Plíseň v potravinové skříní

22
13.2.20 15:45

Hjjj

Příspěvek upraven 28.03.20 v 13:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2240
13.2.20 16:37

Co je ve skle bych nechala, přes to se spory nerozšíří, jen omýt savem zvenku..
vše co bylo v papíru a volně vyhodit… bohužel..
a dřív tam potraviny nedávej, než to pořádně vydezinfikuješ, vymaluješ a vyvětráš..

bojuju s tím na chalupě a je to mazec..
savo proti plísni není komplexní řešení
mrkni na chytrou houbu, která se tím živí… https://www.google.com/search?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1711
13.2.20 16:41

Vyhodila bych co je bez obalu a co je nacaty.. v obi maji jeden prostredek primo na zdi, valcili jsme s plisni v predsini a zabralo to vyborne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15179
13.2.20 16:49

Vyhodila bych vše co je nacate nebo v papírovém obalu, já už takhle vyhazovala 2× celou špíz, jednou kuli plísni (třeba mouky byly odspodu úplně zelené už a nahoře vypadaly normálně) a jednou kuli molum :roll: člověka to štve, ale raději vyhodím vše co se mi jen trochu nezdá, než riskovat že sníme něco blbeho, nebo že se ten důvod proč vyhazuju vše okolo bude šířit dál 8) ale věci pevně zavřené ve skle a plastových dozach, nebo originál zabalené v igelitu, bych nechala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
13.2.20 16:58

Otevřeném granku a ani rýži nic není..plesniva je čistě jen kousek té zdi..je to od velké vlhkosti v bytě, poslední 3 měsíce. S vlhkosti jsem si poradila jen je mi líto vyhazovat otevřené potraviny…tak se ptám jak to ta plíseň mohla ovlivnit. Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1711
13.2.20 17:14

@Mama963 ja bych to neriskovala a vyhodila, pokud jsou otevrene dve baleni tak by mi to srdce nervalo… muzes se slusne pos..,nekde jsem cetla ze to je nebezpecny na jatra a na ledviny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
14.2.20 09:25

Moc díky za rady..jak to šetrně odstranit v těhotenství? A co dřevěné podpěry? Za ty nejde vidět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4898
16.2.20 02:28
@Mama963 píše:
Otevřeném granku a ani rýži nic není..plesniva je čistě jen kousek té zdi..je to od velké vlhkosti v bytě, poslední 3 měsíce. S vlhkosti jsem si poradila jen je mi líto vyhazovat otevřené potraviny…tak se ptám jak to ta plíseň mohla ovlivnit. Moc děkuji

8o plíseň nemusíš vidět. Když ji vidíš, je už pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama