Plíseň na nohou, nebo kuří oka?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 01:13
Plisen na nohou, nebo kuri oka?

Ahoj. Jentak nahodou jssm objevila toto na noze(spíš na palci). Nevim, zda to jsou nejaka kuri oka nebo nevo na ten zpusob, nebo plisen. Nevíte nekdo? Zatim me to nepali, nesvedi ani nic podobného.
Kdyžtak pak kožní, kdyby nikdo nemel dobepu radu:) diky

Reakce:
Prtulak
Kecalka 409 příspěvků 02.09.18 06:25
@Anonymní píše:
Ahoj. Jentak nahodou jssm objevila toto na noze(spíš na palci). Nevim, zda to jsou nejaka kuri oka nebo nevo na ten zpusob, nebo plisen. Nevíte nekdo? Zatim me to nepali, nesvedi ani nic podobného.
Kdyžtak pak kožní, kdyby nikdo nemel dobepu radu:) diky

Měla tu být fotka?

Ou
Kelišová 5816 příspěvků 02.09.18 09:21

Nedávejte sem žádnou fotku vašich zanedbaných noh a běžet na kožni. A začněte se o sebe starat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 13:18
@Ou píše:
Nedávejte sem žádnou fotku vašich zanedbaných noh a běžet na kožni. A začněte se o sebe starat.

Nejsem zadny prase. Jen jsem chtela poradit, fotku pridam;) kozni je otevrene v pondeli vite

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 13:19

@Prtulak omlouvam se, zapomnela jsem :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 13:24

@Ou to by sem pak nemohl davat nikdo zafne vyrazky a podobne, pokud je podle vas hned nekdo zanedbany;)

strasidilko1981
Nováček 1 příspěvek 15.09.18 21:39

já myslím, že bradavice

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >