Plíseň na jazyku po antibiotikách ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 17:17
Plíseň na Jazyku po antibiotikách ?

Ahoj Holky před týdnem jsem dobrala antibiotika a mám bílí povlak na jazyku a na špičce jazyka malinký pupínek bílé barvy jde vidět jen lupou :roll: na dotyk štípe. Jazyk mám citliví jako spálený a štípe pouze špička mže to být plíseň? Jsem mimo a k dr se nedostanu. děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Martassek
Kecalka 400 příspěvků 02.06.19 17:20

Nasadila bych probiotika.

Zuzan258
Stálice 55 příspěvků 02.06.19 17:23

Obcas se po antibioti v ústech přemnoži kvasinky (Candida…) myslim, ze v lékárně prodávají oralni protioka. Aby se běžná flora obnovila

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 17:23

@Martassek Nasadila jsem dnes vím, že Antibiotika mohou vyvolat plíseň, ale i na jazyku?

Martassek
Kecalka 400 příspěvků 02.06.19 17:24
@Anonymní píše:
@Martassek Nasadila jsem dnes vím, že Antibiotika mohou vyvolat plíseň, ale i na jazyku?

Ano, úplně běžně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 17:24

@Zuzan258 děkuji to jsem nevěděla zeptám se zítra zlatí. Docela mě to vyděsilo :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 17:25

@Martassek Děkuji moc :-)

Zuzan258
Stálice 55 příspěvků 02.06.19 17:29

Ja myslela ze po dobrani. Antibiotika působí vetsinou az 3-4. Den. To so tedy myslim, ze muze byt spis k nemoci? Pokud se jedná o nejakou respiracni infekci. A kvasinky maji rady sladky. Tak je super proti nim kysané zeli, kefiry, bílé jogurty 8)

poučená
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 02.06.19 17:58

Kup si v lékárně probiotika. Řekni jim, jaká ATB jsi užívala. Probiotika jsou různá, některá by třeba mohla být slabá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 19:00

Děkuji holky snad to zabere a napadlo mě vyplachovat pusu propolisem

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 19:02

Jo zapomněla jsem nemže to štípaní jazyka být s AD? V přibalovém je napsané sucho v ústech což mám, ale je tam porucha jazyka a to nevím co je?? :nevim: :zed:

poučená
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 02.06.19 19:02
@Anonymní píše:
Děkuji holky snad to zabere a napadlo mě vyplachovat pusu propolisem

To je jedno. Ony tě ty kvasinky nesežerou, než to probiotika zvládnou. Ale dej si to kysané zelí a jogurty přírodní, ne ty podvodné jogurtové sajrajty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 19:05

@poučená To máš pravdu :-) je hrozně nepříjemné to štípání :zed: :zed:

poučená
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 02.06.19 19:21
@Anonymní píše:
@poučená To máš pravdu :-) je hrozně nepříjemné to štípání :zed: :zed:

Nevím o tom, že by kvasinky na jazyku štípaly. Tak si opravdu také i vykloktej, tím co po ruce máš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 19:40

@poučená Mě právě pálí štípe špička jazyka pocit jako spáleného jazyka :zed: :zed: :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama