Plíseň na rukou a nohou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.13 21:43
plisen na rukou a nohou

Prosim pomoct manzel ma plisen na nohou a na rukou a ne ane se toho zbavit, jedna mudr tvrdi ze to je plisen druha zase ze to je asi neco od revma tak si vyberte.ma hodne chyceni nehty silny nanos a bolijou ho obcas ruky a nohy. neznate neco masticku nebo tak neco? maruska

Reakce:
Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 31.01.13 21:49

S tím by si měl zajít na kožní, tady se nedá poradit nic jiného :kytka:

pannda
Kelišová 6944 příspěvků 34 inzerátů 31.01.13 21:49

http://www.anamneza.cz/…htu/nemoc/85

Zřejmě to chce důsledné vyšetření

hanka1120
Kelišová 6274 příspěvků 01.02.13 08:12

Holky dekuji.

ostlužina
Ukecaná baba ;) 2468 příspěvků 28.05.13 12:33

Holky, můžete mi poradit něco na plíseň na rukou? Ani nevím, jestli to plíseň je.Byla jsem na kožním, dr. na mě koukla od stolu, prý je to plíseň nebo kontaktní alergie. Kdybych nekojila, napsala by mi prášky. Mám KA na chrom, kobalt a nikl.Je mi divné, že stanovila diagnózu takhle jedním pohledem. Udělalo se mi to před skoro čtyřmi lety, to jsem měla 2měsíce do porodu, byla jsem na PN. A stále se mi to rozšiřuje. Mám červenou skvrnu na dlani, teď už na obou. Kůži mám suchou, někdy je to v klidu, někdy se olupuje, praská. Měla jsem i suché fleky na předloktích a na holeni, to se zahojilo. Vím, že se takhle na dálku těžko radí, ale třeba máte některá podobnou zkušenost.

Váš příspěvek
Reklama