Pleťové vody pro mladé holky

542
13.9.11 16:58

Pleťové vody pro mladé holky

Ahojky, jdu si pro radu :-)

Starší dcera má 11 let a začíná dospívat. S tím je taky spojen problém s pletí, dělají se jí pupínky. Chtěla bych jí koupit pleťovou vodu na čištění, jenže jakou???
Dívala jsem se v drogerii, ale tam mají spíš vody jen pro dospělé. Jako jedinou bych snad mohla koupit Clear and Clear, ale ta obsahuje alkohol…To se mi zdá na tu její jemnou, ještě dětskou pleť dost agresivní, řekla bych, že je určena spíš pro starší holky…

Čistící gel, který se oplachuje, nechci, protože jak ji znám, určitě by si ho neopláchla pořádně a zbytečně by jí na pleti zůstával :-) .

Chtěla bych nějakou jemnou, nedráždivou čistící vodu, můžete mi doporučit značku, se kterou máte dobrou zkušenost?
Všem děkuju za odpovědi :-) . Peggi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25324
13.9.11 17:00

toto:
http://www.lekarna-melnik.cz/shop.php?…
bez alkoholu,parfemace,na citlivou pleť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
13.9.11 17:01

Co s ní zajít na kosmetiku? Těžko se něco doporučuje, když pleť nevidíme. Každá je jiná a každá potřebuje něco jiného. Kosmetička by poradila, doporučila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3513
13.9.11 17:07

přesně, zeptala bych se rozumné kosmetičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3605
13.9.11 17:57

ahoj Peggi,
nemá náhodou Nivea řadu pro mladé ?Tuším,že je to růžové barvy..?Standartně v drogeriích..A nebo v lékárně prodejná kosmetika?Mě vyhovuje Bioderma (i když teď přemýšlím,že není odlišena-jestli to je pro mladé).

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5437
13.9.11 18:02

a co třeba výrobky od Saloosu? Je to přírodní, hypoalergenní a bez alkoholu… Má kosmetička je používá a já na svou problematickou pleť taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12262
13.9.11 19:01

no ale jestli má problémy s pletí jako akné tak to určitě bez alkoholu úplně nepůjde, ten alkohol právě dělá to že odmašťuje tu mastnou pleť a čistí ty póry

já jsem na akné trpěla šíleně,vyzkoušela jsem kdeco, když jsem dávala takové ty pleť. vody a mastičky pro mladé na pleť s akne tak po čase jsem měla pokožku vysušenu,pomohlo to na chvíli a pak se vyrojili ještě ve větší síle,nakonec jsem zkusila plet vody a pleť mléko pro dospělé ale to mi fakt pomohlo víc než ty pro puboše.
doporučuju hlavně čistit mlíkem a na to pleť vodu, někdy jsem dávala s alkoholem někdy bez, každopádně když si pupínek vymáčne tak doporučuju potřít obyč alpoou, to je zázrak,vydesinfikovalo a brzo se to pak zahojilo

jo a taky je super biolampa,měla jsem na střední záda a dekold plné uhrů, a vyléčilo to navždy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
13.9.11 19:11

Ahoj, moje 14 letá má Garnier pure Je max spokojená. zkoušela se předtím i jiná a nic z toho nebylo.

A chodí mi na Vichi - hlavně teda odličuje oči. A kožní jí doporučovali kosmetiku od La Roche

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
13.9.11 19:12
martulkasloník píše:
no ale jestli má problémy s pletí jako akné tak to určitě bez alkoholu úplně nepůjde, ten alkohol právě dělá to že odmašťuje tu mastnou pleť a čistí ty póry

já jsem na akné trpěla šíleně,vyzkoušela jsem kdeco, když jsem dávala takové ty pleť. vody a mastičky pro mladé na pleť s akne tak po čase jsem měla pokožku vysušenu,pomohlo to na chvíli a pak se vyrojili ještě ve větší síle,nakonec jsem zkusila plet vody a pleť mléko pro dospělé ale to mi fakt pomohlo víc než ty pro puboše.
doporučuju hlavně čistit mlíkem a na to pleť vodu, někdy jsem dávala s alkoholem někdy bez, každopádně když si pupínek vymáčne tak doporučuju potřít obyč alpoou, to je zázrak,vydesinfikovalo a brzo se to pak zahojilo

jo a taky je super biolampa,měla jsem na střední záda a dekold plné uhrů, a vyléčilo to navždy :palec:

Alkohol sice vysuší a vyčistí,a el PODPORUJE tvorbu mazu. A prot se nemá dávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12262
13.9.11 19:17
Markit.Hl píše:
martulkasloník píše:

jo a taky je super biolampa,měla jsem na střední záda a dekold plné uhrů, a vyléčilo to navždy :palec:
Alkohol sice vysuší a vyčistí,a el PODPORUJE tvorbu mazu. A prot se nemá dávat.

no to jo ale já osobně vím že bez alkoholu bych to nedala. hlavně když se si uhříky vymačkala, pak jsem si nanoc musela dát buď tu alpu nebo vodu s alkoholem a ranky se pěkně zahojili, když jsem nedala nic s alkoholem tak mi okamžitě naskočili další pupeny a ranky se ještě víc zanítili. proto jsem to pak kombinovala že jsem si občas vyčistila pusu něčím s alkoholem ale na denní čištění jsem měla nějakou vodu bez alkoholu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
13.9.11 19:30
martulkasloník píše:
Markit.Hl píše:
martulkasloník píše:

no to jo ale já osobně vím že bez alkoholu bych to nedala. hlavně když se si uhříky vymačkala, pak jsem si nanoc musela dát buď tu alpu nebo vodu s alkoholem a ranky se pěkně zahojili, když jsem nedala nic s alkoholem tak mi okamžitě naskočili další pupeny a ranky se ještě víc zanítili. proto jsem to pak kombinovala že jsem si občas vyčistila pusu něčím s alkoholem ale na denní čištění jsem měla nějakou vodu bez alkoholu :wink:

tak to pak jo, ono když se dělá něco většího, mám v ledničce Zineryt, perfektne vysuší . A nebo to chce kosmetiku s obsahem zinku, který luxusně vysuší, zmatní pokožku, ale nemá účinky jako alkohol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
13.9.11 19:30
martulkasloník píše:
Markit.Hl píše:
martulkasloník píše:

no to jo ale já osobně vím že bez alkoholu bych to nedala. hlavně když se si uhříky vymačkala, pak jsem si nanoc musela dát buď tu alpu nebo vodu s alkoholem a ranky se pěkně zahojili, když jsem nedala nic s alkoholem tak mi okamžitě naskočili další pupeny a ranky se ještě víc zanítili. proto jsem to pak kombinovala že jsem si občas vyčistila pusu něčím s alkoholem ale na denní čištění jsem měla nějakou vodu bez alkoholu :wink:

tak to pak jo, ono když se dělá něco většího, mám v ledničce Zineryt, perfektne vysuší . A nebo to chce kosmetiku s obsahem zinku, který luxusně vysuší, zmatní pokožku, ale nemá účinky jako alkohol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
14.9.11 17:32

Děkuju za odpovědi, líbí se mi ten první odkaz na pleť.vodu Eucerin. Dpkonce posílají i zdarma vzorky na vyzkoušení. Asi si je necháme poslat a uvidíme…Akné jako takové naštěstí nemá, tak si myslím, že by mohla stačit… Ještě jednou díky, Peggi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama