Pleny do vody-povinné či ne?

3.2.08 19:27

Pleny do vody-povinné či ne?

Ahojky,
chtěla bych se zeptat na zkušenosti z plavča ohledně plaveček nebo plenek. U nás v Plzni nemusí mít mimi plenky do vody ani sací plavečky, stačí jen kalhotky aby při případném kakání nic nevyplavalo.Mě se teda zdá dost divné,že se můžou do vody vyčůrat, což zajisté během té hodiny udělají, a jiná mimča se pak napijou :( Pokud to v té vodě ničí chemicky pak to musí být " báječná " voda a pokud ne, tak ještě kvalitnější :roll: Tak nevim, co je lepší.Každopádně si myslím, že by pleny do vody měly být povinné. Díky Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6597
3.2.08 19:33

Ahoj,
u nás stačí mít plavky obyčejný, aby zachytili hovínko, je jedno, jestli jenom spodek, nebo holčičky celkový ( Sárinka má celkový ) jinak děti do vody čůrají prý všechny, ale abys nebyla na omylu, moč propustí i plavací plenky :) :wink: ( říkala nám to instruktorka, je to prostě jenom kvůli těm hovínkům, nehledě na to, že kolikrát těm dětem ty plínko plavky při skoku do vody slezli na půl žerdi 8) ) a jinak v našem bazénu neustále proudí nová voda, takže se pořád mění a není chlorovaná, za což jsem ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
3.2.08 19:37

Ono totiž ani ty pleny do vody nezadrží tu moč.

Je to opravdu kvůi zachycení stoličky…(mmch je i dost bezplínových velkých dětí, který se tam vyčůraj…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.08 19:44

Já doufám, že u nás ta vody taky proudí, kamarádky mi říkaly, že se tam voda mění 1-2krát týdně.Což mi přijde dost málo, vzhledem k tomu kolik kurzů a tím pádem čůrajících mimin je tam každý den. Ale prý jsou nějaké zvláštní normy na vodu pro mimi. Na jednu stranu je to fajn,že plenky do vody nejsou povinné, protože jsou drahé ale kdyby byly funkční tak to člověk koupí. Ale když propučí, tak to napůl ztrácí smysl.Leda že ta moč z pleny propučí déle než skrz plavky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
3.2.08 21:04

Bazény pro plavání kojenců jsou co se týká hygieny určitě hlídané. A myslím že větší „fuj-problém“ ve vodě udělá neumytý zapocený dospělý, než miminko :roll: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
3.2.08 21:05

Já myslím, že do vody čůrají i dospělí… Moč sama o sobě je sterilní. Spíš bych kontrolovala, jestli mimčo při plavání moc neloká vodu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
3.2.08 21:21

jj moč propusti to i ot-to mi fakt neva -stejne b udete casem chodit do velkeho bazenu nebo na koupaliste a tam to bude daaalekoooo horsi nez par cistych navonenych vycuranych miminek :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6289
4.2.08 09:21

evulinka29: já myslím, že voda vám v bazenku určitě cirkuluje, pochybuju, že by někde mohl fungovat jakýkoliv bazén, kde by jen napustili vodu, ta stála a 1-2× týdně ji vyměnili :lol: to by asi fakt neprošlo :lol: možná to kamarádky myslely tak, že ho 1-2× týdně celý vypouští a čistí třeba dno a podobně. :wink:

Myslím, že je celkem fuk, co má mimčo na sobě, moč proteče vším. A upřímně čůrání do vody zas tolik neřeším, to si spíš všímám maminek, jestli se pořádně umejí ve sprchách a jsem prudič, co si dovolí upozornit, že mají používat i mýdlo :roll: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.2.08 10:13

Jo muzu potvrdit - i plavaci pleny moc propusti, kolikrat jsem citila na nohach teplo :lol: , curajici miminka mi opravdu nevadily, ale co mi vadilo, ze maloktera maminka se pred vlezem do bazenu osprchovala a instruktorka jim nic nerekla. Sprchovala jsem se snad jedina a pak na bazenu klepala kosu pri cviceni na suchu pred vstupem do bazenu. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
4.2.08 11:41

Jo tak to mě taky dokáže pěkně naštvat, když jsem pomalu jediná, co jde nahá ze šaten do sprch, tam se mydlí a pak tepr oblíká plavky. Dámy u nás na kurzu si oblečou plavky a pak se přes ně osprchujou… Už jsem je párkrát nabonzovala, ale zdá se, že to nějak nechtějí pochopit :evil:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama