Pleťový krém pro 14letou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Peggi
Kecalka 431 příspěvků 02.03.19 20:19
Pleťový krém pro 14 letou

Ahoj,
chtěla bych se poradit, jaký mám koupit pleťový krém pro 14 letou dceru. Zatím žádný nepoužívá, pleť má docela čistou, bez pupíků. Ale v poslední době jsem si všimla, že ji má suchou, i sama si na to stěžuje. Takže by ji asi měla mazat. Můžete mi poradit, jaké krémy používají vaše dcery v podobném věku? Nejradši bych jí koupila nějaký lehký, co nejvíc přírodní, bez zbytečné chemie…Ale moc se v tom nevyznám…
Děkuji za odpovědi :)

Reakce:
Azeretereza
Závislačka 2671 příspěvků 02.03.19 20:23

Zkus Ziaju, mám od nich okurkovej s kozím mlékem, a myslím že konkurovat mu může jen Cien z Lidlu. V drogerce určitě budou mít i nějaký krémy přímo pro pubertální pleť, chce to odzkoušet. Já jsem spokojená se Ziajou, je lehounkej a hydratuje. Taky mám na ksichtu spíš suchou kůži.

nozu
Extra třída :D 12323 příspěvků 02.03.19 20:24

dceři bude na podzim 13 a koupila jsem jí krém od nobilis tillia s tea tree olejem. Ono jí už ale začíná akné, takže proto ten teatree olej. Ale konzistenci má velmi příjemnou a lehkou. Zkus se podívat po něčem jiném od této značky, co by více vyhovovalo vaší situaci.

LaraA
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 1 inzerát 02.03.19 20:29

Zkusila bych neco od Alverde z DM.

jeste krom krému bych ji na suchou kůži asi doporučila misto mýdla mycí olej.

kacz
Kelišová 6125 příspěvků 02.03.19 20:34

Mixa má kvalitní lehké krémy bez parfemace.
Nebo Nivea.

Hanka1
Extra třída :D 14330 příspěvků 02.03.19 20:35

Ja ted videla od Dermacolu řadu Young, tri druhy kremu - hydratacni, rozjasnujici a zklidnujici. Staly 149,– a psaly tam primo na mladou pokozku.

Jinak na tu kosmetiku Ziaja jsem tuhle koukala v DM drogerii…

Peggi
Kecalka 431 příspěvků 02.03.19 20:46

Holky, moc děkuju za rychlé odpovědi. Klidně pište další tipy :)

Kukacka123
Závislačka 3348 příspěvků 02.03.19 21:12

@Peggi mrkni na biooo.cz , tam maji prirodni kosmetiku i vcetne slozeni. Urcite je fajn jit do prirodni kosmetiky. Prijemne jsou i treba oleje, mohl by ji sedet merunkovy nebo mandlovy, jspu celkem lehke - hlavne ten merunkovy (do vlhke pleti po sprse se vetre par kapek a je to strasne prijemne, nebo nastrikat pletovou vodou, treba kvetinovou a vetrit), fajn olejicky maji u Renovality, ale neni podminka jen od nich, treba i Saloos je super ;) Renovality ted ma i fajn prirodni odlicovak (osobne mam zatim jen objednany, ozkouseny ne).

Jinak pokud netrvas na plne prirodni kosmetice, fajn je i Manufaktura - treba by mohl aednou pivni krem nebo s mineraly z mrtveho more, jsou moc fajn. Popripade maji i jemny krem na citlivou plet :palec:

bibi2233
Kecalka 488 příspěvků 25 inzerátů 02.03.19 21:19

Já bych doporučila bambucke máslo z DM, už nevím značku, ve skle, nanaset na vlhkou plet – je prirodni, neucpava pory, ale promasti pleť, sama používám a jsem moc spokojená.

bibi2233
Kecalka 488 příspěvků 25 inzerátů 02.03.19 21:25

A ještě mě napadl mandlovy hydratacni krém od weledy, ten je lehoucky a taky super.

káťa
Extra třída :D 13720 příspěvků 04.03.19 17:43

Moje 12 letá má denní krém s SPF od Paulas choice. Dělaly se jí ale černé tečky a akné a Paula je na to top. Pleť má nyní krásnou.

Káťa19
Extra třída :D 11183 příspěvků 18 inzerátů 06.03.19 12:34

@Peggi zkusila bych přírodní Alverde z DM a nebo českou Topvet…
https://www.topvet.cz/…letove-kremy
mají úžasné opalovací čokoládové mléka

Váš příspěvek
Reklama