Pleť horší než v pubertě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DangerousIzzi
Povídálka 41 příspěvků 8 inzerátů 05.01.19 14:30
Pleť horší než v pubertě

Ahoj holky, mam problem s pleti, za poslední mesic je to sileny. Netuším jestli za to může těhotenství, ale do pátého měsíce jsem měla pleť v pohodě, sem tam se mi něco udělalo, ale jinak jsem ani make up nepotřebovala. Jenomže teď tak cca měsíc v kuse (mám 6tydnu po porodu) se mi dělá na obličeji něco presne jako stipanec od komara (vůbec nic z nej nejde). Ani se nezahoji nebo neztratí starší a už se mi tam dělají další. Kdyby to zůstalo jako stipanec tak ještě dobrý, ale svedi to a já už se neudržím kolikrát a pak už se to nezatahne.
Navíc mám suchou pleť, takže si na obličej večer dávám přírodní kosmetické oleje, které jsem používala vždycky a jak nepouziju peelingove ubrousky tak vypadám jako bych se loupala po spálení (ty teď používám jen tam kde nic nemám, a proto se cítím fakt hrozně). Pokud teď nikam nejdu tak si make up nedávám.
Nejhorší to je u jednoho obočí, to mám takhle nafoukle na několika místech. Jinak na tváři, na druhé straně na spánku, nedělá se mi to snad jen na bradě a na nose.
Teď přes svátky jsme byli na návštěvě tak jsem ani neměla kam skočit, ale v úterý po kontrole u gynekologa si musím už někam skočit.
Dělalo se vám to taky a případně co pomohlo? Nemyslím teď v těhotenství nebo po porodu. Mě tak maximálně jeden takový pupínek za půl roku.

Reakce:
Lea2610
Nováček 9 příspěvků 3 inzeráty 05.01.19 14:35

@DangerousIzzi taky jsem měla problémy- po porodu první dcerky před 6 lety. Od té doby používám vše jen od Biodermy-konktretne řadu Sébium a už bych nikdy nezměnila. Vyzkoušej :blush:

DangerousIzzi
Povídálka 41 příspěvků 8 inzerátů 05.01.19 16:06

Chtěla jsem nahrát foto,ale prostě to nechce načíst, kounu na to, díky za tip:)

Lea2610
Nováček 9 příspěvků 3 inzeráty 05.01.19 16:13

@DangerousIzzi určitě budeš spokojená :blush: Vše se dá koupit v akci, pak to zase není tak drahé :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >