Reklama

Plínky pants - na co dobré

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 19.12.16 06:52
plinky pants- na co dobré

Ahoj holky, spletla jsem si balík a koupila místo normálních plinek tyto kalhotkové, na c jsou dobré? dají se i v noci používat? malé je 1 rok a 3 měsíce, netlač´í děti?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 19.12.16 06:58

@esmeralda44 Ty natahovaci? Dobre jsou pro deti, ktere vysazujes na nocnik.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 19.12.16 07:08

Za mě jsou super, když už dítě chodí na nočník a máš plenku pro jistotu…já je malé dávám, když jedem autem, jdeme někam, kde vím, že by byl problém, kdyby si vzpomněla, že potřebuje čůrat a tak…

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 19.12.16 07:08

Nebo pro ty, co nevydrží ležet při přebalování. Dávám někdy i na noc a jsou fajn.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 19.12.16 07:13
@Adelka951 píše:
Nebo pro ty, co nevydrží ležet při přebalování. Dávám někdy i na noc a jsou fajn.

popř. pro ty, co si chtějí pořád plínku sundavat…nikdy nezapomenu na ten překvapený pohled, když poprvé měla kalhotkovou plínku a nešla jí rozepnout :oops: :mrgreen:

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 19.12.16 07:24

@Svistice jj ty natahovací, nedáváme ještě na nočník, je jí rok a 3 měsíce, právě nevím, jestli normálně tyto dávat nebo ne?

zuza92
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 19.12.16 07:41

@esmeralda44 určitě můžete dávat normálně. Nikde tlačit nebudou. Jen nevím jestli vám na noc vydrží, mně přijde, že toho nepoberou tolik jako klasické plenky.

Trinetka
Závislačka 4645 příspěvků 19.12.16 07:44

@esmeralda44 klidne davejte, ale pokud to kila na balicku dovoli, zkuste pockat trochu dele a treba ten nocnik muzete jeste s temito natrenovat. i kdyby jen na sundavani pleny a zkouseni posazovat.

scentini
Závislačka 3398 příspěvků 19.12.16 08:12

Davala jsem dceri. Netlaci tak jak klasicke. Na vysazovani nevim, furt jsem dceru vysazovala a nic. Pak jsem ji plinu sebrala a za 2 dny se to naucila. Plinu uz nikdy nechtela.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 19.12.16 08:18

Tlačit nebudou, jen nejsou moc prakticke na kakani (pokud ma dite mazlavejsi stolici). A maji podle mne mensi absorbci.

elen-ka
Extra třída :D 11920 příspěvků 10 inzerátů 19.12.16 08:49
@esmeralda44 píše:
Ahoj holky, spletla jsem si balík a koupila místo normálních plinek tyto kalhotkové, na c jsou dobré? dají se i v noci používat? malé je 1 rok a 3 měsíce, netlač´í děti?

Používám u syna na noc (má plínu už jen na noc), oblíkne si ji sám, zeslíkne si ji sám, kdyby šel v noci na záchod, tak si ji sundá. U první plíny se vztekal, nebyl na to zvyklý, ale nyní už v pohodě.

elen-ka
Extra třída :D 11920 příspěvků 10 inzerátů 19.12.16 08:52

Nebo mě ještě napadlo, pokud máš účtenku a není nutnost třeba balík otevřít hned, tak jít zkusit, zda by ti to nevyměnili, že jsi se spletla. Jako nemusí, ale já takto šla také něco vyměnit, v Globusu s tím neměli problém.

creatif3
Stálice 77 příspěvků 19.12.16 09:09

Taky jsem si jednou spletla balik. A musim rict, ze ted mam vzdy doma nejake. Syna je nekdy obtizne prebalovat v leze…v bazenu…na navsteve..kdekoli kde se chvi vyhnout nejakemu vyrvalu:D je mu 15m a chodi. Kde jsou ty casy kdy krasne klide lezel a ja ho prebalila :palec:

lisma
Ukecaná baba ;) 1361 příspěvků 1 inzerát 19.12.16 09:26

Sú fajn, tiež som ich kúpila omylom - dávam jednoráz len na noc, takže slúžili tiež ako nočné a nemala som s nimi problém. Len som dosť neskoro prišla na to, že keď sa dieťa pokaká, dajú sa na bokoch roztrhať a dať dole ako klasická plienka, čo je teda o dosť praktickejšie, než ťahať to s bobkom dole ako kalhotky :lol:

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 14 inzerátů 19.12.16 10:04

U nás se neosvědčily, dost se trhají :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama