Pleny Tesco loves baby

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
-marťa-
Povídálka 34 příspěvků 09.10.14 20:27
pleny tesco loves baby

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaký je rozdíl mezi těmito plenami? Díky moc za odpovědi…

Nejnovější recenze z kategorie Pleny a přebalování

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
ledmed
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 09.10.14 20:30

Ty fialové jsou tenčí a zdá se mi měkkčí, zatím jsme použili jen jednu plínu, tak jsem zvědavá, co vydrží. Kakání zvládla plínka v pohodě, ještě mě zajímá, co vydrží přes noc. Taky by mě zajímal nějak větší rozdíl.

marmelada78
Závislačka 3158 příspěvků 09.10.14 20:32

No tak ja bych řekla že hlavni rozdíl je v tom že ty fialové jsou „natahovací“ a ty zelené jsou zapínací na lepítka jak klasický plínky, nebo se pletu?

ledmed
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 09.10.14 20:38

Ty fialové jsou taky na lepítka

-marťa-
Povídálka 34 příspěvků 09.10.14 20:42

Mě to taky právě zajímá. Vyzkoušela jsem ty zelené a moc si je chválím… Ty fialové právě mají v akci…

micta
Nadpozemská drbna 25010 příspěvků 09.10.14 20:44

@-marťa- a jaký mají lepítka? na sucháč?

Popokatepetla
Závislačka 3258 příspěvků 09.10.14 20:49

My fialové měli teda jen jednou, jinak kupuju zelené, ale přijdou mi hodně podobné, prakticky stejné. Vyhovují nám oboje :) fialové vychází dráž, mají jen malé balení.

ledmed
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 09.10.14 20:53

Úplně klasický lepítka

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 09.10.14 21:15

Mě ty fialový přijdou lepší, za mě jsou to nejlepší plíny, který jsem kdy používala. koupila jsem pár balíčků, když byly hodně dávno v akci za 3kč za plínu. škoda že normálně jsou tak předražený

marmelada78
Závislačka 3158 příspěvků 09.10.14 21:23
@ledmed píše:
Ty fialové jsou taky na lepítka

Teda, tak to nevím s kterýma jsem si je spletla… Kazdopadne ještě že jsem na tuhle diskusi narazila, protože jsem chtěla pořídit ty natahovací a myslela jsem právě tady na ty fialový.. Tak to bych asi byla pěkně naštvaná. :roll:

krtek7489
Kelišová 5827 příspěvků 10.10.14 01:19

@-marťa- Ty zelené jsou nejlepší pleny, jaké znám. Fialové nevím, vlastně mě ani nikdy nenapadlo je vyzkoušet, když jsem s těmi zelenými tak spokojená :)

Popokatepetla
Závislačka 3258 příspěvků 10.10.14 10:15

@marmelada78 tesco má i natahovací, obal je do červena

-marťa-
Povídálka 34 příspěvků 10.10.14 21:49

Holky mám ještě jeden dotaz… Nevíte v kolika zemích se tyto plenky prodávají? :)

Nikol275
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 29.07.16 20:49

Ráda bych to trosku oživila svým dotazem :) budu ráda za každý názor :-) jak jste spokojene s plenkami z tesca :-) nebo které popřípadě doporučujete? :) moc děkuji za odpověď :)

Renkaa
Kecalka 141 příspěvků 29.07.16 21:03
@Nikol275 píše:
Ráda bych to trosku oživila svým dotazem :) budu ráda za každý názor :-) jak jste spokojene s plenkami z tesca :-) nebo které popřípadě doporučujete? :) moc děkuji za odpověď :)
:mavam: Tak za mě urcitě doporučuju. Ze začátku jsem dávala jen pampers, ale od vel.3 jsem začla hledat levnější alternativu, vyzkoušela jsem všechny možné a Tesco opravdu nej! Ještě i plenky Babylove z DM nebyly špatné. Ale Tesco nám fakt vyhovujou nejvíc a jiné už nekupuji. A pokud budu mít další dítě tak je budu dávat urcitě už od porodnice :palec:
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >