Pletená/háčkovaná novorozenecká čepička

478
6.8.13 20:32

Pletená/háčkovaná novorozenecká čepička

Ahoj, hledám návod na novororozeneckou čepičku. Myslím takovou tu klasickou, co se zavazuje, něco takového http://www.mimibazar.cz/navod.php?… Tady sice návod je, ale na stroji a já chci plést v ruce a nevím si s tím rady. Nevéte, jaký by měl být rozměr základního T-čka? Já obvykle čepičky pletu podle panenky, co jsem vyhrabala doma, ale u ní rozměrově sedí jen obvod hlavy nikoli výžka, proto si to netroufám odhatnout.. Nebo nemáte alespoň někdo doma tuhle čepičku a byl byste ochotný mi jí přeměřit? Moc děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
6.8.13 20:40

Ahoj. Jestli už je miminko na světě, tak bych změřila, co potřebuju přímo na hlavičce miminka. Někteří novorozenci můžou mít hlavičku velkou, jiní malou. Třeba naše holky měly hlavičku při narození dost velkou, třeba ve srovnání s mými neteřemi.

Já nejčastěji něco pletu tak, že si změřím rozměry na některém hotovém výrobku. Takže pokud máte jinou čepičku, která sedí, upletla bych to podle toho (s tím, že se to trochu vytáhne).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
6.8.13 21:11

Zkus pohledat na Garnstudiu . Návody - Kategorie - Miminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7587
6.8.13 23:01
@Bersaba píše:

Dost dobré stránky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
7.8.13 08:28
@Bersaba píše:

Děkuji za tip, výborná stránka :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
7.8.13 08:38

@pannda @Elinečkaaa Už by si mě pomalu mohli dát na výplatnici, všude je propaguju. :D
Né, mám to tam fakt ráda, naučili mě plést krajku. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama