Reklama

Plíseň na koleni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

drakulova.stara
Povídálka 24 příspěvků 17.04.18 17:00
Plíseň na koleni

Ahoj holky, snad mi některá poradíte. Jak se oteplilo vyměnila jsem tepláky za kraťasy a jsem zvyklá mít nohu přes nohu když sedím a pracuju na PC. No a v místě kde se setkávají dvě plochy nahé kůže, se mi udělala nad kolenem zapařenina nebo plíseň nebo co to je. Zkoušela jsem různý mastičky, ale nic moc nezabírá. Máte zkušenost? Nechce se mi s každou blbostí lítat k doktorům.

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2760 příspěvků 17.04.18 17:29

Plíseň asi těžko, to je poměrně specifické onemocnění, vznikají kruhová ložiska a svědí to jak blázen. Spíš bych tipla opruzeninu, do které se dostala nějaká brebera a brání zahojení. Nejdřív bych zkusila gencianu, popatlat, nechat zaschnout, maznout sudokremem. Pokud by to do příštího týdne neodeznelo, tak k Dr, mohla by ti napsat ATB mast.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama