Plně kojené a teplé počasí, pitný režim

Anonymní
10.4.20 19:55

Plně kojené a teplé počasí, pitný režim

Ahoj, treba blby dotaz, ale mam prvni mimčo. Jak resit, kdyz uz je horko a jsem nekde venku s kocarem, aby drobek nemel zizen, sucho v puse a tedy neplakal. Plne kojim a teda dávám i venku proste cucnout, ale je to proste neprakticky, chodim se psy a kocarem do lesa, na pole kazdy den. Maly ma 4 mesice a par dnu, zatim nic navic nedavam dostal leda tak ochutnat mrkvovou stavu, ale moc mu to nejelo. Treba caj nejaky specialni detsky nebo vodu do flasky, nebo jak resit? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25491
10.4.20 19:59

Horko? horko je, když je nad 30 a více stupni, no ale když už, tak slabounký dětský čaj na lžičce, - protože když plně kojíš a začneš mu dávat cokoli v láhvi, máš po kojení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19812
10.4.20 19:59
@Anonymní píše:
Ahoj, treba blby dotaz, ale mam prvni mimčo. Jak resit, kdyz uz je horko a jsem nekde venku s kocarem, aby drobek nemel zizen, sucho v puse a tedy neplakal. Plne kojim a teda dávám i venku proste cucnout, ale je to proste neprakticky, chodim se psy a kocarem do lesa, na pole kazdy den. Maly ma 4 mesice a par dnu, zatim nic navic nedavam dostal leda tak ochutnat mrkvovou stavu, ale moc mu to nejelo. Treba caj nejaky specialni detsky nebo vodu do flasky, nebo jak resit? :think:

Dávala jsem už od narození dětský čaj, bylo to na doporučení doktorky, dali mi ho pro syna už i v porodnici…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 20:00

@stinga no tak u nás je už 23°C natož v kocáru že jo.

• Citovat
  • Nahlásit
539
10.4.20 20:01

Dcera byla pouze kojena. Staci to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 20:02

@stinga No ja myslela z lahve mu dat cucnout treba a ne ho tim dopovat, ale tak lzicka je asi taky dobry reseni. Proc nesmi treba jen cistou vodu?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 20:03

@maky 1993 Jo, me jde o to, kdyz jsem venku a je proste vedro.

• Citovat
  • Nahlásit
26351
10.4.20 20:03

Já mám první dvě děti narozené v březnu a květnu, takže plně kojené přes léto. Teď ještě žádná vedra nejsou. Pokud kojis dost často, mimco bude v pohodě. V případě nutnosti rychle uhasit žízeň bych zkusila trochu vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 20:05

@andelka83 kdyz se nerozerve tak v pohode je, ale obcas stropi ječak a to ma potom suché rty a lepkavý sliny a musim ho vyndat a dát mu napít (kojit)

• Citovat
  • Nahlásit
26351
10.4.20 20:06
@Anonymní píše:
@stinga No ja myslela z lahve mu dat cucnout treba a ne ho tim dopovat, ale tak lzicka je asi taky dobry reseni. Proc nesmi treba jen cistou vodu?

Samozřejmě může, a je to i ideální a nejlepší.
Teď fakt ještě nejsou vedra, aby nestačilo normální kojení. Normální je dát prostě cucnout, přiložit k prsu, mimco se trochu napije a hotovo. Pokud nelze dát prso, dala bych trošku vody. Mně děcka flašku nechtěly, takže do 6 měsíců, do podzimu byli fakt jenom kojení. Horko je, když je venku 30 stupňů, ne 23.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25491
10.4.20 20:07
@Anonymní píše:
@stinga No ja myslela z lahve mu dat cucnout treba a ne ho tim dopovat, ale tak lzicka je asi taky dobry reseni. Proc nesmi treba jen cistou vodu?

ale jde o to, aby si nezvyklo na tu láhev, vodu může taky, ale převařená voda-čaj je líp stravitelná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 20:12

Treba balena kojenecka? Jako me jde spis o to mit u sebe pro pripad nouze, protoze vytahovat kozu a kojit ve stoje neni idealni nekde v lese nebo na polnacce a kdyz kluk rve tak pak ma suche rty a lepkavy sliny a to mu dám napit. A kdyz to beru podle sebe, me staci pres 20°C a nemuzu vylezt bez piti ani na terasu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 20:13

@stinga tak kdyz z lahve tece voda a ne mleko, to by melo byt jine ne? Voda neni mňamka jako mleko prece. To se jen ptam je fuk, jestli po lzicce.

• Citovat
  • Nahlásit
26351
10.4.20 20:25
@Anonymní píše:
@andelka83 kdyz se nerozerve tak v pohode je, ale obcas stropi ječak a to ma potom suché rty a lepkavý sliny a musim ho vyndat a dát mu napít (kojit)

V tom nevidím problém. Děti brečí když jim něco je. Prso pomůže od většiny jejich trablů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2822
10.4.20 20:27

Já dávala dceři tedy vodu později, ale je zářijova, pila z láhve a od roku i ze skleničky a na kojení to vliv nemělo, odstavila se sama až ve 2,5 letech a to je podle mě tak akorát..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat