Plná taška papíru - půjde unést?

Anonymní
12.5.20 13:47

Plná taška papíru - půjde unést?

Manžel měl štěstí a vyhrál ve sportce nějaké peníze. Je teď ale uvízlý s kamionem v zahraničí a kvůli karanténním patřením nemůže přijet dříve, než za 3 týdny. Poslal mě vyzvednout výhru do Prahy na centrálu.
Bavila jsem se o tom s tchýní, a ona mi radí, ať si vezmu plátěnou tašku z Alberta, prý má nosnost 25 kg a v tramvaji nebo metru nebudu podezřelá.
Myslíte, že to unesu, nebo to bude vážit více?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

233
12.5.20 13:49

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dík za pobaveni, hned mám hezčí den :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
12.5.20 13:51

Vem si nůši.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 13:52

Prý je to asi 4,5 milionu. Kolik to tak může vážit? Nikde to nemohu najít. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
50395
12.5.20 13:52

Vzala bych pořádnej batoh. Třeba ti to vyplatí v korunových mincích a tašce to urve ucha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
12.5.20 13:55

:lol: Pobavilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
12.5.20 13:56

Co myslite, pane Lorenc, unesu to? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12259
12.5.20 13:57

Pobavilo, pak dej foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 13:58

No ještě se dívám na podmínky v pražské MHD, že za velké zavazadlo se připlácí. Já s tím ale pojedu autobusem až do Přelouče. Ta plátěná taška by byla ideální. :nevim:
Opravdu žádná nepracujete v bance, že byste věděla, kolik to tak může zabrat místa? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
677

Asi budes peknej skrt, kdyz se 4,5 mega pojedes tramvaji :lol: :lol: Je fakt, ze tago je drahy, no.. :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88192
@Anonymní píše:
Manžel měl štěstí a vyhrál ve sportce nějaké peníze. Je teď ale uvízlý s kamionem v zahraničí a kvůli karanténním patřením nemůže přijet dříve, než za 3 týdny. Poslal mě vyzvednout výhru do Prahy na centrálu.
Bavila jsem se o tom s tchýní, a ona mi radí, ať si vezmu plátěnou tašku z Alberta, prý má nosnost 25 kg a v tramvaji nebo metru nebudu podezřelá.
Myslíte, že to unesu, nebo to bude vážit více?

vem si na to tragač, to bude nejlepší, jinak se ti to pronese…co kdyby se ti utrhlo ucho na tašce a ty papíry se ti vysypaly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26960
12.5.20 13:59
@Anonymní píše:
Prý je to asi 4,5 milionu. Kolik to tak může vážit? Nikde to nemohu najít. :think:

Výběr výher ze Sportky vsazené na prodejním místě
Pokud jste si Sportku vsadili osobně přes terminál anebo zakoupením tiketu v některém z obchodů, výhry do 1 000 Kč si můžete vyzvednout v jakémkoliv prodejním místě Sazky. U výher do 100 000 Kč je to podobné, akorát tak lze učinit po předchozí domluvě na daném místě. Výhry do 270 000 Kč můžete vybrat po předchozí domluvě pouze na vybraných místech, které najdete na odkazu ZDE.

U ještě vyšších výher nad 270 000 Kč je potřeba kontaktovat Sazku na telefonním čísle 266 12 12 12 a zde se domluvit na dalším postupu. Nevyhnete se osobní návštěvě Sazky v Praze, odkud si část peněz do 270 000 Kč můžete odnést hotově, a zbytek vám bude zaslán na vámi zadaný bankovní účet.

https://777cz.eu/…dnout-vyhry/

Když už TROLLIT, tak aspoň chytře, to je zásada dobrého trollení na E-mimi… :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
12.5.20 13:59
@Anonymní píše:
Myslíte, že to unesu, nebo to bude vážit více?
Úplně nejjistejsi by bylo, kdyby jsi mi ten tiket poslala a já ti to pak preleju na účet. Vycpavam si matraci, tak by se pár papírovek hodilo.
Pozn. Diskrétnost zaručena. Nikomu nebudeš podezřelá a veškerá rizika půjdou na můj krk.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
687
12.5.20 14:00

Myslím si, že když ti to dají v 5000,–,tak ti bude stačit kabelka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
12.5.20 14:01
@free333 píše:
Výběr výher ze Sportky vsazené na prodejním místě
Pokud jste si Sportku vsadili osobně přes terminál anebo zakoupením tiketu v některém z obchodů, výhry do 1 000 Kč si můžete vyzvednout v jakémkoliv prodejním místě Sazky. U výher do 100 000 Kč je to podobné, akorát tak lze učinit po předchozí domluvě na daném místě. Výhry do 270 000 Kč můžete vybrat po předchozí domluvě pouze na vybraných místech, které najdete na odkazu ZDE.

U ještě vyšších výher nad 270 000 Kč je potřeba kontaktovat Sazku na telefonním čísle 266 12 12 12 a zde se domluvit na dalším postupu. Nevyhnete se osobní návštěvě Sazky v Praze, odkud si část peněz do 270 000 Kč můžete odnést hotově, a zbytek vám bude zaslán na vámi zadaný bankovní účet.

https://777cz.eu/…dnout-vyhry/

Když už TROLLIT, tak aspoň chytře, to je zásada dobrého trollení na E-mimi… :pankac:

Nekazte to, domlouvám si tu kšeft :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama