytl).

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 14.10.18 19:33

Já bych se zkusila zeptat, když se jedná přímo o jejich značku, neměl by to snad být problém

lolink
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 14.10.18 19:41

Pouzila jsi pri koupi tu jejich kartu na body? Nekde to bohate staci. Tam je koupe zaznamenana taky…

Mirenka
Stálice 87 příspěvků 14.10.18 19:54

Zavolejte si na Dm linku, nebo se zeptejte na fcb, ale měli by to vyměnit.

ivik21
Generální žvanilka 20182 příspěvků 14.10.18 19:58
@Kukacka123 píše:
@pavlaPP ja to i chapu…zas si rikam, kdyz je to primo jen znacka DM a nenacate samozrejme…ale tak myslela jsem si to…diky ;)

Je to DM značka, takže nevymeni, ale vrátí peníze  :palec:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2335 příspěvků 14.10.18 20:45

@Nell2 @Aduš8 @Mirenka @ivik21 diky holky :) zkusim se optat a uvidim :)

@lolink plinly jsem dostala, jak jsem psala ;) zda byla karta pouzita, nevim :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 21:02
@Kukacka123 píše:
@Nell2 @Aduš8 @Mirenka @ivik21 diky holky :) zkusim se optat a uvidim :)@lolink plinly jsem dostala, jak jsem psala ;) zda byla karta pouzita, nevim :nevim:

Neřeš kartu, nemají důvod nevěřit, když je to jejich privátní značka… Na pokladně zatáček o výměnu kvůli nevhodné velikosti darovaných plenek a měla by ti vrátit peníze…

Já bych to tak udělala a zboží si vzala zpět ;)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2335 příspěvků 14.10.18 21:04
@Anonymní píše:
Neřeš kartu, nemají důvod nevěřit, když je to jejich privátní značka… Na pokladně zatáček o výměnu kvůli nevhodné velikosti darovaných plenek a měla by ti vrátit peníze…Já bych to tak udělala a zboží si vzala zpět ;)

Diky ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >