Pletete si sobě francouzský cop(y)?

19.4.17 09:55

Pletete si sobě francouzský cop(y)?

Kdo z vás to dá? Mám vlasy na zadek, nikdo v mém okolí to neumí (tedy známí a přátelé), chtěla bych se to naučit. Neumím ani dceři tyto copy uplést. :( To bych se snad zvládla naučit třeba podle youtub, ale nevím jak sama sobě. Umí některá z vás francouzský copy uplést sobě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

12657
19.4.17 09:57

Občas na noc si ho udělám, ale na běžné nošení ne, to mi stačí culík :lol: je to jednoduchý, zkus mrknout na ty videa a trénuj, taky mi to chvíli trvalo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47537
19.4.17 09:59

Ne mi se to libi jen na detech vlasy po zadek a copy. Na dospelych zenach se mi libi jen, kdyz je zapleteny s dekoraci, takove ty svatebni retezy s kytkou. Takovy ten obycejny se mi nelibi.
Ja se nechala min. tyden ostrihat po delsi dobe, tak uz to dam akorat do culiku, ale ani ten nechci, chvilku si chci odpocinout od dlouhych. Ale ja to nechavam barust nejvys pod lopatky a pak striham.

Příspěvek upraven 19.04.17 v 10:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
19.4.17 10:00

Ne já nejsem dost šikovná, abych něco udělala sama sobě. Dceři bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19373
19.4.17 10:01

Tak na tohle jsem levá jak šavle, taky bych ho chtěla dceři plést, ale nějak mi to nejde ani podle videí :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15090
19.4.17 10:01

Ano, když mám náladu, pletu si ho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4359
19.4.17 10:02

V pohodě, jen to chce cvik. Já si zaplétám od čela směrem šikmo dozadu a dá se to rychle nacvičit. Holkám to stihnu za chvilku před školkou a školou. Je to jen o cviku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47537
19.4.17 10:05

A dceri, ktera chodi do skolky pletu cop, ale jak se povede kazdy den. Ona ma dlouhe kdrnate vlasy. To mi uc. poradily co nejvic svazovat vlasy, to je jedina prirozena obrana proti vsim (chytla je, tam 2×). Takze kazdy den jde s copem pripadne culiky, asi to funguje, ze i kdyz tam zas radily, tak nic nekoupila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5726
19.4.17 10:05

Pletla jsem si ho několik let, vlasy pod zadek. Zvládneš na sobě obyčejný cop? Pokud ho upleteš jiným, nebude to problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 10:07

Jiným ho upletu, sobě ani za boha :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
14936
19.4.17 10:08

@Borůvka1990 sama sobě ne, občas se mi zamotají ruce i při klasickým jednoduchým copu. Dceři občas pletu. Ale na aerobiku má dcera slečnu, která si sama tyto copy plete, ptala jsem se jí, jak se to naučila či jak to dělá. Říkala, že se to naučila tak, že nejdříve pletla tento cop sestře, pak to pomalu zkoušela sama na sobě. Je to cca 20-ti letá slečna (můj odhad).

Příspěvek upraven 19.04.17 v 10:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine

Sama sobě ne, jak si tam nevidím, tak neodhadnu rovnoměrnost pramenů a není to dobré. Ale komukoliv jinému to zapleteš, je to jednoduché, sama sobě dělám rybí cop, tam mi ten odhad přijde lehčí.

• Citovat
  • Upravit
4102

@Borůvka1990 ahoj, já si francouzský cop sama sobě zapletu, ale tím jak jsem se ho naučila dělat na sobě, tak teď mám problém zaplést ho někomu jinému :lol:

Posílám odkaz na moc pěkný cop, je lehčí na přípravu a vypadá fakt super

https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 10:09

Kdyz sem mela dlouhy, pletla sem si francouzsky, obraceny francouzsky, rybi a porad sem neco zkousela. Ale vetsinou sem to nosila jen doma. Kamaradky taky cesu, delam jim ruzny ucesy, kdyz si reknou. Tedka mam vlasy na ramena, mam pred svatbou a nejsem schopna vymyslet, co s vlasama :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2250
19.4.17 10:10

Ano, pletu. Sice to není jako podle pravítka, ale to se mi stejně moc nelíbí, já radši tu nedbalou eleganci (nebo se tím aspoň utěšuju :D ). Po ruhém porodu jsem se nechala ostříhat z vlasů po zadek a už se těším, až mi to zase doroste

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama