plíseň pod nehty u nohou

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.08 20:33
plíseň pod nehty u nohou

Prosím poradíte mi,jaké máte zkušenosti s léčbou plísně pod nehty u nohou ? Děkuji :lol:

Reakce:
mischni
Kelišová 5100 příspěvků 13.10.08 20:55

Jako pedikérka radím:
mazej na kožní pro léky, to, co se prodává volně je slabý. A hlavně to chce FAKT PRAVIDELNĚ A SOUSTAVNĚ ošetřovat, dokonce ještě po vymizení, protože jinak to máš okamžitě zpátky. Spory jsou svinje… :?
Jo a ručník jedině vlastní, jinak to rozneseš po rodině…
Přeju úspěšný boj s houbou.

zizu
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 14.10.08 10:26

Ahoj Anonymni,
mne pomohly Lamisil tablety, je to celkem svinstvo, (nesmi se v tehu ani pri kojeni, musis mit ok jatra) bere se to myslim az 3 mesice, ale plisen je pryc..takze na kozni. Masti pomahaly docasne, ted uz mam rok pokoj a nehtiky vystavni.

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 14.10.08 14:47

Já to měla před lety a opravdu to chce pravidelné mazání … mastičky a vodičky od doktora.
A připrav se na léčbu fakt dlouhodobou … já s tím bojovala snad 3 roky a úplně mi to vymizelo až při nástupu na mateřskou, kdy jsem přestala chodit celé dny v silonkách a uzavřených lodičkách.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.17 21:23

Hezký večer chtěla bych se optat je to možná plíseň a řešit nehet… dnes po sundání gelovych nehtů jsem sundala a objevila tuhle nádheru… nebo to může být následek ve špatných botách a já plaším zbytečně nebo nakonec nějaké nehtová či kožní nemoc. DĚKUJI za případné rady

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 22:47
@Anonymni píše:
Prosím poradíte mi,jaké máte zkušenosti s léčbou plísně pod nehty u nohou ? Děkuji :lol:

Každý den si udělat 15minut lázeň v teplé vodě s octem. Na noc potřít dezinfekčním sprejem Sanostyl. Poté potřít měsíčkovým krémem. Na začátku nutné nehet mírně obrousit. Do doby růstu nového nehtu je potřeba pravidelnost. Pak je nutná koupel udržovací, min 3× týdně po dobu 3 měsíců. Funguje to. :potlesk: :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama