Plínky pants - na co dobré

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 19.12.16 06:52
plinky pants- na co dobré

Ahoj holky, spletla jsem si balík a koupila místo normálních plinek tyto kalhotkové, na c jsou dobré? dají se i v noci používat? malé je 1 rok a 3 měsíce, netlač´í děti?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17442 příspěvků 20 inzerátů 19.12.16 06:58

@esmeralda44 Ty natahovaci? Dobre jsou pro deti, ktere vysazujes na nocnik.

Kotatko03
Echt Kelišová 8080 příspěvků 19.12.16 07:08

Za mě jsou super, když už dítě chodí na nočník a máš plenku pro jistotu…já je malé dávám, když jedem autem, jdeme někam, kde vím, že by byl problém, kdyby si vzpomněla, že potřebuje čůrat a tak…

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 19.12.16 07:08

Nebo pro ty, co nevydrží ležet při přebalování. Dávám někdy i na noc a jsou fajn.

Kotatko03
Echt Kelišová 8080 příspěvků 19.12.16 07:13
@Adelka951 píše:
Nebo pro ty, co nevydrží ležet při přebalování. Dávám někdy i na noc a jsou fajn.

popř. pro ty, co si chtějí pořád plínku sundavat…nikdy nezapomenu na ten překvapený pohled, když poprvé měla kalhotkovou plínku a nešla jí rozepnout :oops: :mrgreen:

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 19.12.16 07:24

@Svistice jj ty natahovací, nedáváme ještě na nočník, je jí rok a 3 měsíce, právě nevím, jestli normálně tyto dávat nebo ne?

zuza92
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 19.12.16 07:41

@esmeralda44 určitě můžete dávat normálně. Nikde tlačit nebudou. Jen nevím jestli vám na noc vydrží, mně přijde, že toho nepoberou tolik jako klasické plenky.

Trinetka
Závislačka 4700 příspěvků 19.12.16 07:44

@esmeralda44 klidne davejte, ale pokud to kila na balicku dovoli, zkuste pockat trochu dele a treba ten nocnik muzete jeste s temito natrenovat. i kdyby jen na sundavani pleny a zkouseni posazovat.

scentini
Závislačka 3417 příspěvků 19.12.16 08:12

Davala jsem dceri. Netlaci tak jak klasicke. Na vysazovani nevim, furt jsem dceru vysazovala a nic. Pak jsem ji plinu sebrala a za 2 dny se to naucila. Plinu uz nikdy nechtela.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17442 příspěvků 20 inzerátů 19.12.16 08:18

Tlačit nebudou, jen nejsou moc prakticke na kakani (pokud ma dite mazlavejsi stolici). A maji podle mne mensi absorbci.

Uživatel je onlineelen-ka
Extra třída :D 12304 příspěvků 23 inzerátů 19.12.16 08:49
@esmeralda44 píše:
Ahoj holky, spletla jsem si balík a koupila místo normálních plinek tyto kalhotkové, na c jsou dobré? dají se i v noci používat? malé je 1 rok a 3 měsíce, netlač´í děti?

Používám u syna na noc (má plínu už jen na noc), oblíkne si ji sám, zeslíkne si ji sám, kdyby šel v noci na záchod, tak si ji sundá. U první plíny se vztekal, nebyl na to zvyklý, ale nyní už v pohodě.

Uživatel je onlineelen-ka
Extra třída :D 12304 příspěvků 23 inzerátů 19.12.16 08:52

Nebo mě ještě napadlo, pokud máš účtenku a není nutnost třeba balík otevřít hned, tak jít zkusit, zda by ti to nevyměnili, že jsi se spletla. Jako nemusí, ale já takto šla také něco vyměnit, v Globusu s tím neměli problém.

creatif3
Stálice 85 příspěvků 19.12.16 09:09

Taky jsem si jednou spletla balik. A musim rict, ze ted mam vzdy doma nejake. Syna je nekdy obtizne prebalovat v leze…v bazenu…na navsteve..kdekoli kde se chvi vyhnout nejakemu vyrvalu:D je mu 15m a chodi. Kde jsou ty casy kdy krasne klide lezel a ja ho prebalila :palec:

Uživatel je onlinelisma
Ukecaná baba ;) 1404 příspěvků 19.12.16 09:26

Sú fajn, tiež som ich kúpila omylom - dávam jednoráz len na noc, takže slúžili tiež ako nočné a nemala som s nimi problém. Len som dosť neskoro prišla na to, že keď sa dieťa pokaká, dajú sa na bokoch roztrhať a dať dole ako klasická plienka, čo je teda o dosť praktickejšie, než ťahať to s bobkom dole ako kalhotky :lol:

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 13 inzerátů 19.12.16 10:04

U nás se neosvědčily, dost se trhají :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >