Plíseň v jogurtu v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 11:38
Plíseň v jogurtu v těhotenství

Ahoj holky :mavam:, potřebuji uklidnit.. Jsem v 34tt a dnes jsem si dala jogurt, který byl ještě v záruce a chutnal normálně.. Snědla jsem skoro půlku a pak jsem si všimla, že je dole trošku plísně.. Hned jsem ho samozřejmě vyhodila, ale bojím se, aby se něco nestalo prckovi. Stalo se vám to některé taky? Nemůže se nic stát miminku? :think: Vím, že jsem možná zbytečně hysterická, ale jsem prvorodička a celé těhotenství jsem neměla zrovna jako procházku růžovým sadem.. :? Děkuji za odpovědi :andel:

Reakce:
Uživatel je onlineludmilaadamkova
Závislačka 2935 příspěvků 19.07.19 11:41

Ne… maximalne se po… :P

ivašot.
Echt Kelišová 8416 příspěvků 19.07.19 11:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky :mavam:, potřebuji uklidnit.. Jsem v 34tt a dnes jsem si dala jogurt, který byl ještě v záruce a chutnal normálně.. Snědla jsem skoro půlku a pak jsem si všimla, že je dole trošku plísně.. Hned jsem ho samozřejmě vyhodila, ale bojím se, aby se něco nestalo prckovi. Stalo se vám to některé taky? Nemůže se nic stát miminku? :think: Vím, že jsem možná zbytečně hysterická, ale jsem prvorodička a celé těhotenství jsem neměla zrovna jako procházku růžovým sadem.. :? Děkuji za odpovědi :andel:

Nic se nestane, neboj.
Jen dotaz, já bych čekala plíseň v jogurtu maximálně na povrchu, opravdu to byla plíseň?

pikola
Generální žvanilka 21641 příspěvků 19.07.19 11:46

Jestli to bylo dole, asi to nebyla plíseň

Natálka26
Kelišová 5930 příspěvků 19.07.19 11:47

Plíseň? Jsi si jistá? A ten anonym?! To už se stydíme I za jogurty?

Lama Lama
Hvězda diskuse 54351 příspěvků 19.07.19 11:51

Plísen, dole? To těžko, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 11:54

Právě, že bych čekala plíseň taky nahoře.. Proto jsem si v klidu jedla a najednou jsem to uviděla.. Bylo to opravdu uprostřed na kraji jogurtu, na tom kelímku :? A tmavě zelený, takže nic jiného než plíseň mě nenapadá.. Byl to bílý jogurt, takže to šlo vidět.
Za anonym se omlouvám, za jogurt se nestydím.. Spíš za sebe, že hysterčím kvůli takové věci.. Miminko jsme si moc přáli, tak všechno hrozně řeším :(

ivašot.
Echt Kelišová 8416 příspěvků 19.07.19 11:57
@Anonymní píše:
Právě, že bych čekala plíseň taky nahoře.. Proto jsem si v klidu jedla a najednou jsem to uviděla.. Bylo to opravdu uprostřed na kraji jogurtu, na tom kelímku :? A tmavě zelený, takže nic jiného než plíseň mě nenapadá.. Byl to bílý jogurt, takže to šlo vidět.
Za anonym se omlouvám, za jogurt se nestydím.. Spíš za sebe, že hysterčím kvůli takové věci.. Miminko jsme si moc přáli, tak všechno hrozně řeším :(

Tak to úplně klidně vypusť z hlavy. Nemohlo se vůbec nic stát.

janickaIII
Závislačka 4428 příspěvků 19.07.19 12:00

Plisen dole v jogurtu je dost divna, ale neboj se, miminku se nic nestane. Maximalne se po… ;)

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 19.07.19 12:03

Buď v klidu… ;) jestli ti nebude zle nebo něco, tak si s tím tvoje tělo poradilo. Víš jak se to říká… p*del si to přebere :mrgreen: :lol:

iPodPrd
Kecalka 473 příspěvků 19.07.19 12:04

Já nějak nechápu, co si představuješ, že se stane? Dítě fakt nebude pokryté houbama…ve 34. týdnu už je přece skoro zralé ven…i když jsem byla prvorodička po třech potratech na rizikovém, tak jsem rozhodně tolik nekomatila 8o Samozřejmě chápu, že se bojiš, ale zkus to tolik nepřehánět 8o

lachtanice86
Echt Kelišová 8663 příspěvků 19.07.19 12:28

Jo si hysterická. A plíseň dole, to mi přijde divný.

ivisek85
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 19.07.19 13:15

Stalo se mi, že když jsem jedla lipánka, který nebyl prošlý, narazila jsem na plíseň úplně dole, skoro při posledním soustu. Klasická zelená plíseň. U jogurtu se mi také stalo, že byla plíseň někde uvnitř.

lucynka25
Extra třída :D 10055 příspěvků 19.07.19 13:34

Nic se nestane tobe ani miminku, neboj :kytka:

S tou plísní, já to nikdy neviděla, ale není to poprvé, co to tady čtu.. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 17:25

No jak to tak čtu, tak si jogurt radši vždycky vyklopím do misky.

Váš příspěvek
Reklama