Reklama

Plná peněženka zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 09:37
Plna peněženka zkusenost

Chtěla bych se zeptat jaké mate zkušenosti s plnou peněženkou? Odkaz zde: “https://www. plnapenezenka. cz/penize-zpet/95753/“ Myslíte si, ze v tom jsou opravdu nějaké peníze nebo to je jen takové lákadlo? Tento týden to budu zkoušet tak Vám pak mužů napsat jak to teda funguje, ale zajímalo by mě jestli s tím někdo má zkušenost.

Reklama

Reakce:

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 64 inzerátů 17.09.18 09:42

Jsem zaregistrovaná už rok a vyplatilo se mi to,vrátili mi na účet 1600 a nějaké drobné.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 17.09.18 09:53

s plnou peněženkou moc zkušeností nemám, moje většinou zeje prázdnotou :andel:

Petra Z
Hvězda diskuse 51915 příspěvků 17.09.18 10:07

Mám tam asi 1200 ale o vyplacení jsem ještě nežádala

lidadv
Stálice 77 příspěvků 18.09.18 14:35

Zmiňuješ Peněženku, tu jsme se ségrou chvilku používali a pak přešli na tenhle portál Tipli,kde nabízí větší odměny - www.tipli.cz. U té Pněženky byly navíc problémy, že snad každý druhý nákup se nezaznačil unich. To je potom zbytečný se tím zabývat. U Tipli.cz takové problémy nikdy nebyly,tak snad to Tipli.cz bude fungovat i před Vánoci,to se chystám hodně nakupovat.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >