Plíseň v autě a miminko

Anonymní
14.7.21 08:03

Plíseň v autě a miminko

Holky co teď 🙈 máme dvě auta, manžel s tím novým v práci a já potřebuju k lékaři cca 15 km. Hlídání na mimi bohužel nemám a doma jen staré auto, kde se u oken nedávno udělala plíseň. Bohužel nevím, jak vepředu u spolujezdce vypnout airbag a tak mi nezbývá nic jiného než vzít mimi sebou, ale mám strach z těch plísní. Ublíží mu to za tu chvilku? :( nechci být ne zodpovědná matka a mám z toho úplně hrůzu, ale nemám moc na výběr 🤔

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9637
14.7.21 08:08

A proč jste to nevystrikali třeba savem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7321
14.7.21 08:14

Tak to umyj ne? Umyj a vyvetrej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9096
14.7.21 08:17

To neumíš umýt? Chvíli vyvětrat a je to.

Ale pokud jsi takové prase, že se na to vykasles a strcis dítě k plesnivemu oknu, tak ta plíseň je asi tvůj poslední problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13365
14.7.21 08:17

Některým ženám po porodu zmizely mozkové buňky. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3859
14.7.21 08:20

Teď nic nemyjte, akorát se to uvolní do prostředí. Auto pouze vyvetrat, otevřít všechny dveře, kufr. Doma to pak vystrikejte savem proti plísni a větrat plus snažit se předejít další plisni - položit si otázku, proč tam ta plíseň vznikla. Osobně bych se takového auta zbavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4003
14.7.21 08:29

Nic moc situace, ale nehroutila bych se kvuli tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
14.7.21 08:33

To jsi nevěděla včera, že potřebuješ dnes k doktorovi? Mohla jsi to vystříkat a přes noc pořádně vyvětrat a bylo by :nevim: Teď to holt asi neřeš, jenom vyvětrej a jeď. Za tu chvilku se nic nestane. Já s miminy spala i v horších podmínkách (stará chata apod.) a žijí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
14.7.21 08:45

Proč jsi plíseň neřešila dřív? Holt ti stejně nezbyde nic jiného, než jet.. A pak to pores, popř nehc odborně vyčistit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2570
14.7.21 08:49

Miminko to prezije…nekdy za zivot se s plisni setka kazdy…dlouhodobe vdechovani sporu plisni muze zpusobit potize ruzneho charakteru, ale tezko chvilkova jizda v aute… pak tam dej savo, vyvetrej a az to pujde, kup nove auto… celkove bych mela strach vozit dite ve starem aute v buh vi jakem stavu..kdyz je tam plisen, se kterou se nic nedelo, tak s tim asi dlouho nejezdite, kdyz se neda vypnout airbag, tak to taky znaci o nejake chybe, asi toho v tom aute bude vic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
14.7.21 08:55

@Melodie91 Přesně. On je tedy i manžel zlatíčko, že nechá jet ženu s miminem starým plesnivým autem, místo aby jí nechal to nové a pro jednou jel do práce starým…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21446
14.7.21 08:55
@Melodie91 píše:
Miminko to prezije…nekdy za zivot se s plisni setka kazdy…dlouhodobe vdechovani sporu plisni muze zpusobit potize ruzneho charakteru, ale tezko chvilkova jizda v aute… pak tam dej savo, vyvetrej a az to pujde, kup nove auto… celkove bych mela strach vozit dite ve starem aute v buh vi jakem stavu..kdyz je tam plisen, se kterou se nic nedelo, tak s tim asi dlouho nejezdite, kdyz se neda vypnout airbag, tak to taky znaci o nejake chybe, asi toho v tom aute bude vic

Ty jsi m fakt pobavila - kup nový auto… :mrgreen:
Jo, většina rodin s malým dítětem si chodí kupovat nový auta běžně jako lednice… :mrgreen:
U spousty aut nejde vypnout přední airbag, protože to k tomu není uzpůsobený z výroby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7321
14.7.21 08:58
@unuděná píše:
@Melodie91 Přesně. On je tedy i manžel zlatíčko, že nechá jet ženu s miminem starým plesnivým autem, místo aby jí nechal to nové a pro jednou jel do práce starým…

Ja pochybuju že když maji plesnivé jedno auto, že bude v pořádku i to druhé… :think: S plísní v autě jsem se teda ještě nesetkala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7321
14.7.21 09:00
@Melodie91 píše:
Miminko to prezije…nekdy za zivot se s plisni setka kazdy…dlouhodobe vdechovani sporu plisni muze zpusobit potize ruzneho charakteru, ale tezko chvilkova jizda v aute… pak tam dej savo, vyvetrej a az to pujde, kup nove auto… celkove bych mela strach vozit dite ve starem aute v buh vi jakem stavu..kdyz je tam plisen, se kterou se nic nedelo, tak s tim asi dlouho nejezdite, kdyz se neda vypnout airbag, tak to taky znaci o nejake chybe, asi toho v tom aute bude vic

Airbagy u některých aut nejdou vypnout vepředu už z vyroby. Já to mám v autě taky. Ale plíseň tam teda fakt nemám..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
14.7.21 09:03
@mackA159 píše:
Ja pochybuju že když maji plesnivé jedno auto, že bude v pořádku i to druhé… :think: S plísní v autě jsem se teda ještě nesetkala..

Já taky ne a to například teď jezdím po městě s tchánovo autem starým skoro 30 let :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat