Plíseň v ložnici v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.12.21 09:46

Plíseň v ložnici v těhotenství

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda je plíseň na zdi hodně riziková v těhotenství? Rozjela se nám v posledních dnech, jsou to spíše jen takové tečky, ale vedou ve dvou rozích od podlahy ke stropu, pak je ještě černý roh u okna. Plíseň jsme postříkali biorepelem, více větráme a pořídili jsme si odvlhčovač vzduchu, protože jsme měli úplně orosená okna a mokré zdi. Mám obavy, aby to nemělo nějaký dopad na mimi, plísně jsou samo o sobě nezdravé, spousta žen jinde psala, že jejich děti kvůli tomu trpí alergiemi, atmatem apod.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7967
2.12.21 10:12

Plíseň není zdravá, přesto s ní mnoho domácností bojuje a je součástí našich životů. Neboj, žádné katastrofální scénáře nebudou, hlavně ji likvidujte, co to jde. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
2.12.21 10:27

Mame 150letou chaloupku a zrovna v loznici (byvale obydli kravicky/prasatka) nam obcas plisen vyleze..odvlhcujeme, ted v zime topime a v nejkritictejsim rohu mame ceresit…stejne to ale behem meho tehotenstvi nekolikrat vylezlo i na jinych mistech a mala (5 mesicu) je zdrava a bez ekzemu ci jakychkoliv dychacich problemu ;) takze hlavne vetrat a obcas to striknout necim na plisne a topit a bude to ok..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
2.12.21 11:20

Když jsem byla těhotná, taky se nám v ložnici objevila píseň (a dlouho jsme o ní nevěděli, byla schovaná za skříní a postelí). Řešili jsme to stejně jako vy. Znova vymalovali, použili biorepel, koupili odvlhčovač a víc větrali (a topili). Dítěti jsou teď 2 a je naprosto zdravé. Žádné alergie a ekzémy nemá. Jenom já jsem na plíseň asi měla během těhotenství alergii, pořád jsem doma pokašlávala. Po porodu to přešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8694
2.12.21 12:15
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda je plíseň na zdi hodně riziková v těhotenství? Rozjela se nám v posledních dnech, jsou to spíše jen takové tečky, ale vedou ve dvou rozích od podlahy ke stropu, pak je ještě černý roh u okna. Plíseň jsme postříkali biorepelem, více větráme a pořídili jsme si odvlhčovač vzduchu, protože jsme měli úplně orosená okna a mokré zdi. Mám obavy, aby to nemělo nějaký dopad na mimi, plísně jsou samo o sobě nezdravé, spousta žen jinde psala, že jejich děti kvůli tomu trpí alergiemi, atmatem apod.

Neboj, žádná trága to není.. jasně, plíseň není oka ale dítěti to fakt neublíží..co víc „ubližuje“ je třeba procházka v Ostravě :lol:

Bydlíme v baráku z 20-30 let který je sám o sobě hodně studený a vlhký.. plíseň jsme měli též a syn je naprosto v pořádku :) řešila bych to spíš když se narodí a vás, dýchání toho bordelu není úplně zdravé ale myslím, že děláte pro to maximum..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat