Plná moc pro výpis z tretního rejtříku

Anonymní
2.2.21 14:23

Plná moc pro výpis z tretního rejtříku.

Zdravím, co vše je zapotřebí k získání plné moci ohledně vyzvednutí trestního rejstříku? Našla jsem na na stránkách pošty formulář který vyplním. Musí tam být( na poště) ta druhá osoba se mnou? Nebo stačí, když mi papír pouze doma podepíše?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3515
2.2.21 14:26

Tak přímo na té žádosti je napsáno, že podpis má být ověřený, takže asi nestačí, když „to pouze doma podepíše“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20633
2.2.21 14:30

A proč nevyzvednes ten rejstřík trestu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16365
2.2.21 14:38
@Anonymní píše:
Zdravím, co vše je zapotřebí k získání plné moci ohledně vyzvednutí trestního rejstříku? Našla jsem na na stránkách pošty formulář který vyplním. Musí tam být( na poště) ta druhá osoba se mnou? Nebo stačí, když mi papír pouze doma podepíše?

Zkus přemýšlet, než něco napíšeš ;)

Být s Tebou na poště ta osoba nemusí - to bys pak, logicky, přece žádnou plnou moc nepotřebovala, vyzvedla by si to sama ta osoba :zed:

Podpis na plné moci, kterou Ti udělí, ale musí být OVĚŘENÝ - podpis jen tak doma nestačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47395
2.2.21 14:40

Podpis ti overi na stejnem miste, kde dostanes vypis z rejstriku trestu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 14:48

No napsala jsem to jak husa…myslela jsem to tak, zda ta osoba pro vyřízení plné moci, musí být se mnou na poště. Kdysi dávno, když jsme na delší dobu odjela ze země, jsem své mamě dávala plnou moc, ale musela jsem s ní na to poštu jít. Takže ověření podpisu se provede bez přítomnosti druhé osoby také na poště?

• Citovat
  • Nahlásit
20099
2.2.21 15:23

K udělení plné moci druhou osobu nepotřebuješ. Ověřuje se jen tvůj podpis. Nicméně, tam kde ti ověří podpus, tam ti zároveň udělají výpus z RT. Takže mi smysl tohoto počínání ponkud uniká…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47395
2.2.21 15:24
@Anonymní píše:
No napsala jsem to jak husa…myslela jsem to tak, zda ta osoba pro vyřízení plné moci, musí být se mnou na poště. Kdysi dávno, když jsme na delší dobu odjela ze země, jsem své mamě dávala plnou moc, ale musela jsem s ní na to poštu jít. Takže ověření podpisu se provede bez přítomnosti druhé osoby také na poště?

jak podle tebe probiha overeni podpisu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 15:25

@Janli No potřebuji někomu vyzvednou trestný rejstřík kvůli práci, ta osoba se bohužel v nejbližších dnes na poštu nedostane.

• Citovat
  • Nahlásit
20099
2.2.21 15:30
@Anonymní píše:
@Janli No potřebuji někomu vyzvednou trestný rejstřík kvůli práci, ta osoba se bohužel v nejbližších dnes na poštu nedostane.

A kde ti ten podpis ověří a jak ti tu plnou moc dodá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20633
2.2.21 15:31
@Anonymní píše:

Tak Plnou moc musí nechat ověřit ten dotyčný. Jenže když stihnete ověřit podpis zrovna tak si muže nechat vyjet rejstřík trestu ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47395
2.2.21 15:37
@Anonymní píše:

A kdyz se nedostane na postu, kde ten podpis overite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2463
2.2.21 15:42
@Anonymní píše:
No napsala jsem to jak husa…myslela jsem to tak, zda ta osoba pro vyřízení plné moci, musí být se mnou na poště. Kdysi dávno, když jsme na delší dobu odjela ze země, jsem své mamě dávala plnou moc, ale musela jsem s ní na to poštu jít. Takže ověření podpisu se provede bez přítomnosti druhé osoby také na poště?

Ano, ale prakticky to má smysl jen, pokud ověřuje podpis jinde, než kde mají CzechPoint.

Jinak si už může rovnou vyžádat ten výpis a nepatlat se s plnou mocí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 15:43

@jahuhudka Jasný chápu

• Citovat
  • Nahlásit
24636
2.2.21 16:53
@jahuhudka píše:
Tak Plnou moc musí nechat ověřit ten dotyčný. Jenže když stihnete ověřit podpis zrovna tak si muže nechat vyjet rejstřík trestu ne

Taky mi prijde jednoduzsi si na poste u czechpoint okynka nechat na pockani vyjet vypis z rejstriku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat