Reklama

Plíseň na nohou, nebo kuří oka?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 01:13
Plisen na nohou, nebo kuri oka?

Ahoj. Jentak nahodou jssm objevila toto na noze(spíš na palci). Nevim, zda to jsou nejaka kuri oka nebo nevo na ten zpusob, nebo plisen. Nevíte nekdo? Zatim me to nepali, nesvedi ani nic podobného.
Kdyžtak pak kožní, kdyby nikdo nemel dobepu radu:) diky

Reklama

Reakce:

Prtulak
Kecalka 190 příspěvků 02.09.18 06:25
@Anonymní píše:
Ahoj. Jentak nahodou jssm objevila toto na noze(spíš na palci). Nevim, zda to jsou nejaka kuri oka nebo nevo na ten zpusob, nebo plisen. Nevíte nekdo? Zatim me to nepali, nesvedi ani nic podobného.
Kdyžtak pak kožní, kdyby nikdo nemel dobepu radu:) diky

Měla tu být fotka?

Ou
Závislačka 4987 příspěvků 02.09.18 09:21

Nedávejte sem žádnou fotku vašich zanedbaných noh a běžet na kožni. A začněte se o sebe starat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 13:18
@Ou píše:
Nedávejte sem žádnou fotku vašich zanedbaných noh a běžet na kožni. A začněte se o sebe starat.

Nejsem zadny prase. Jen jsem chtela poradit, fotku pridam;) kozni je otevrene v pondeli vite

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 13:19

@Prtulak omlouvam se, zapomnela jsem :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 13:24

@Ou to by sem pak nemohl davat nikdo zafne vyrazky a podobne, pokud je podle vas hned nekdo zanedbany;)

strasidilko1981
Nováček 1 příspěvek 15.09.18 21:39

já myslím, že bradavice

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama